Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sto lat camperau nam!
Aviron
Pulchny pan

Moderator

Tematy: 16
Gru 2014
340
Gryffindor
Sto lat! Sto lat!

A dla kogo? No to chyba wiadome, że dla najlepsiejszego moderatora pod słońcem campera, który kończy teraz te 18 lat, ogólnie to najlepsze życzonka, więcej śmieszkowych rozmów, wspólnych akcji i wiadomka ADMINA ER PE XD! Żebyś więcej nie musiał być kid modem kilka miesięcy, mniej ck niżeli te, które wyrwałeś przez ostatnie 2 miesiące. Ogólnie to kiedyś też wystartuje ta nasza fabryka słodyczy, obiecuje <3

No i wiadomix, żebyś spędził dobrze ten super śląski dzień. Irek no normalnie co ja ci mam więcej mówić, kc mordo i nasza piękna braterska miłość internetowa będzie trwać o w ch*j długo i jeszcze dalij.

Pliz o ładne życzonka tam na dole dla camperka <3

PE ES: sorki że tak ubogo ale nwm co tu jeszcze napisać unlucky
[Obrazek: z2b3x2p]

"Jestem początkiem końca... cieniem zasłaniającym słońce... dzwonem bijącym waszą zagładę... Tylko dla TEGO momentu stworzony zostałem... Przypatrzcie się swojej śmierci, śmiertelnicy i rozpaczajcie"
Daniel
Faszystowski Demagog

Tematy: 26
Maj 2015
165
Slytherin
W sumie to sam miałem stworzyć ten wątek ale może on sobie tego nie życzył, nie wiem.
Tak czy inaczej jeszcze raz wszystkiego najlepszego morderco <3
Xaroyu
Czarodziej

Tematy: 10
Sie 2015
95
Ravenclaw
Wszystkiego najlepszego Kampur! Żebyś dalej był takim super pomocnym moderatorem, oczywiście mniej ck bo w sumie to w pytke postać miałeś. Więcej udanych "Chodź Xaro zrobimy dym". I ogólnie to jak najwięcej śmieszków!
Soneaaa
niewierny tomasz

Donator

Tematy: 10
Sty 2015
307
Gryffindor
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO IREK!

Fajnej loszki, dużo hapla i nadużywania praw moderatora, nadawania trawabanów, przystojnego męża, jak już masz jakiegoś to szczęścia, dużo przytulania (hehe tylko w ic), repeczek, spoko ziomeczków takich jak Paul Paczyński i ogólnie spełnienia marzeń przyjaciółku <3

EDIT: WIĘCEJ POCIĄGÓW!
eryksuper
Ten Duch bez nogi

Tematy: 22
Sty 2015
77
Więcej akcji, więcej życia. Więcej radości. Więcej picia rozpuszczalnika. No i ogółem Wszystkiego Najlepszego.
Pingo
Armia Czerwona

Tematy: 6
Gru 2014
125
Wszystkiego najlepszego Irek ty najlepsza mordo z tego zgniłego zachodu. Życzę ci dużo hajsu, zdrowia, szczęścia, żebyś przestał spać w piżamach. Niech ci życie długim będzie przyjacielu z internetu! Heart
[Obrazek: big_1463993218_image.jpg]
MrSyncroPL
Taki typek

Pracownik Hogwartu

Tematy: 3
Gru 2014
49
Wszystkiego najlepszego Campur! Oby juz twoja żadna postać nie padła przy pocałunku! Jeszcze raz najlepszego Big Grin
CenTuria
Chora Psychicznie

Tematy: 17
Gru 2014
313
Ravenclaw
Wszystkiego najlepszego Iruś camperuś <33333333333 ciocia centka kocha
[Obrazek: ZVH9YPB.gif]
Tenshi
kubula to ryba

Tematy: 15
Lut 2015
194
Slytherin
Sto lat! Big Grin
[Obrazek: 3e0c013c2ac9e4d5ccdee789fcd64759.gif]
Tassumi
Żona Jasona

Pracownik Hogwartu

Tematy: 13
Gru 2014
430
Slytherin
przecież on zdech

nie no sto lat kamperku kcConfused

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2016.