Witaj!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Dor] Davon Axel Meaddl
Rayven
In Tyler we trust.Posty: 448
Tematy: 21
Gru 2014
315
Ravenclaw
#1
**Przed sobą widzisz wielkie, wykonane z solidnego drzewa drzwi, które są widocznie oszronione, po otwarciu ich twoim oczom ukazuje się długi tunel ze wszystkich stron pokryty lodem, zaś daleko, daleko na jego końcu zapalona jest malutka świeczka.**
[Obrazek: 7pGdGJP.png]
DATA URODZENIA: 20 grudzień 2038 r.

CZYSTOŚĆ KRWI: 100 %

PRZYNALEŻNOŚĆ RASOWA LUB ETNICZNA: WHITE POWER

MIEJSCE URODZENIA: Szpital św. Munga, Londyn, Anglia.

AKTUALNE MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Dworek rodu Meaddl

WYKSZTAŁCENIE: Ukończona szkoła magii i czarodziejstwa w Hogwarcie

POSADA KTÓRĄ ZAJMUJE: Uzdrowiciel

STAN CYWILNY: Kawaler

OBECNIE JEST NA ROKU: ---

DOM W HOGWARCIE: Ravenclaw
 
ZDJĘCIE/RYSUNEK POSTACI:
[Obrazek: 5cVeGHu.jpg]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]

 
OPIS WYGLĄDU POSTACI:
Davon to bardzo wysoki chłopak, porównując go do swoich rówieśników można nazwać go gigantem. Mimo swojego wzrostu jego budowa ciała jest podręcznikowa dla typu sylwetki Mezamorf ( postawny, zdrowo wyglądający osobnik, zadbany, odpowiednie zarysy mięśni, grube kości- nie ma problemu z metabolizmem.) Spoglądając na jego twarz od razu można spostrzec jego dosyć duże, zielone, z elementami odcienia piwnego oczy.Ponad oczyma rozpostarte są typowe brwi o kolorze brązu. Poniżej mieści się nos, nie za duży, nie z mały - taki w sam raz. Pod nosem umiejscowione są stosunkowo małe, wąskie usta, o kolorze trochę ciemniejszym niż kolor skóry chłopaka, dlatego mało zauważalne. Z głowy wyrastają mu zawsze krótkie, obcięte na tę samą długość brązowe włosy, zaś po prawej i lewej stronie głowy znajdują się delikatnie odstające uszyska. Przykłada małą wagę do ubrań i nie posiada określonego stylu, jednak preferuje typowe szaty czarodziejskie, lub eleganckie garnitury. Od czasu do czasu można go zobaczyć w czymś ''luźniejszym''. Lubuje się w ciemniejszych, ponurych kolorach ubrań.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]
Pierwsze co rzuca się w oczy w chłopaku, to poważny, mrożący krew w żyłach wyraz twarzy. Zdecydowanie można stwierdzić, że chłopak ukrywa pod powłoką obojętności swoje wszystkie uczucia. Na ogół jest spokojną osobą, nienawidzi chaosu w jego toczeniu jak i w swoich emocjach. Nie uśmiecha się wiele, prawie w ogóle. Na co dzień jest cichy i spokojny,  nie przepada za dużymi "skupiskami" ludzi. Nie lubi wyrażać uczuć - zbyt ciężko mu to idzie.
Z natury jest egoistą, ale czasami ma ludzkie odruchy i potrafi wysłuchać drugiej osoby, by szybko potem wrócić myślami do swojego świata. Zdarzają się takie sytuacje, że udaje i kłamie, przeważnie jednak mówi wprost co myśli, nie przejmując się opinią innych - przez co naturalnie wielu stroni od jego towarzystwa.On sam mało kiedy daje się wykorzystać czy oszukać. Imponuje mu, jak ktoś nie jest ciotą i nie daje sobie wejść na głowę, czy zbytnio się nie podporządkowuje, czy nie daje sobą poniewierać.
Oprócz tego jest dumny i lubi mieć ostatnie zdanie, jednak ta cecha nie wpływa na to, że nie szanuje opinii innych.Duma go rozpiera, że należy do czystokrwistego rodu Meaddl.Uważa też siebie za lepszego od innych, zwłaszcza od mugolaków
Ma duże ambicje, idzie zawsze swoją ścieżką do celu, który przeważnie osiąga
Często łamie obowiązujące normy, ale za to posiada własne żelazne zasady, których nie łamie. Nie lubi pokazywać swoich słabości.
Od dziecka był indywidualistą, a pracy w grupie nauczył się dopiero w szkole.
Stanowczy... Jak postanowi to zrobi. Do tego bardzo cierpliwy, by osiągnąć swój cel, a zarazem racjonalny.
Na krytykę i uwagi nie reaguje w ogóle, jest mu obojętne co sądzą o nim inni ludzie.
stąpa twardo po ziemi i nie w głowie jej optymistyczne myślenie.
Nigdy przy nim nie okazuje słabości. W sumie to przy nikim jej nie okazuje, tak samo jak się nie wzrusza, jest bardzo twardą i honorową osobą.
Davon jest raczej osobą trudną i bardzo skomplikowaną. Rzadko kto wie co się dzieje w jego głowię. Nawet on czasem tego nie wie. Ale może od początku. Z powodu niektórych wydarzeń, nie będę tu mówił jakich, bo na to przyjdzie jeszcze czas, stał się bardzo zamkniętym człowiekiem. Odpychał każdego, kto mógł go zranić. Nie tylko w ten sposób fizyczny, ale raczej psychicznie, uczuciowo. Nic dziwnego, że wszystkie ludzkie uczucia są mu dalekie.

Oczywiście nie myślcie sobie, że jest prostakiem. Co to, to nie. Jest bardzo kulturalnym człowiekiem. Nie lubi chamstwa i braku manier. No i doskonale gra. Jest wspaniałym aktorem.

Jednakże… Każdy medal ma awers i rewers. Davon może nie jest tak prosty jak jakiś medal, ale również posiada jaśniejszą stronę. Jest jak miecz,który jest śmiertelną bronią, ale ma też rękojeść za którą można złapać.
A więc do rzeczy. Gdy, nie mówię, że tak się stało, ale gdyby jakimś przypadkiem, ktoś byłby na tyle nienormalny, aby zbliżyć się do niego, to w takim wypadku chłopak nie widzi świata poza tą osobą, czy to przyjaciel, przyjaciółka, czy może nawet ktoś bliższy. Można powiedzieć, że chłopak rzuciłby się za nimi nawet w ogień, jeśli byłoby trzeba. Za takimi ludźmi stanąłby murem, aby chronić ich plecy, a gdy cios będzie nadciągał od przodu przyjmie go na siebie. W gruncie rzeczy nie jest taki zły. Trzeba go tylko zrozumieć, albo i nie. Mimo swojej mrocznej duszy pali się w nim malutkie światełko. Wciąż jest w nim dobro i pokazuje się ono od czasu do czasu.Ogólnie przy bliższym poznaniu zyskuje i da się ją nawet polubić

HISTORIA:

Rok 2038, rezydencja rodu Meaddl.

Skłamałbym mówiąc, że narodziny Davona dla jego rodziców były szczęśliwym dniem, tego samego dnia umarła jedna z bardziej wpływowych osób w ich rodzie, jego dziadek. Davon od razu został nazwany przez ojca pechowym dzieckiem. Wiele razy słyszał, że nie powinien się nigdy urodzić, że jest nic nie wartym śmieciem, który tylko wykorzystuje pieniądze i wpływy rodziny, ale wróćmy może do początku. Był 20 grudnia, kilka dni przed wigilią, matka przewieziona została natychmiastowo do Munga, gdy poczuła, że ''to już''. Zabieg pozbycia się ''szkodnika'' z ciała matki potrwał stosunkowo szybko. Po tym od razu zabrano go do zameczku rodowego, gdzie spędził większość swojego dzieciństwa.
A jakie było jego życie? Arystokratyczne... Ale nie takie jak sobie większość osób spoza arystokratycznego kręgu wyobraża. To nie była wieczna zabawa. To było chłodne wychowanie oparte na tradycjach rodzinnych wykonywane przez dwójkę chłodnych ludzi, którzy byli jego rodzicami, stwórcami. Małżeństwo z rozsądku, które się do siebie przyzwyczaiło po kilku latach, by w końcu - również z rozsądku - spłodzić pierworodnego, na szczęście dla nich, syna. Bo przecież chodziło o syna, który zachowa ciągłość rodu.Nauczenie, że czysta krew ponad wszystko. Zhańbienie rodziny małżeństwem z osobą półkrwi, albo co gorsza szlamą było wykluczone. Tak mijały lata, chłopiec czując od rodziców samą nienawiść, sam stał się czystą nienawiścią. Stał się oschły, obojętny na los swój i innych. Jedyną odskocznią od tego wszystkiego była biblioteka, gdzie chłopiec spędzał po kilkadziesiąt godzin w tygodniu. W wieku 10 lat, oboje rodziców chłopca zostało zamordowanych podczas napadu rabunkowego na mugolski bank. Był to wielki cios dla rodziny, ale koniec katorgi chłopca. Nowym opiekunem prawnym Davona został jego wujek Hubcyk, przyjął go pod skrzydła, uczył wielu rzeczy, za to był mu wdzięczny, bardzo go szanował, a on sam stał się dla niego swego rodzaju idolem. Rok później do chłopca przyszedł list z Hogwartu, z tego faktu chłopiec bardzo się ucieszył, następnego dnia od razu zakupił wraz z wujem wszystkie potrzebne przedmioty do szkoły i niedługo po tym wyruszył expresem hogwarckim do zamku.

RODZINA:

Draco Meaddl - Ojciec, nie żyje.
Anne Meaddl - Matka, nie żyje.
Hubcyk Meaddl - Wujek, opiekun prawny Davona.
George Meaddl - kuzyn.

RELACJE:

[Obrazek: 1eWL2lU.png]

Samara Wright - córka byłego Gajowego, nie poznał jej zbyt bliżej bo odstraszyła Davona swoim głupkowatym charakterem już na początku znajomości.

Matthew Wright - brat Samary, widocznie głupota nie zawsze przechodzi dziedzicznie. Wydaje mu się w porządku, godnie reprezentuje swój dom za co Davon w jakimś stopniu go szanuje.

Chuck Wright - ''chłopak'' Florence, niewiele mówi, biega tylko za swoją ''dziewczyną'' i obserwuje wszystko, wygląda jakby był o nią bardzo zazdrosny, dlatego pilnuje ją na każdym kroku.

Florence Lestrange - w porządku dziewczyna, troche dziwny ma styl, ale Davon lubi z nią do czasu do czasu pogadać. 

Ryan Holmes - Poznał go dopiero, gdy w radio zabrzmiało nagranie jego intryg miłosnych z dwiema siostrami. Uważa go za frajera, który nie potrafi się zdecydować. Niedawno wrócił i znowu próbuje odbudować relacje z Naomi. Davon chętnie pozbyłby się go. Zmienił trochę zdanie o nim, gdy z nim szczerze pogadał. Oboje chcą szczęścia dla Naomi. Mimo to Davon nadal twierdzi, że chłopak chce ze wszystkich sił wrócić do Naomi jako jej chłopak, czego młody Meaddl się obawia.


[Obrazek: g9FnBjK.png]

Nie przepada za ziemniakami.


[Obrazek: Z6OBn0i.png]

Julia Solberg - Kiedyś lubili sobie porozmawiać, Davon chyba coś do niej czuł, teraz od czasu do czasu tylko na siebie spojrzą na przywitanie.

Alduin Lavenhart - dosyć śmieszny chłopak, którego Davon poznał koło wielkiej sali. Wydaje się trochę ślamazarny.

Ruth Giacalone - malutka dziewczynka, z którą Davon lubił sobie szczerze porozmawiać. Podoba mu się to, że nikogo nie udaje i jest szczera.[Obrazek: Jp3r1Ga.png]

Sebastian Constantine Lavenhart (Malte) - Denerwowało Davona w nim to, że na siłę chciał zeswatać go z Naomi. Po dłuższym czasie, jednak jest mu wdzięczny za to, ale nie powie
mu mu tego w prost. Nie rozumie, dlaczego biega za Katniss jakby był jej skrzatem.


 Naomi Margel - dziewczyna, dla której Davon zrobił by wszystko. Początkowo ich relacje nie wyglądały za ciekawie, ale zbiegiem czasu jakoś się dogadali aż w końcu jej siostra z pomocą Sebastiana zeswatali ich w pewien sposób. Jest dla niego najważniejszą w życiu, dla chłopaka jej życie jest cenniejsze niż jego. Bardzo ją kocha.

Katniss Margel - starsza siostra Naomi, w głębi duszy jest jej wdzięczny, że połączyła Davona z Naomi.

Sophie Procter - Ślizgonka, która wydawała się całkiem interesująco, dopóty nie poznał on jej wrednej strony. Do tego ten jej mugolski styl, blee.

Francis Margel - młodszy kuzyn Naomi, wydaje się w porządku w stosunku do Davona. Strasznie przeżył ''śmierć'' ministra, Davonowi zrobiło się trochę żal chłopaka.

[Obrazek: r0VmTKG.png]

Aaron Lestrange - Przyjaciel, którego poznał podczas pierwszego roku w szkole. Wydawał się dziwny, mroczniejszy od innych, tym właśnie przypodobał się Davonowi. Do teraz ubolewa nad jego śmiercią.

Lorcan Procter - Gdyby nie on Davon dawno wyleciałby ze szkoły, docenia to, że mimo swojego dziwacznego charakteru potrafił zrozumieć, a nie jak inni od razu odrzucić kogoś.


Stella White - Nauczycielka Wróżbiarstwa, której Davon nie za bardzo lubi. Stara dziwaczna baba i tyle.

Hubcyk Meaddl - jest to osoba bardzo ważna dla Davona. Jest swego rodzaju wzorem do naśladowania dla chłopaka. Pojawia się i znika, ale zawsze jest gdy go bardzo potrzeba.

Salazar Margel - wujek Naomi, w porządku facet, trochę dziecinnie się zachowuje, ale ujdzie. Chyba brakuje mu kobiety, hmm.

Aaron Meaddl - ukochany syn, pragnie go nauczyć wszystkiego tego czego on nauczył się w życiu i wychować go na swój wzór.


CIEKAWOSTKI:

 Interesuję się wszelkiego rodzaju bronią.

 Jego ulubionymi przedmiotami hogwarckimi są Ziu, Transmutacja i Zielarstwo.

 Pociągają go dziewczęta o ciekawych kształtach brwi.

 Czyta mnóstwo książek, ale jego ulubionymi są: Błądzący w Zakazanym Lesie, Imperio (Lśnienie), Korytarz Azkabanu (Zielona Mila), Dolina Godryka (Desperacja), Chochlik (Uciekinier).

 Lubi utwory takich zespołów jak Felix Felicis, George Rodrigo, Krzyk Mandragory, Adelphus Buchanan (Peter Gabriel).

 Jest właścicielem pięknego okazu szatańskiego liścio-ogonowego gekona, który nazywa się [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]

 Jego Patronusem jest Pegaz.

Jego różdżka :
11 i ½ cala
Drzewo awokado
Giętka
Rdzeń z pachwiny nietoperza

[Obrazek: n8vfObr.gif]

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Tenshi
:)Posty: 323
Tematy: 18
Lut 2015
296
Slytherin
#2
Mi się bardzo podoba Big Grin
Julia154
grubolPosty: 118
Tematy: 9
Maj 2015
156
Hufflepuff
#3
Świetna Heart
Wiedźma
Królowa KotówPosty: 1,034
Tematy: 24
Gru 2014
439
Ravenclaw
#4
Naajs karta!
Mega mi się podoba, fajnie napisana i nietypowy wizerunek ;3
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: 0a3f7b749f599a42bc298b5ce4cddebc.gif]

George
PedałPosty: 256
Tematy: 13
Cze 2016
103
Slytherin
#5
Nareszcie karta postaci w której nie ma zdjęcia jakiegoś typowego pedała z inetrnetu. XD
jestem krulowom elzom na kolana padnijcie 
Juminako
do piachuPosty: 313
Tematy: 10
Gru 2014
628
Slytherin
#6
Taki troche patol zza krat
Rayven
In Tyler we trust.Posty: 448
Tematy: 21
Gru 2014
315
Ravenclaw
#7
@Relacje.
[Obrazek: n8vfObr.gif]

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
ozzyIiggy
Częsty bywalec


Donator

Posty: 344
Tematy: 18
Lut 2015
166
#8
Leci bardzo miły i ciepły komentarz w strone tej KP.

Heil
[Obrazek: ylwuOGq.gif]
PrawdziwyZiela
StreamerinhoPosty: 1,159
Tematy: 45
Mar 2015
440
Hufflepuff
#9
Miło mi, że korzystasz z moich zdjęć dot. relacji Smile Bardzo serdecznie pozdrawiam, streamer Ziela Big Grin
[Obrazek: 9IWaIks.png]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]
Niedostępny
merlin0
WeteranPosty: 1,496
Tematy: 171
Gru 2014
Gryffindor
#10
Balbym się podskoczyć mu

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu TapatalkaSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2018.