Witaj!

[Forum] Przycisk "Nie lubię" nie działa
Nieogar
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 113
Tematy: 37
Gru 2014
451
#1
Specyfikacja techniczna komputera:
Wersja systemu:
Opis problemu: Gdy polubimy czyjś post na forum hapla, otrzymuje on punkt reputacji. Pojawia się też opcja cofnięcia polubienia. Niestety, gdy próbujemy cofnąć owe polubienie, forum nie rejestruje tego kliknięcia albo występuje jakiś błąd, o którym my gracze nie otrzymujemy komunikatu. Na poniższym screenshocie jest pokazane, jak przycisk "Nie lubię" jest podświetlony, jednak nic się poza tym nie dzieje. Bardzo chciałbym cofnąć moje polubienie osobie na poniższym screenshocie, jednak obecnie występuje jakiś błąd, który chciałbym żeby został prędzej czy później rozwiązany. Wiem że jest to drobiazgowość, że na każdym forum są jakieś błędy, ale ten konkretny najbardziej rzuca się w oczy. Pewnie wiele osób miało kiedyś taką sytuację, polubili komuś post, a potem chcieli cofnąć swoją akcję, ale okazało się że nie mogą. I chcieli napisać taki wątek, ale uznali że nie ma takiego sensu. Jeśli tak było, mieli rację. Problem jest najniższego priorytetu i nie wymaga natychmiastowego naprawienia. Pisząc ten wątek chciałem w pewnym sensie poprosić o usunięcie tej drobnej usterki.
Screeny:
http://i.imgur.com/Vacej9E.png
Treść błędu:
Lambdahh
Czarodziej




Posty: 135
Tematy: 24
Kwi 2016
612
Ravenclaw
#2
Dodam, że ten problem występuje już od dłuższego czasu, a mnie uderzył dopiero wtedy, gdy odszedłem z posady kidmoderatora. Już w jednym wątku administracja pisała, że został naprawiony i zakończyło się to na tym, że po kliknięciu owego przycisku na dole strony przestała się pojawiać druga strona z komunikatem o braku uprawnień do danej czynności na forum (przynajmniej u mnie miała miejsce taka sytuacja). Mam nadzieję, że tym razem błąd zostanie całkowicie naprawiony.
Nieogar
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 113
Tematy: 37
Gru 2014
451
#3
Problem dalej nie został naprawiony. Do tego czasu post użytkownika, którego post chciałem przestać lubić został skasowany przez osobę z uprawnieniami, przez co już nigdy nie będę miał możliwości samodzielnie cofnąć przydzielonego mu przeze mnie 1 punktu reputacji.
Proszę kogoś z administracji o wycofanie przydzielonego przeze mnie tego 1 konkretnego punktu reputacji, który zresztą jest widoczny na poniższym zrzucie ekranu.
[Obrazek: ebfozcp.png]
Wysłałem zgłoszenie z innym powodem(prośba o usunięcie tego konkretnego punktu na prośbę tego, który udzielił punkt reputacji niesłusznie, w celu udowodnienia braku możliwości zaprzestawania na lubieniu postów, inny powód jest opcją zgłaszania też spraw nie będących złamaniem regulaminu, dlatego ułatwiłem Wam robotę, bez problemów zlokalizujecie ten punkt za post #16, z działu ogłoszenia, który przestał istnieć), dlatego szybko powinniście uporać się z tym problemem. Po tym zabiegu ku czci sprawiedliwości będę w stanie cierpliwie poczekać na usunięcie tego błędu z forum.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#4
Punkty reputacji został już usunięty (Chyba nawet wcześniej ktoś się tym zajął).
Co do przycisku to zgłosiłem itp. Pewnie będzie coś z tym robione na dniach Smile

Zamykam i przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.