Witaj!

Apelacja
Zamaskowany
Czarodziej




Posty: 139
Tematy: 26
Lip 2016
91
Ravenclaw
#1
Osoba nakładająca karę: em411

Powód nałożenia kary: 
,, BA "

Czas trwania kary:
Perm ban.
Opis sytuacji: Pewnego dnia, pewien gracz Victor dał mi sykle. Jak on tłumaczył, to nie były normalnie sykle. Dzięki nim dało się oszukiwać w ruletce. Ja , z pełną ciekawością odebrałem je od niego i tak się zaczęło... Jeden bet, drugi i trzeci. Leciały godziny, żetony przybywały. Wypłacałem je i cieszyłem się z zdobytych galeonów. Będąc mi mało poprosiłem go o bota. Skonfigurowałem go razem z Victor'em. Działał na prostej zasadzie. T + UP + ENTER. No okej, dobijałem w dzień do 2kk. Jednak, Victor postawił mi warunek. 1 dzień - 500 k wpływa na jego konto. Zgodziłem się. Potem jak już wiadomo dostałem bana. Nałożonego przez em411.

Argumentacja:
  Żałuję tego co zrobiłem. Wiem, sam decydowałem o tym co robię. Jednak nie potrafiłem się temu oprzeć. Chęć zdobycia jak najwięcej galeonów przerosła mnie. Mogłem zgłosić to administracji, jednak szkoda mi było tracić taki przywilej w grze.  Cóż, jeszcze raz przepraszam.

Kieruję do Administracji jedną prośbę, dokładniej zmianę bana na tymczasowy. Jaka długość ? Nie wiem, zostawiam to Administracji Serwera.


[Obrazek: HGZwq7f.png]
[Obrazek: JtxhCqO.png]

[Obrazek: agQFGkG.png]

[Obrazek: edmQU7j.png]

[Obrazek: hbSn2TI.png]

[Obrazek: wD2HAGa.png]
[Obrazek: LCtE9R4.png]
Zamaskowany
Czarodziej




Posty: 139
Tematy: 26
Lip 2016
91
Ravenclaw
#2
@@REF
Deleted
Mugol


 
#3
Jakże wskazane jest odświeżanie apelacji, od której zależy Twoja gra na serwerze, co dwadzieścia cztery godziny,  w taki sposób jakby to był wątek z ogłoszeniami o szukanie członków rodziny. Czekaj cierpliwie i nie przypominaj się uporczywie. Twoja apelacja nie zostanie pominięta.

Jeśli o mnie chodzi, to proponuję trzytygodniowego bana, wraz z kasacją wszystkich pieniędzy (tych zarobionych legalnie lub nie), a także permanentną blokadę na gry hazardowe.


PS Tworzenie kilku apelacji w sprawie tej samej kary niewiele pomaga, a raczej - szkodzi.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#4
Jak masz zamiar odpracować szkody wyrządzane serwerowi swoim postępowaniem?
Zamaskowany
Czarodziej




Posty: 139
Tematy: 26
Lip 2016
91
Ravenclaw
#5
em411 napisał(a): (26.08.2016 15:42)Jak masz zamiar odpracować szkody wyrządzane serwerowi swoim postępowaniem?
A jak mogę? Na pewno się ogarnę i skończę z ruletką i przepraszam jeszcze raz, gdyby to się nie wydało mógłbym być najbogatszym graczem, wybaczcie mi, że chciałem to zrobić. Ale to raczej nie odpracowanie. Podaj mi przykłady co mogę zrobić. Na pewno jakiś wybiorę.
Silexan
Mugol


 
#6
Jak dla mnie za samo wrzucenie ss nie powinno być unbana. Nie dość że bugowałeś to jeszcze sprzedałeś osobę z którą to robiłeś, w sumie konfident trochę. Btw. po co? żeby pokazać że ktoś jest gorszy i nabugował więcej niż ty wiec nie jesteś taki zły? Że jednak zasługujesz na ub? Nie, to chyba tak nie działa.

**leci gryps "dojechać konfidenciucha."
Zamaskowany
Czarodziej




Posty: 139
Tematy: 26
Lip 2016
91
Ravenclaw
#7
Silexan napisał(a): (26.08.2016 18:41)Jak dla mnie za samo wrzucenie ss nie powinno być unbana. Nie dość że bugowałeś to jeszcze sprzedałeś osobę z którą to robiłeś, w sumie konfident trochę. Btw. po co? żeby pokazać że ktoś jest gorszy i nabugował więcej niż ty wiec nie jesteś taki zły? Że jednak zasługujesz na ub? Nie, to chyba tak nie działa.

**leci gryps "dojechać konfidenciucha."

WIESZ , ŻE WRZUCONE PRZEZE MNIE SS'Y BYŁY DOKŁADNIE KONSULTOWANE Z MOIM KOLEGĄ , KTÓREGO RZEKOMO ,, WSYPAŁEM '' TAKI ZE MNIE KONFIDENT , ŻE CAŁA APELACJA JEST ZROBIONA ZA JEGO ZGODĄ.

Silexan napisał(a): (26.08.2016 18:41)Jak dla mnie za samo wrzucenie ss nie powinno być unbana. Nie dość że bugowałeś to jeszcze sprzedałeś osobę z którą to robiłeś, w sumie konfident trochę. Btw. po co? żeby pokazać że ktoś jest gorszy i nabugował więcej niż ty wiec nie jesteś taki zły? Że jednak zasługujesz na ub? Nie, to chyba tak nie działa.

**leci gryps "dojechać konfidenciucha."

Ale fajnie, że chciałeś się popisać Big Grin
Deleted
Mugol


 
#8
Otrzymujesz unbana.

Zadecydowaliśmy, że Twoja postać traci wszystkie pieniądze, zarówno te uzyskane z winy błędu gry, jak i te legalnie zarobione. W in charcter powodem utraty, była gra va bank w ruletkę i sromotna przegrana.

Jesteś także objęty trzymiesięcznym (do 8 grudnia) zakazem uczestnictwa w skryptowych grach hazardowych, nawet jakbyś miał wygrać tylko jednego knuta.

Zamykam i przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.