Witaj!

Szkółka Role Play
Deleted
Mugol


 
#1
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#2
Szkółka Role Play

Gracze serwera Hapel.pl, zapewne zabrakło Wam spotkań, które przede wszystkim miały na celu wspomóc Was w problemach związanych z grą Role Play (w skrócie RP) - My jako ekipa serwera zdajemy sobie sprawę, że nie każdy musi od razu zrozumieć zasady, ów wspomnianej gry, dlatego powracają regularne spotkania tzw. Szkółki Role Play. Spotkania szkółki RP będę organizować ja - Fear. Nasze co tygodniowe spotkania będą miały formę szczególnie praktyczną, abyście mogli odnaleźć się na serwerze. Pragnę wspomnieć, iż ten komunikat nie jest skierowany tylko do nowych graczy, lecz także dla trochę starszych użytkowników, abyście także Wy mogli poćwiczyć, polepszyć swój poziom gry, a to ma na celu JEDYNIE miłą, przyjemną grę na serwerze. Zainteresowanych, ów projektem proszę o zapisanie się pod moim postem. W granicach czwartku/piątku otrzymacie - w tym wątku - informację o terminie spotkań. Podkreślę, że nie musicie się martwić, że nie będziecie mogli być na danym spotkaniu szkółki RP. Istnieje możliwość wysłania odpowiedniej wiadomości, na moje PW, aby umówić się na indywidualne zajęcia z zakresu gry Role Play.

Wszystkich serdecznie zachęcam do zapisu i pozdrawiam,
Fear Smile
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
Veenq
Ernie Lavenhart



Donator

Posty: 238
Tematy: 17
Paż 2015
97
Gryffindor
#3
Zgłaszam się jako "starszy gracz". Mam parę wątpliwości, które chciałbym przećwiczyć.
MrMajamiPL
Istota Wyższa




Posty: 239
Tematy: 21
Lut 2015
217
Gryffindor
#4
zgłaszam się jako gracz wróciwszy po 2 letniej emeryturze
"Ludzie są gotowi zrobić wszystko, jeśli tylko da się im coś, w co uwierzą."
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#5
Zgłaszam się - chcę poszerzać swoje zdolności.
Chihiro.
Czarodziej




Posty: 56
Tematy: 4
Paż 2015
56
Slytherin
#6
Zgłaszam się :3
szymis09
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 3
Paż 2015
0
#7
Zgłaszam sie Big Grin
antek_m
Czarodziej




Posty: 40
Tematy: 16
Sie 2015
24
Hufflepuff
#8
Zgłaszam się - Pomyślałem, że może warto trochę poćwiczyć.
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#9
Zgłaszam się.
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#10
(@Odświeżam)
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.