Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astrolog #532
Niedostępny
merlin0
WeteranPosty: 1,496
Tematy: 171
Gru 2014
Gryffindor
#1
**W dzisiejszym wydaniu Astrologa numer 532, miesięcznika astrologicznego ukazującego się od kilkunastu lat na pierwszej stronie można było zauważyć taki artykuł.**


Krwawy Zmierzch się zbliża!!!
[Obrazek: 251093_3107044530_c4031a05b7_z_34.jpg]
Krwawy Zmierzch to niecyklicznie występujące wydarzenie związane z całkowitym zaćmieniem księżyca oraz specjalnym położeniem Marsa względem naszej planety. Spowodowane jest to specjalny ułożeniem tych trzech obiektów tworzących razem trójkąt. Część światłą która jest odbijana od planet zwykle wędruję w kosmos ale nie w tym wypadku. Czerwona planeta część światła odbija w stronę naszego naturalnego satelity a ten będąc tak blisko naszej planety oświetla ją tym zawierającym promieniowanie Marsa. Nikt nie jest w stanie dowieść dlaczego to wydarzenie tak wpływa na świat magii.

Właśnie? A jak wpływa? Tylko w tym okresie można wykonać niektóre rytuały czarnomagiczne? Ale czy to dlatego jest dla nas tak ważne przewidzenie występowania tego zjawiska? Nie. Ważniejszy jest wpływ tego zdarzenia na większość Stworzeń Magicznych. Nikt nie był w stanie dowieść dlaczego tak się dzieje. Profesor Wontgomery wspominał o promieniowaniu ultrafioletowym z Czerwonej Planety która wpływa na aure stworzeń magicznych. Ale dlaczego na każdego wpływa to inaczej?
Sukkuby i wile w ten wieczór organizują swoiste orgie zbierając się w różnych miejscach, najpopularniejsza w Anglii to ta przy Stonehenge (odradzamy w ten dzień wyruszania w tamte regiony). Kuszą oni przechodniów i tamtejszych mieszkańców do wspólnej "zabawy" a następnie zaspokajają swoje potrzeby.
Wilkołaki oraz wszelkie inne stworzenia odzwierzęce tracą wszelkie siły i zostają zaatakowane przez straszną depresje. Wielokrotnie spotykano przypadki w których wilkołaki popełniały zbiorowe samobójstwo w czasie trwania tego dziwacznego wydarzenia. Ale najniebezpieczniejsze dla wszystkich ludzi jest wpływ tych stworzeń na wampiry. Jak dobrze wiemy wampirów dostosowujących się do norm i zasad społecznych w naszym kraju nie brakuje. Co prawda nie zawsze się do tego przyznają dlatego nikt nigdy nie wie czy jego sąsiad nie jest krwiopijcą. Jednak w czasie Krwawego Zmierzchu wampiry przestają się kierować rozumem i wszystkie wpadają w straszny szał. Co prawda wiele z wampirów opisująca swoje odczucia po tym zdarzeniu wspominała iż na początku zaczyna się od strasznego bólu a z czasem wampir sam chce by bestia przejęła nad nim kontrolę aby otrzymać ulgę, to niektórym osobom udało się wytrzymać całe zjawisko zachowując ludzką świadomość. Jednak ból z jakim się spotkali był do nieopisania. Dlatego tego właśnie zjawiska skala morderstw dokonanych przez wampiry drastycznie wyskakuję do góry a ich liczba się zwiększa. Było kilka przypadków w których zapobiegnięto przemianie w wampira przy użyciu specjalnego eliksiru jednak twórca nigdy nie chciał przekazać przepisu, przekazując go jedynie zaufanym znajomym wampirom. Dlatego ostrzegamy każdego z Was aby dnia (22.09.2016) od zmierzchu (czyli około godziny 19) do świtu nie wychodzić z domu bez potrzeby. Co prawda próbuje się zapobiec skutkom tego wydarzenia jednak nikt nigdy nie będzie pewien czy tym razem nie zadziała ono jakoś inaczej.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2018.