Witaj!

[ Śnieżki ]
patrykwwl
Czarodziej




Posty: 27
Tematy: 8
Lip 2016
72
Ravenclaw
#1
Przychodzę do was z pomysłem nadania efektów graczowi który oberwał śnieżką.
Np efekty odczuwalny (to tylko przykłady jeżeli to wejdzie w życie efekty mogą ulec zmianie)
-po trafieniu w głowę gracz otrzymuje na 2s. nudności i ślepotę
-po trafieniu w nogę osoba trafiona otrzymuje spowolnienie na 2s.
-po trafieniu w rękę gracz otrzymuje wyczerpanie na 2s.
-po trafieniu w plecy osoba jest przesunięta względem swojej pierwszej pozycji o jedną kratkę do przodu
-po trafieniu w klatkę piersiową gracz jest przesunięta względem swojej pierwszej pozycji o jedną kratkę do tyłu.
Dziękuje za uwagę i do zobaczenia w niedalekiej przyszłości
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#2
Pomysł nie jest głupi, ale zauważywszy miliardośnieżkowy spam, który się odbywa, jestem na Nie. Będzie to strasznie uciążliwe.
Julia154
Azkaban




Posty: 126
Tematy: 8
Maj 2015
Hufflepuff

#3
Jestem na Nie. Zauważ, że większość graczy spami owymi śnieżkami. Ciężko byłoby w ten sposób grać. Pomysł nie jest aż taki zły, ale raczej działałoby to na niekorzyść.
Zaha
Azkaban




Posty: 63
Tematy: 9
Sie 2016
Gryffindor

#4
Sam jestem na nie, ze względu spamowanie owymi śnieżkami - Szczerze, powinno się karać za spam nimi ;-;
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#5
Wydaje mi się, że Patrykowi chodziło o efekty, które robiły by śnieżki, a nie o spam nimi.

Zwyczajnie piszecie o spamie akcjami typu "[MarianKowalski] dostał śnieżką w głowę", a nie oto tutaj chodzi. Propozycja jest o efektach, które mogły by zostać dodane po trafieniu śnieżką w gracza.
patrykwwl
Czarodziej




Posty: 27
Tematy: 8
Lip 2016
72
Ravenclaw
#6
Jedyny inteligentny człowiek który zrozumiał, o co mi chodziło.
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#7
Każdy bardzo dobrze zrozumiał, że chce on dodać efekty po uderzeniu śnieżek. Ale z powodu spamu nimi pomysł jest bez sensu i tylko by przeszkadzał.
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#8
Cytat:Wydaje mi się, że Patrykowi chodziło o efekty, które robiły by śnieżki, a nie o spam nimi.
Może jestem jakiś mało kumaty, ale wypowiedź kolegi Pecie jest dla mnie zupełnie niezrozumiała. Nie wiem o co co to znaczy, że, cytując Peciego ,,Patrykowi nie chodziło spam nimi". Dla mnie sprawa jest prosta - gracze zbierają dużą ilość śnieżek>strzelają nimi w niewinną osobę>niewinna osoba dostaje ciągle oślepienie i inne nieszczęścia. Jeśli to nie tak działa, to oświećcie mnie Pecie z Patrykiem. Ale na razie jestem na nie.

//Pecie: +1 pkt za Spam.
Napisałeś raz i tyle wystarczy. Po to masz opcję edytowania, żeby nie robić spamu.
patrykwwl
Czarodziej




Posty: 27
Tematy: 8
Lip 2016
72
Ravenclaw
#9
czarekPL napisał(a): (01.09.2016 19:43)
Cytat:Wydaje mi się, że Patrykowi chodziło o efekty, które robiły by śnieżki, a nie o spam nimi.
Może jestem jakiś mało kumaty, ale wypowiedź kolegi Pecie jest dla mnie zupełnie niezrozumiała. Nie wiem o co co to znaczy, że, cytując Peciego ,,Patrykowi nie chodziło spam nimi". Dla mnie sprawa jest prosta - gracze zbierają dużą ilość śnieżek>strzelają nimi w niewinną osobę>niewinna osoba dostaje ciągle oślepienie i inne nieszczęścia. Jeśli to nie tak działa, to oświećcie mnie Pecie z Patrykiem. Ale na razie jestem na nie.

W mojej propozycji chodziło mi oto żeby gracz odczuł w OOC że oberwał śnieżką a owy efekt ślepoty jest tylko przykładem jak można odczuć trafienie śnieżką w głowę.
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#10
Jestem na nie



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.