Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia- POPRAWIONE 2
_Mia_11
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 3
Sie 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Cassie Winther
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Cassie to przede wszystkim osoba bardzo wrażliwa i nieśmiała. Niechętnie nawiązuje przyjaźnie lecz kiedy bardziej pozna daną osobe to szybko umie się przywiązać.  Bardzo łatwo ją zranić. Wstydzi się kiedy ktoś na nią patrzy. Czuje się wtedy bardzo nieswojo. Po śmierciu ojca nie jest już taka wesoła jaka była kiedyś. mam nadzieję, że w hogwarcie pozna nowych przyjaciół i otworzy się na świat.
Wygląd postaci:  Cassie to szczupła dziewczynka z kasztanowymi włosami do ramion. Obok jej dużych szarych oczu nie da się przejść obojętnie. Cassie ma również bardzo jasną karnację. Jest bardzo chuda. usta mają kolor malinowy. Na szyi ma naszyjnik który dostała od ojca. Nigdy go nie zdejmuje.
Historia postaci: Cassie jako dziecko była bardzo tajemnicza.Bardzo  często płakała ale kiedy Ojciec Cassie brał ją na ręce od razu się uspokajała i uciszała. Cassie była bardzo przywiązana do ojca, także bardzo cięzko przeżyła kiedy ten zmarł. Ojciec Cassie zmarł w strasznym, mugolskim wypadku samochodowym. Cassie wtedy zamknęła się w sobie i przez prawie rok nie wychodziła z domu. W wieku 6 lat pierwszy raz objawiła się jej magia.Było to na jej  6 urodzinach , Cassie wtedy przez przypadek uniosła swoją lalkę magią po czym nagle lalka spadła. Na szczęście nie widziała tego jej najlepsza przyjaciółka : Kathie. Przez pierwszy rok zupełnie nie umiała zapanować nad llewitacją przedmiotów, Ale potem już bardziej nad nią panowała. Kiedy Cassie miała 11 lat dostała list z Hogwartu - Szkoły, w której ja niegdyś nię uczyłam zanim poślubiłam mugola.  Była bardzo szczęśliwa że w końcu nauczy się w pełni panować nad swoją magią i nauczy się nowych rzeczy.
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Przeglądałam internet i tak jakoś wyszło [Obrazek: smile.png]

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Ta
Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Podanie Zaakceptowane
[Obrazek: OGMPvHO.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.