Witaj!

[rip]Nostern Lavenhart
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#1
dziękuję zappersugar za stworzenie tego 

Informacje
Dumny członek rodu Lavenhart, o czystej czarodziejskiej krwi.
Urodzony w Looe, aktualnie mieszka w willi Lavenhartów,
A w czasie szkolnym zamieszkuje pokój w domu Ravenclaw!
Obecnie jest na roku [2 OOC]

Zdjęcie postaci
[Obrazek: tumblr_ml9jrtYgHT1s03p3mo1_500.jpg]

Opis wyglądu postaci
Chłopiec nie różni się prawie w ogóle wyglądem od swojego brata bliźniaka Conrada, wyróżnia go jednak jego kolor oczu, Nostern posiada bardzo piękne zielone oczy, identyczne do jego brata Conrada. Nostern jest chudziutki, oraz nie należy do najwyższych ale też do najniższych chłopców. Posiada on delikatne rysy twarzy, oraz zgrabny nos, który idealnie pasuje do twarzy chłopca, posiada również średniej grubości usta, które są delikatnie purpurowe.  Uszy chłopca są małe oraz zgrabne. Posiada również włosy w odcieniu ciemnego kasztana, które pod słońcem wydaja się delikatnie rudawe. A jego lewa ręka jest zawsze zabandażowana.

Cechy Charakteru
Przez większość swojego dzieciństwa Nostern był małą szarą myszką, która trzymała się zawsze na poboczu i jedyne co robił to czytał książki uciekając od wszelakich problemów, które jego kochany braciszek powodował przez swoje żarty. Ale gdy poznał nowych znajomych oraz trafił do szkoły jego zachowanie się zmieniło a cel Conrada został osiągnięty. Nostern przestał przeraźliwie bać się każde jednej osoby, a można nawet rzec, że sam zaczął zagadywać do coraz nowszych ludzi. Chłopiec także jest bardzo pracowity oraz zawsze dąży do celu, który sobie postawił przykładem jest, gdy ojciec powiedział, że nie dostaną broni na swoje piętnaste urodziny, do póki nie przypakują, a wiec Nostern bardzo ciężko pracuje żeby zrobić jakiś postęp. Nie można zaprzeczyć, że Nostern jest erudycyjny, ponieważ wszystko wchłania bardzo łatwo i zapamiętuję na wiele wiele lat. Posiada on także wspaniały humor, który pomaga przy robieniu kawału jego szczególną jest także kreatywność, którą bardzo często wykorzystuje przy ucieczkach! Niestety, chłopiec jest tak wybuchowy tylko gdy nie weźmie leków. Ponieważ po lekach jest całkowicie inną osobą, jest spokojny, opanowany oraz jest pesymistycznie nastawiony do wszystkich rzeczy jakie go otaczają, jest całkowitym zaprzeczeniem tego co się dzieje gdy nie weźmie leków.


Historia

Hogwart
 Właściwie to nie ma co dużo opowiadać jeżeli chodzi o szkołę ponieważ nie licząc tego, że w pewnym momencie się zacząłem źle czuć i zostałem zmuszony do brania leków to nie było nic specjalnego... Głównie nauka, pełno przeczytanych książek a jak już się coś działo to zawsze było na mnie i wszystko było moją winą ale zawsze starałem się siedzieć gdzieś na tyłach...Niestety nie udawało się i zawsze gdy coś się działo to musiał być tam Lavenhart! Ale może opowiem jak to przeżywało się wspaniałe przygody z rozwalaniem wież szkolnych.
Ale zaczynając od początku!
Klasa 1
Pierwsza klasa, gubienie się w tym ogroooomnym zamku, wszyscy Ci nauczyciele tacy straszni ale da się przeżyć! Nic strasznego raczej się w tej klasie nie działo, ponieważ każdy raczej woli stać gdzieś na poboczu unikać kontaktów i jak najmniej się odzywać... Przynajmniej ja tak robiłem. Ale poznałem wtedy super koleżankę, która jest moją przyjaciółką do teraz! Oboje myśleliśmy, że od jakiegokolwiek buzia czy to w nos, rękę, policzek a o ustach to już nie wspomnę, się umiera! I została moją testerką, sprawdziliśmy czy umrzemy jak dam jej buziaka w policzek... Nie zgadniecie co się stało! Zaczęła się dusić ale udało się jej przeżyć pomogłem jej! Jak dobrze, że miałem przy sobie tą wspaniałą chusteczkę w małe pandy. No i poza tą jedyną dziwną sytuacją to nie było nic ciekawego ciągle gdzieś się siedziało i rozmawiało jak to nie z Conradem to z Melanie...
Klasa 2
W klasie drugiej można powiedzieć, że było ciekawiej ale i tak nic specjalnego. Zaczęły się powoli jakieś wybryki ale też nie było ich za dużo, stworzenie I Rzeszy Hogwarckiej, słuchanie przemów wspaniałych ludzi, jakieś złamanie prawa? Rozstawienie bagna wystrzelenie paru petard obrażających Margeli? Nic ciekawego.
Klasa 3
No tak, klasa trzecia to w tej klasie dowiedziałem się, że jednak całowanie się nie zabija i jest całkiem super, to właśnie w tym roczniku przeżyło się swoje pierwsze zauroczenie, pierwsze pobicia, pierwsza rozmowa z dyrektorem. Najciekawszą akcją chyba było gdy Vemund rozstawił armatę i nagle się ona powiększyła i wystrzeliła ogromną kulę armatnią w wieżę, co prawda nie miałem z tym nic wspólnego aczkolwiek zostałem głównym winowajcą... Jak już mówiłem Nostern Lavenhart tam był? To pewnie jego sprawka! Wtedy też straciłem swój wspaniały prezent jaki dostałem od Alex'a... Swoją drogą dziwny jakiś ostatnio się stał, ale mniejsza! Poza podpaleniem całego lasku obok hangaru oraz paru ławek nie było nic ciekawego, ale muszę powiedzieć... Chyba znalazłem prawdziwą miłość tak to ogień! Wiecie jak wspaniale brzmi spalane drewno? Jakby się przysłuchać można nawet dosłuchać się krzyków drzew! No ale nic ciekawego jakieś egzaminy troszkę nauki przed tym i znowu spędzanie czasu na rozmowach z jakimiś nudnymi ludźmi i odrabianiem kar za samo stanie...
Wakacje
No tak w te wakacje troszkę rzeczy się wydarzyło, zaczynając od samego początku to bliżej poznałem się z Alice, była bardzo sympatyczna poszliśmy na kebaba, ale oczywiście Halvar się o tym dowiedział i jak to on nie mógł stać spokojnie i wmówił mi, że muszę ją pocałować bo inaczej ktoś inny to zrobi i już nie będę się z nią przyjaźnił... No cóż uwierzyłem bo to co Halvar mówi było świętością, jestem mu w sumie wdzięczny za to! Pomimo iż wiedział, że coś tam no ten teges z Alice to i tak starał się znaleźć jeszcze więcej kandydatek mówiąc, że jak ich nie przyjmę to oznaka "pedalstwa" a pedałem nie byłem nie jestem i w ogóle fuj ble ohyda. Wygrałem też fortunę z wujkiem Crevanem i Betą, wciągnąłem się w straszną rzecz jaką jest hazard... Ale za to jak przyjemną! Pewnego dnia nawet zostałem człowiekiem, który się palił i nic mu nie było ahhh, ale to było wspaniałe palić się i nie czuć bólu, nie na długo gdy próbowałem to zrobić w domu Sophie doszło do poważnego poparzenia... Wygląda to ohydnie i w sumie nikt tego nigdy nie zobaczy zawsze będę chodził w zakrytej ręce bandażem! Parę dni później było polowanie... Od rana szukałem swojej maczety ale nagle znikła tak samo jak cały mój plecak to no po prostu go wcięło dlatego poszedłem z pałką na polowanie... Jak się okazało nie był to najlepszy pomysł ponieważ wyskoczyła na mnie wiewiórka, ale nie była to zwykła był to wysłannik Ratatoskr'a... Skończyło się na tym, że resztę wakacji przeleżałem w Mungu...W sumie to dalej w nim leżę a rok szkolny się zaczął a ja dalej tutaj leżę. Dowiedziałem się o śmierci najwspanialszego człowieka... Sigurda, najlepszy ojciec jaki mógł istnieć... Zemszczę się, zamorduje tego kto mu to zrobił... No nic wracam do leżenia w nudnym łóżku szpitalnym! 
Rodzina
Sigurd Lavenhart - Najlepszy ojciec pod słońcem, który wychowuje nas na prawdziwych mężczyzn! Chciałbym kiedyś być tak wspaniały i silny jak on!
Lydia Llyod - Kochana matka, która troszczyła się o wychowanie nas do samego końca.
Crevan Lavenhart - Najlepszy wujek! 
Jonas Lavenhart - Kolejny super wujek! Luzak totalny, wspaniale naprawia różdżki.
Damian "Geko" Lavenhat - Kozacki wujek jaszczurka! super skoczek.
Niklas Lavenhart - Ekstra brat, który uczy w Hogwarcie! Kozak jakich mało chociaż już nie raz mnie okrzyczał za "Ilgram Cabej". Chyba jakiś podrabianiec.
Conrad Lavenhart - Ukochany braciszek, za którego byłbym wstanie oddać swoje życie. Bez niego byłbym nikim. Jesteśmy jak papużki nierozłączki, gdy ktoś zaczepi Conrada zaraz się tam zjawię z moim kozak toporem!
Alduinn Lavenhart - Kozacki kuzyn, którego szanuje chociaż czasem jest natrętny to i tak go uwielbiam i nie pozwolę by stała mu się krzywda!
Samuela Lavenhart - Właściwie to niedawno dopiero dowiedziałem się, że jestem jej wujkiem. Na samym początku wydawała mi się dziwna, ale w sumie polubiłem ją i jest kozak! Powinna więcej jeść kwasów linolenowych.
Neji Borge - Kozak jakich mało! Nie pozwoliłbym aby coś mu się stało...Chociaż to raczej na odwrót bo mu nic nigdy nie grozi.
Sebastian Lavenhart - Kolejny kozak jakich mało!  Podoba sytuacja jak z Nejim stanąłbym w obronie jakby dział się dym! Dobrze się z nim gra w kości.
Vemund Lavenhart - Mały kozacki złodziejaszek, który lubi się bawić środkami wybuchowymi, szanuję jak mało kogo.
Halvar Lavenhart - Poza bratem druga najbliższa mi osoba, uwielbiam jego styl bycia i robić z nim dym. Gdy tylko ktoś szuka problemu zawsze jest tam Halvar a za nim ja!  

Relacje
Melanie Hawk - Najlepsza z najlepszych przyjaciółek! Gdyby nie ona pewnie nigdy bym nie wziął tych leków. Nawet moja super duper testerka! 
Natalie Hawk - Kruci ona to taka cicha woda trochę jak ja kiedyś. No ale jest ogólnie w pytke bo siostra bliźniaczka Mel!
Cesare Yrell - Przyjaciel jakich mało! Oczywiście kozak z krukon squadu, niby taka cicha woda no ale hurr durr zawsze jest gdzie jest jakaś akcja.
Egon Fritz - Zabawny kozak ziomek z krukon squadu! Najlepszy z najlepszych
Darell Rouly - Kolejny kozak ziomek z krukon squady, zawsze karze nam krzyczeć, że Lord Gingerblade powrócił. Uczy jak być kozakiem
Chuck Wright - Dobry przyjaciel z krukon squadu!
Victor Rivi - Głupi pedał w wianku, zrzucił mnie raz ze stołu i rozwalił głowę! Myślał, że nic nie powiem tatusiowi jak mi da pieniądze! Głupek.
Paul Gregory Hussain - Najlepszy nauczyciel jaki jest! Wyluzowany kozak nad kozakami zaraz po tacie!
Alex Hussain - Szczerze? Nienawidzę go. Nie mam mu za złe tego co zrobił ale po prostu jest zbyt fałszywy nienawidzę fałszywych osób. Tacy ludzie nie zasługują na życie.
Sophie Procter - Okazała się bardzo przyjazną osobą, uwielbiam się z nią sprzeczać i się z nią zgrywać super przyjaciółka!
Jessica Polanowska -  Hurr durr, ta to jakaś w ogóle głupia. Nie dość, że nie potrafi grać a ciągle gra i fałszuje to jeszcze jej pupę zawsze widać! W dodatku wyzywa nas ciągle i mówi, że w nią jakimiś rybami rzucam, głupia jakaś naprawdę.
Alice Howard - Niby tak bardzo kochała i w ogóle, ale najwyraźniej potrafiła tylko oszukiwać i kłamać. Jest mi aż głupio, że przez nią zaniedbałem kontakt z rodziną a okazała się tak zakłamaną osobą. Mogłem potraktować ją jeszcze gorzej niech się udławi swoją fałszywością pasuje do fałszywego Alexa.
Lorcan Procter - Super dyrektor taki śmieszek troszkę a nikt by się nie spodziewał! Dał mi kiedyś nawet super odznakę wesołego krukona!
Killian Hussain - Kruci, jakiś straszny nauczyciel, który chce odcinać ręce. 
Stella White - Super opiekunka domu! Często krzyczy jak tracimy punkty ale i tak jest super chociaż dziwnej muzyki słucha.
Herpon Margel - Ugh, ja nie wiem co to za człowiek...Nie dość, że nie chce mi dać odszkodowania to jeszcze kurcza wmawia mi, że jestem niebezpieczny dla siebie i otoczenia.
Iona Wynne - Super pani! Powiedziała nawet, że jestem uroczy...To znaczy uroczo wojowniczym wikingiem! Ale kurcze co ona nie wie, że od całowania w policzek się dostaje zakażenia 4 stopnia?! Jeszcze przez pana kozaka to się zarazi kozactwem i co wtedy?!
Meredith Dragovich - To chyba będzie ta nasza nowa mama, w sumie to jest spoko kozak, ma fajne tatuaże i w ogóle MIĘŚNIAK! Jedna nie niewielu ofiar manewru 13 i 14, niestety nie przetrwała go!
Ratrastok (wiewiórka) - Ehhh, tak to przez tą wiewiórkę nie mogę się ruszać jeszcze przez jakiś czas...A to wszystko wina Conrada bo zignorował nasz manewr 4 i poszedł polować na inne normalne wiewiórki zostawiając mnie sam na sam z nią! W dodatku miałem tylko kij... Ale ja jej jeszcze pokażę! ZNISZCZĘ JĄ!!



Ciekawostki
~Choruje na schizofrenie
~Ma topór, który wygląda na prawdziwy, ale tak naprawdę jest cały drewniany
~Chciałby być pałkarzem w drużynie!
~Boi się dziwnego kota, który ma skrzydła.
~Bardzo często myśli, że jest starym czarodziejem, który ma za sobą pełno przygód.
~Dostał kiedyś paczkę prezerwatyw i perfum o zapachu Lorcana Proctera.
~Uwielbia owady i wszystkie podgatunki.
~Pomimo iż nic nie zrobił to został głównym winowajcą zniszczenia wieży w Hogwarcie.
~Rozmawiał kiedyś z Januszem Traczem.
~Jeździł kolejką stworzoną przez Pana Paula w dormitorium gryfonów.
~Posiada ekstra maczetę, którą dostał od tatusia. Podgląd
~W ciągu 5 minut został wyleczony ze schizofrenii.
~Potrafi Manewr 13 oraz 14.
~Połowę wakacji i miesiąc szkoły przeleżał w mungu ponieważ dostał wpierdziel od wiewiórki, która była wysłannikiem Ratatoskr'a.
~Jego lewa ręka jest cała w bliznach po poparzeniach.
~Uwielbia podpalać wszelkie rzeczy w tym siebie, oraz eksplodować różne rzeczy.  


Wumdle
(Karta postaci jest w fazie beta będzie dziennie aktualizowana)
Samuela
zapraszam




Posty: 176
Tematy: 6
Lip 2016
Ravenclaw

#2
Fajna karta  Shy
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#3
@Relacje
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
647
Ravenclaw
#4
kozak w pytke karta
Soneaaa
baszan



Donator

Posty: 231
Tematy: 15
Sty 2015
525
Slytherin
#5
Ale supi karta, repkuję
Arventh
Czarodziej




Posty: 35
Tematy: 4
Lip 2016
97
Slytherin
#6
sztosik karta
Julia154
Azkaban




Posty: 126
Tematy: 8
Maj 2015
Hufflepuff

#7
Przecudna karta Heart Miło się czyta. Kozak krukon squad CoolTylko Julki w relacjach brakuje.
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#8
@upadate
-pare zmian w relacjach
-pare ciekawostek
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#9
@apdejt 
ciekowstki
Hachi
Szczęśliwa ósemka




Posty: 247
Tematy: 30
Paż 2015
396
Slytherin
#10
no, ja jestem najlepsza, hihi Heart
dodaję tej karcie uroku



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.