Witaj!

Nie zaśmiecanie fabuły
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#11
@refresh
Adrienn
Azkaban




Posty: 93
Tematy: 20
Sie 2016
Ravenclaw

#12
@GrubszyNizReka pomysł może by i przeszedł, ale pomyśl, kto chciałby marnować swoje MK na to, żeby odgrywać stworzenie, które będzie cały czas pływać w jeziorze (w przypadku druzgotka chociażby). Nie daje to ani satysfakcji ani radości odgrywania tej postaci.
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#13
Jednocześnie dodawanie nowych stworzeń jest idiotyczne ( z ***** wzięte, nagle są i basta) jak i odgrywanie rybek czy innych żuczków nie ma sensu (kto będzie marnował MK i grał po kilka godzin odgrywając jakieś bezsensowne zwierzątko?). Jednak jestem za usunięciem wszystkich stworzeń dodanych przez głowy hapla i niewystępujące w uniwersum HP.
VadlordS
Azkaban




Posty: 82
Tematy: 15
Lut 2015
Gryffindor

#14
Kilka razy przewinal sie pomysl kontami tymczasowymi. Pomyslem jest tez zrobienie dzielonego konta stworzenia na kilka osob. Mi tam sie pomysl podoba. A co do nudy to pewnie znalezliby sie pasjonaci co chetnie by pograli a jak nie to nadal zostaja te nowe.
Dovemi
Azkaban




Posty: 55
Tematy: 12
Gru 2014
Ravenclaw

#15
Moim zdaniem fajnie, że ktoś o tym przypomniał bo jest to dosyć ważny temat
Tylko, że nie każdemu chce sie czekać na zgodę na mk a potem zgodę na stworzenie tylko po to żeby odegrać akcje pluskania sie w jeziorku
Jednak ludzie sami wybierają kogo odgrywaja i nie można kogoś do niczego zmusić. "Pokemony" od Deneris... cóż, mam wrażenie że lis z dziewięcioma ogonami (przypomina mi Arie nie wiem jak wam), Mary Nocne i Barradosy czy jakoś tak są w stanie wpasować się jakoś w uniwersum
Ale kot... niebieski kot ze skrzydłami no kurcze tutaj chyba kogoś poniosło, dajmy mu jeszcze silnik rakietowy i wrotki

Podsumowując większość z tych zwierząt jest bardzo ciekawa i nie psuje rp, ale usunęłabym jedynie tego niebieskiego kota, bo moim zdaniem nie ma szans żeby niebieski kot ze skrzydłami wpasował się w uniwersum.
Gracze jak będą chcieli odgrywać to napiszą zgodę albo poczekają na te publiczne konta czy coś
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#16
@Dovemi
Walnęłaś właśnie większą pierdołę niż wszystkie dotychczas w tym wątku.
Czym się różni niebieski kot ze skrzydłami od różowej pantery czy muchy z trzema nogami, że to się wpasuje a tamto nie?
Z resztą ten lis z dziewięcioma ogonami to też tak chamskie "pożyczenie" motywu cliché, że aż razi w oczy.
A pies który niszczy ściany... iLavender, twój serwer (którego nazwy nie wymienię, żeby nie reklamować) jest drzwi obok Confused
W zasadzie każde z tych biedastworzeń to po prostu pierwsze zwierzę jakie przyszło jej do głowy z jakąś ope supermocą, a to chyba nie na tym powinny one polegać tylko mieć jakieś zastosowanie czyt. ich części powinny być użyteczne do eliksirów, powinny one jakoś nękać czarodziejów np. niszcząc im ogródki czy inne pierdoły, na tym polega ich urok.

Może trochę chaotycznie to napisałem.
Ale.
No.
Yosuto
Pan Malte




Posty: 136
Tematy: 40
Sty 2015
140
Gryffindor
#17
Czytając komentarze mam wrażanie, że niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem.
Grubszy chce, aby nie wrzucano do fabuły nieklimatycznych stworzeń. Po niektórych wypowiedziach mam wrażenie jakbyście myśleli, że grubszy chce zmusić graczy do odgrywania stworzeń z uniwersum.
No ale mniejsza z tym...
Moim zdaniem te nowe stworzenia dodane do hapla to jakiś wymysł pokroju żonglera. Grając na serwerze chcę czuć klimat z Harrego Pottera i mimo, że jest w uniwersum wiele ciekawych stworzeń to wydają się one realistycznymi. To co zostało dodane sprawia wrażenie, jakbym wylądował w Alicji w krainie czarów, albo pokemonach (na które rzygam). Większość osób po prostu chyba nie rozumie co to znaczy "klimat" i usilnie chce zrobić z tego serwera MIX różnych uniwersum.
Nico
Mokry



Donator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
230
Gryffindor
#18
Zamykam i przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.