Witaj!

Fredrick Watson
Daniel
Czarodziej




Posty: 326
Tematy: 28
Maj 2015
186
Slytherin
#1

Fredrick Watson
Data urodzenia:
08.24.**15 lat temu**
Czystość krwi:
25%
Przynależność rasowa lub etniczna:
AfroAmerykanin
Miejsce urodzenia:
Compton
Aktualne miejsce zamieszkania:
AfroAmerykańskie ghetto w Londynie
Zdjęcie postaci:

Opis wyglądu postaci:
Fredrick to typowy mały, czarny rozbójnik o średniej posturze ciała i niskim wzroście. Waży niecałe 43 kilogramów i sięga około 1.51 centymetrów wzrostu. Mimo dziwnego i wąskiego ułożenia kości policzkowych to rysy twarzy przyznają mu uroku osobistego, no ale - jest w końcu czarny prawda? To robi swoje. Przechodząc do ubioru Fredricka, również jest on nietypowy, dlaczego? Preferuje on zazwyczaj luźne dresy, rzadko kiedy chodzi w garniturze, głównie z tego powodu, że status materialny jego rodziny jest niski i po prostu nie ma pieniędzy na ubrania tego typu.
Cechy charakteru postaci:
Fredrick to chłopiec wychowany na terenach murzyńskich slumsów, na południe od South Central. Jego dzieciństwo wcale nie należało do najłatwiejszych, ciągłe awantury znacznie przyczyniły się do pozostawionych śladów na tle psychicznym Fredricka. Zazwyczaj, jest chłopcem bardzo towarzyskim, uwielbia spędzać czas z innymi, przez co poznaje nowe znajomości i cały czas brnie do przodu. Jako ambitny dzieciak, często potrafi wyjść z bagna, w które się wcześniej wpakuje. Rzadko kiedy można mu wpoić nowe zasady do umysłu.


Rodzina:
Amaru Watson - Ojciec
Amy Watson - Matka
Shemar Watson - Dziadek
Emily Watson - Babcia
Julia Watson - Siostra

Relacje:
Vincent Vega - Czarny ziomal z którym zaczyna współpracę.
Lorcan Procter - Zwyrodniały dziadek, który nie ma za grosz szacunku do czarnoskórych dzieci.
Amy Anahid - Darmowa prostytutka, lubi dzieci.

Ciekawostki:
~ Cierpi na zespół stresu pourazowego,
~ Czasami jest nieobliczalny,
~ Dostał od Vincenta parę sztuk Metaamfetaminy,
~ Jego boginem jest biały policjant z pochodnią w ręku,
~ Jego patronusem będzie prawdopodobnie szympans,

George
Czarodziej




Posty: 257
Tematy: 14
Cze 2016
110
Gryffindor
#2
Masz repkę, a jak ty mi nie dałeś to też mi daj. A tak serio, ładna karta. 
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#3
Powyżej mamy efekt pracy weryfikatorów podań.
Daniel
Czarodziej




Posty: 326
Tematy: 28
Maj 2015
186
Slytherin
#4
GrubszyNizReka napisał(a): (24.08.2016 21:19)Powyżej mamy efekt pracy weryfikatorów podań.

Jestem Ci wielce wdzięczny za to, że nie sprawdzałeś mojego podania. Dzięki tobie mogę świetnie się bawić odgrywając czarną postać w grze Smile
Tassumi
Czarodziej




Posty: 273
Tematy: 13
Gru 2014
523
Slytherin
#5
Boże, dlaczego...
Daniel
Czarodziej




Posty: 326
Tematy: 28
Maj 2015
186
Slytherin
#6
Tassumi napisał(a): (24.08.2016 22:53)Boże, dlaczego...

Aby czekałem XDDDDD
PLMrMisiek26
Czarodziej




Posty: 69
Tematy: 13
Gru 2014
65
Slytherin
#7
O korde. Szkoda że już nie uczę w Hogu, bo by było palenie trawki z uczniami :'(
Piękna karta. Dostaniesz kebaba Zakonu Płonącego Duruma.
ozzyIiggy
Częsty bywalec



Donator

Posty: 362
Tematy: 22
Lut 2015
179
#8
Wszystkie czarne postacie są takie same - 25% czystość krwi, używa baseballu zamiast magii, narkotyki, kfc, kradzieże etc Czy te postacie różnia się jakoś od siebie?
Daniel
Czarodziej




Posty: 326
Tematy: 28
Maj 2015
186
Slytherin
#9
ozzyIiggy napisał(a): (25.08.2016 12:04)Wszystkie czarne postacie są takie same - 25% czystość krwi, używa baseballu zamiast magii, narkotyki, kfc, kradzieże etc Czy te postacie różnia się jakoś od siebie?

Moja postać nie lubi KFC i nie używa baseballu. Magia też rzadkością u niego nie jest.
ozzyIiggy
Częsty bywalec



Donator

Posty: 362
Tematy: 22
Lut 2015
179
#10
Pozwole sobie zacytować "~ Ma metalowego kija do bejsbola, który zwie się Leszek," Wątpie by przez okres grania nie użyjesz go.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.