Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaakceptowane Podanie na Dorosłego
Daniel
Gubernator Stanu NietrzeźwościPosty: 345
Tematy: 31
Maj 2015
186
Slytherin
#1
Imię i nazwisko: Tom Marvolo Meaddl
Data i miejsce urodzenia: Posiadłość Meaddlów; 25 Czerwca 24 lata temu
Status krwi: Czystokrwisty
Historia postaci: 
Historia Toma zaczyna się 25 Czerwca około 24 lata temu w jednej z posiadłości czarodziejskiej rodziny Meaddlów na terenie współczesnej Anglii. Jako jeden z synów Angeli i Dracona żył i wychowywał się w bardzo dobrych i bogatych jak na rodzinę Meaddl przystało warunkach, na świat przyszedł bowiem pod wieczór kiedy Angeli odeszły wody na kanapie w salonie podczas czytania ulubionej gazetki. Z dzieckiem nie było żadnych problemów; urodziło się całe i zdrowe bez żadnych komplikacji, a zaraz po porodzie rodzina udała się do szpitala gdzie rodzina przesiedziała dwa dni. Później opuścili szpital i szczęśliwie całą gromadką wrócili do domu, gdzie czekało na nich już huczne powitanie ze strony dziadków i innej bliższej rodziny.
Co by tu dalej powiedzieć, Tom rósł i rósł jak na drożdżach, tak powiadają mugole. To prawda, w porównaniu do innych dzieci w tym wieku mały Meaddl rozwijał się bardzo szybko, chodzić i mówić umiał już we wczesnych latach swego życia, co tylko dawało mu przewagę nad innymi rówieśnikami. Początkowo był bardzo ruchliwy jednak z biegiem lat chęć do ciągłego hasania po łąkach zanikła. Z czasem, kiedy dojrzał rodzice odpowiednio wyuczyli go dyscypliny i przede wszystkim zasad dotyczących Świata Magii, który nie da się ukryć - bardzo zainteresował Toma. 
Jego moce magiczne ujawniły się w wieku 6 lat, kiedy zupełnie przez przypadek zmniejszył łyżkę w małą łyżeczkę podczas jedzenia obiadu, który według zdania dzieci był fatalnie wykonany. W momencie kiedy Draco, zobaczył co robi Tom jedynie uśmiechnął się i bez słowa powrócił do spożywania obiadu. Od tamtego momentu wiadome już było, że kolejny z Meaddlów prawdopodobnie niebawem odwiedzi mury starego jak świat Hogwartu. Tak też się stało, nastąpił i moment ukończenia 11 - I tak długo wyczekiwanych urodzin, gdzie największym prezentem była czarno-biała sowa, która wleciała do kuchni Meaddlów w biały dzień z listem przywiązanym do prawej nogi.
Parę dni później cała rodzina udała się na ulicę pokątną gdzie razem zrobili ogromne zakupy niezbędnych przedmiotów do szkoły. Po odwiedzenie dziurawego kotła i zaplecza, rodzina czym prędzej udała się na peron 9 i 3/4 w pośpiechu, licząc na to, że nadal się nie spóźnili. Przeszli przez ścianę i bez słów odstawili synka do pociągu.
Gdy cały pociąg dotarł do Hogsmeade, wszyscy uczniowie podążyli za gajowym, który wraz z nimi przepłynął niemalże całe jezioro, kiedy znaleźli się w zamku przeszli do Wielkiej Sali, gdzie na wszystkich czekała już skompletowana kadra nauczycielska. Zaraz po przejściu do ławek, odbyło się przydzielenie do domów, o którym Tom tak wiele słyszał. Pierwszoroczni szli z dumą i wyjątkową równowagą na stołek, gdzie dyrektor przydzielał ich do odpowiednich domów. Więc musiała nadejść też kolej młodego Meaddle'a który podobnie jak rodzice marzył znaleźć się w domu Salazara Slytherina, podobnie jak inni zasiadł na krześle, a dyrektor położył tiarę na jego głowie, która po bardzo długim czasie przydzieliła go do wymarzonego domu. Następnie z dumą wstał i odmaszerował w kierunku stołu ślizgonów, gdzie napoczął nowe znajomości. Po tej ważnej ceremonii, wszyscy rozeszli się do swoich dormitoriów, gdzie dokładnie się zapoznali i mieli chwilę czasu na pogadanie; Tak też się stało, Tom wchodząc przez kamienne drzwi od swojego dormitorium zerknał kątem oka na puchary z prawie każdego roku. Sama nauka w szkole, była dla chłopca czymś wspaniałym. Jak dotąd jego ulubionym przedmiotem stała się Obrona Przed Czarną Magią, pod którą chłopiec planował swoją przyszłość. Szybkimi krokami zbliżało się zakończenie pierwszego roku w Hogwarcie. Egzaminy, dosłownie przerażały chłopca, jednak mimo to spisał się na medal i napisał każdy test na zadowalającą ocenę. Między innymi tak kończył się każdy rok nauki, a zakończenie edukacji w tej szkole nie sprawiało większych kłopotów. Tom napisał egzaminy pozytywnie i opuścił mury szkoły wracając do rodzinnej posiadłości gdzie miał okazję przesiedzieć parę miesięcy. Zaraz po opuszczeniu murów Hogwartu ruszył na studia Obrony Przed Czarną Magią a później na roczne praktyki do Durmstrangu właśnie pod tym kątem. Obecnie wraca do Anglii z nadzieją normalnego i stabilnego życia.
Wygląd postaci:

 Tom od początku sprawiał wrażenie mężczyzny miłego, wesołego i uczynnego, którego aż ciągnie do pomagania. Wydaję się być bardzo pomocnym człowiekiem, który zwraca uwagę ludzi swoim jakże pozytywnym nastawieniem i wyglądem. Waży nie całe 78 kilogramów i sięga 1.92 centymetrów wzrostu, przez co króluje nad głowami swoich rówieśników, zazwyczaj niższych. Na głowie Toma znajdują się niedługie kręcone włosy o brązowej barwie, a tuż pod nimi kilkunasto-dniowy i zaniedbany zarost, który dodaje mu trochę lat. Jeżeli chodzi o ubiór, Tom preferuje w większości czarodziejskie szaty z wszelakimi złoconymi wstawkami; często obudowane z każdej strony sprawiają wrażenie zbroi.
Cechy charakteru: 
Od momentu ukończenia Hogwartu jego głupie zachowanie zniknęło, przestał być tym gówniarzem jakiego nauczyciele nie tolerowali. Kiedy opuścił mury szkoły, stał się człowiekiem bardziej uważnym i poważnym, jakkolwiek to brzmi. Mimo tego, iż zmienił nastawienie i podejście do życia - niechęć do mugoli pozostała, prędko nie zniknie, ma w końcu całe życie przed sobą. Jako pilny uczeń, w niedalekiej przeszłości ukończył studia pod kierunkiem Obrony Przed Czarną Magią, a także roczne praktyki w Durmstrangu. Z pewnością ma zamiar iść własnie w kierunku tego działu magii.

Wyniki z OWuTeM-ów:
Astronomia – T
Eliksiry – O 
Historia Magii – T
Językoznawstwo – O
Latanie – N
Numerologia – T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – T
Obrona Przed Czarną Magią – PO
Smokologia – T
Starożytne Runy – O
Transmutacja – T
Wróżbiastwo – T
Zaklęcia i Uroki – N
Zielarstwo – PO

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
Od brata

Co to jest IC i jak je zapisujemy? In Character czyli wszystko co dzieje się w świecie Harry'ego Pottera. Zapisujemy normalnie, a to co napiszemy będzie odbierane jako wypowiedź stworzonej wcześniej postaci.
Co to jest OOC i jak je zapisujemy? Czyli wszystko co dzieje się poza grą, zapisujemy w nawiasach.

Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.
*Tom siedząc jak zawsze na swojej niedużej kanapie w salonie z ogromną czarną książką, odłożył ją na stoliku i wstał po czym
 skierował swój krok na górę i idąc prosto w kierunku "włazu" na strych, sięgnął przy okazji po różdżkę ściągając właz na dół. Wszedł po schodach i rozglądając się za celem, pościągał kartony z półek i poprzesuwał pudełka, tak by nie torowały mu drogi. Następnie przewalając wszystkie, pojedyńcze graty takie jak stare różdżki, kafle, a nawet miotły itd itd. Przeszedł nieco dalej i widząc w końcu ogromną komodę, otworzył ją i wyciągnął z niej wieszak na którym spoczywał stary, szkolny mundurek w barwach Slytherinu. Natychmiastowo więc się rozebrał i przymierzył za małą już szatę, zaśmiał się i z powrotem odłożył ją na miejsce - ubrał się. Kiedy już to zrobił przeszedł parę kroków w kierunku zejścia lecz widząc zdjęcie na podłodze, natychmiastowo je podniósł po czym wpatrzył się w obramowaną fotografię, która przedstawiała jego i całą drużynę quidditha trzymającą puchar w ręku. Schował je do szaty którą aktualnie na sobie miał i zszedł na dół*

Czy przeczytałeś regulamin?
Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/


Donator

Posty: 1,392
Tematy: 38
Gru 2014
1,146
Gryffindor
#2
Stwierdzono ze to podanie jest dla mnie a zatem co chcesz osiągnąć taka postacią? Stworzenie ucznia daje ci luźne wejście w grę które można pokierować w prawo albo lewo zaś dorosłego tworzysz juz ntego. Daj mi na pw albo skypie dobra motywację aby to zaakceptować.
Daniel
Gubernator Stanu NietrzeźwościPosty: 345
Tematy: 31
Maj 2015
186
Slytherin
#3
@Done
"To ten od bletek, lufek, stów, połówek"


[Obrazek: raw]
Nico
Mokry


Moderator

Posty: 249
Tematy: 15
Sty 2015
207
Gryffindor
#4
No dobra z konta Nico ja GrubszyNizRenka akceptuje Big Grin
Zgłoś się po rangę na serwerze.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2018.