Witaj!

Bariery
NeverMore
Czarodziej




Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
230
Ravenclaw
#1
Czołem. Mam dość błahą propozycje, aczkolwiek moim zdaniem znaczącą. Otóż wielokrotnie przechadzając sie w tą czy tamtą odkryłem że ludzie zamiast pisać jakie bariery znajdują sie na domach (Tak jak robili to wcześniej), zostawiają po prostu notatke "Zgłoście sie po ich liste na PW". Co jak co, ale jaki ma to sens? Co jak ta osoba wyjedzie? Albo jej nie ma w danej chwili? Wszyscy mają czekać aż łaskawie wróci i da o wszystkim informacje, OOC dowiadując sie też kto jest sprawcą napaści oraz kiedy do niej doszło? TO przecież jawne proszenie sie o MG. Wystarczy mała lista na tabliczce, która i tak wypisujecie...
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#2
Takkk
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#3
Lepiej by tabliczki z barierami były w jakiś sposób do odczytania tylko dla ekipy, żeby wybory ic graczy (np który dom okraść) nie opierały się na barierach
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#4
@Up
Ale wtedy nie wiadomo nawet czy dany dom widzimy czy nie i jak odgrywać... -,-
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#5
@Czarek
Racja... Często też na podstawie tabliczek 'włamywacze' za wszelką cenę od razu starają się dowiedzieć jak złamać daną barierę(pomimo tego, iż IC nie mają tego napisanego nigdzie ;v).

@Down
Zabawne, że największym przeciwnikiem jest jeden z tych, których dotyczy bezpośrednio włamywanie się do domów na zasadzie "odegrajmy, gdy nie ma właściciela na podstawie tabliczki".
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#6
@mumia1230
Pierdoła wyssana z palca, zazwyczaj na budynkach jeśli już się rzuca bariery to rzuca się cały standardowy zestaw barier cave salvio protego etc. a nie jakąś jedną wybraną
NeverMore
Czarodziej




Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
230
Ravenclaw
#7
Mi chodzi bardziej o fakt że trzeba całą akcje wstrzymywać możliwe że nawet o pare godzin, bo bez listy barier które zazwyczaj niczym sie nie różnią od reszty domów po prostu nie można ich złamać. To takie sztuczne naciągane, bo jakoś wcześniej lista była napisana i liczba włamań wcale wtedy nie była większa
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]
Silexan
Mugol


 
#8
Ja tam uważam że lepiej poprosić o zgłoszenie się. Dlaczego? Otóż dlatego że ktoś postawi tabliczkę z listą barier, a tu przyjdzie druga osoba i po prostu zacznie je łamać nie informując właściciela. A jeżeli jest tablicza "po listę barier się zgłoś", to wiadomo że zgłasza się dopiero gdy zaczyna je łamać - nie wcześniej. Bo przecież wcześniej nie ma informacji IC jakie bariery tam są, a jeżeli sprawdza jakie są to narusza je a to już w większości przypadków informuje właściciela wiec wychodzi na to samo. Nie ma potrzeby informować nikogo o swoich barierach póki ktoś ich nie próbuje łamać lub sprawdzać.
NeverMore
Czarodziej




Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
230
Ravenclaw
#9
Przypominam ci że jest bariera, która informuje właściciela o tym gdy ktoś wejdzie na jej teren. Wtedy po prostu jest sie zmuszonym napisać prywatną wiadomość, ale bądźmy szczerzy... Postacie też śpią,wyjeżdżają, albo są więzione. A w części przypadków jak ktoś usłyszy o łamaniu barier to od razu "Byłem w domu, akurat był zlot rodzinny i paru morderców sie wbiło by napić sie piwa. Zaraz wychodzimy". Powiedzmy sobie szczerze że to powinno być zaskoczenie, a nie informowanie swego przeciwnika przed jakimkolwiek atakiem. To tak jakby dawanie mu broni i mówienie "Daje ci fory, chociaż jesteś w lepszej pozycji"
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]
Nico
Mokry



Donator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
230
Gryffindor
#10
Zamykam i przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.