Witaj!

Sto lat camperau nam!
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
647
Ravenclaw
#1
Sto lat! Sto lat!

A dla kogo? No to chyba wiadome, że dla najlepsiejszego moderatora pod słońcem campera, który kończy teraz te 18 lat, ogólnie to najlepsze życzonka, więcej śmieszkowych rozmów, wspólnych akcji i wiadomka ADMINA ER PE XD! Żebyś więcej nie musiał być kid modem kilka miesięcy, mniej ck niżeli te, które wyrwałeś przez ostatnie 2 miesiące. Ogólnie to kiedyś też wystartuje ta nasza fabryka słodyczy, obiecuje <3

No i wiadomix, żebyś spędził dobrze ten super śląski dzień. Irek no normalnie co ja ci mam więcej mówić, kc mordo i nasza piękna braterska miłość internetowa będzie trwać o w ch*j długo i jeszcze dalij.

Pliz o ładne życzonka tam na dole dla camperka <3



PE ES: sorki że tak ubogo ale nwm co tu jeszcze napisać unlucky
Daniel
Czarodziej




Posty: 326
Tematy: 28
Maj 2015
186
Slytherin
#2
W sumie to sam miałem stworzyć ten wątek ale może on sobie tego nie życzył, nie wiem.
Tak czy inaczej jeszcze raz wszystkiego najlepszego morderco <3
"To ten od bletek, lufek, stów, połówek"


Xaroyu
do końca lipca mam wakacje i mnie nie ma




Posty: 216
Tematy: 9
Sie 2015
Ravenclaw

#3
Wszystkiego najlepszego Kampur! Żebyś dalej był takim super pomocnym moderatorem, oczywiście mniej ck bo w sumie to w pytke postać miałeś. Więcej udanych "Chodź Xaro zrobimy dym". I ogólnie to jak najwięcej śmieszków!
Soneaaa
baszan



Donator

Posty: 231
Tematy: 15
Sty 2015
525
Slytherin
#4
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO IREK!

Fajnej loszki, dużo hapla i nadużywania praw moderatora, nadawania trawabanów, przystojnego męża, jak już masz jakiegoś to szczęścia, dużo przytulania (hehe tylko w ic), repeczek, spoko ziomeczków takich jak Paul Paczyński i ogólnie spełnienia marzeń przyjaciółku <3


EDIT: WIĘCEJ POCIĄGÓW!
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

#5
Więcej akcji, więcej życia. Więcej radości. Więcej picia rozpuszczalnika. No i ogółem Wszystkiego Najlepszego.
Pingo
Czarodziej




Posty: 238
Tematy: 16
Gru 2014
307
Gryffindor
#6
Wszystkiego najlepszego Irek ty najlepsza mordo z tego zgniłego zachodu. Życzę ci dużo hajsu, zdrowia, szczęścia, żebyś przestał spać w piżamach. Niech ci życie długim będzie przyjacielu z internetu! Heart
MrSyncroPL
Taki typek



Donator

Posty: 108
Tematy: 4
Gru 2014
67
#7
Wszystkiego najlepszego Campur! Oby juz twoja żadna postać nie padła przy pocałunku! Jeszcze raz najlepszego Big Grin
CenTuria
Czarodziej




Posty: 170
Tematy: 19
Gru 2014
359
Ravenclaw
#8
Wszystkiego najlepszego Iruś camperuś <33333333333 ciocia centka kocha
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#9
Sto lat! Big Grin
Tassumi
Czarodziej




Posty: 273
Tematy: 13
Gru 2014
523
Slytherin
#10
przecież on zdech



nie no sto lat kamperku kcConfused



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.