Witaj!

Rozstrzygnięcie akcji
ozzyIiggy
Częsty bywalec



Donator

Posty: 362
Tematy: 22
Lut 2015
179
#1
Siemka, mam propozycje do samego Emila. A propo akcji dot. sam wie czego. Jak wszyscy wiemy tam obecni nie mogliśmy zrobić to z wiadomego powodu. Dlatego  mam propozycję dotyczącą incydentu. Wyjaśniamy sobie wszystko co wtedy się zdarzył albo żądam cofnięcia akcji. To nie jest groźba lecz propozycja. W dziale skarg nie moge oraz w apelacji również. Dlatego daje tutaj. Moim argumentem ejst to, że wiele rzeczy zostało pominiętych, a były wazne jak cholera. ( <--to taka choroba)

Osoby CHĘTNE niech się podpiszą pod propozycją dając swoje argumenty.

Pozderki

/MAŁY EDIT Osoby uczestniczace mogą sie wypowiedzieć
tomek011
Czarodziej




Posty: 345
Tematy: 17
Gru 2014
416
Gryffindor
#2
Je suis mumia1230, żądamy uwolnienia go bo został zbanowany podczas akcji i nawet nie miał jak odpisać, juz mniejsza z tym jak sobie uciekacie z jaskini i skąd sie tam Emil wziął Tongue Big Grin Smile

e właśnie byliśmy **niewykrywalni niewidzialni i niewyczuwalni**

drugi edit: uważam że serwer hp,spl demoralizuje młodych ludzi i administracja serwera wspiera postacie złoczyńców a postać dobra taka jak tomek011 jest tępiona Confused Sad

#em411
+20% warna za pseudośmieszkowanie.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#3
Ja proponuję zbanować wszystkich razem z Emilem bo zgodnie z magią Mikołaja wszyscy powinni dzisiaj zajmować się świętami i radować się szczęśliwie. A tutaj wszyscy sobie to olaliście takie non-rp że po prostu szkoda słów na was.


#em411
+20% warna za pseudośmieszkowanie.
sabuto
Czarodziej




Posty: 401
Tematy: 15
Gru 2014
393
Hufflepuff
#4
Jestem osobą chętną do wypowiedzenia sie - wiec prosze o nie dawanie mi warna.

Ja raz mialem ck na postaci Jamesa Forda i zeby ck było zatwierdzone - musi byc potwierdzenie ze strony gracza odgrywającą ów postać . mumia1230 nie potwierdził ck i nie miał czasu na odpisanie na akcje, gdyz dostal bana. Więc przydało by sie jakies wytłumaczenie lub cofniecie akcji.

Up@ No święta, wszyscy powinni się cieszyć i miłować, a takie smutne informacje przychodza. Te zatargi 3 lata temu sie zaczely i jestem juz zmeczony tym, bo ciagle smierc, eksplozje i gwalty slychac - i to jest teraz glowna fabula na haplu. Nie mozna normalnie bez stresowo pograc Confused I nawet w swieta nie dali spokoju. Dobrze, ze nie kupilem jedynie prezentu Peterowi -  ja to mam nosa Big Grin

#em411
Post nie na temat.
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#5
tomek prosił mnie o udział w akcji, kilka razy mu powiedziałem, że akcja będzie wyglądała, tak jak wyglądała, no ale poszliśmy. Przygotowaliśmy się na wszystko, a oponenci odgrywali tak, jakby wogóle naszych akcji nie było(teleportacja z jaskini, na którą rzucono zaklęcia antydepo;sprawdzenie jaskini przed jakimiś pułapkami itp.). Gdy zauważyłem, że to nie ma sensu(wymyślanie na szybko jakiś magicznych nietoperzy niewykrywalnych, przybycie Emila pod peleryną niewidką, dzięki której jest niewykrywalny przez jakiekolwiek zaklęcia, czy artefakty), to postanowiłem opuścić teren akcji, to samo doradziłem kompanom.
Gdy już odgrywałem, że chce się deportować, to nagle Emil odegrał, że rzuca blokadę deportacyjną w tym miejscu, to odegrałem, że ją rozwalam(pytając na do czy udane, skoro mam felixa). Aurorzy i kompania zalali spamem akcjami o świstokliku, więc dopisałem na /do, że również się go złapałem.
W międzyczasie Emil walnął rejdż akcje, typu "jeśli tak, to rzucił w Petera pożogę", no i gdy chciałem odgrywać, że "jeśli to na poważnie, to również rzucił pożogę i strzelił nią w tą już istniejącą:, ale zanim zdążyłem to napisać, to miałem już bana z powodem "nie reagowanie na akcje i notoryczne łamanie regulaminu", czy jakoś tak.

Oczywiście, gdy to się stało, to Emil zaczął pisać akcje, że Peter w sumie stał jak ameba i przyjął wszystko, co on na niego rzucił(oh, cóż za za potęga), a na dyskusje uczestników akcji wgl. nie reagował.

Napomnę, że przed całą akcją tomek dał kilku osobom(w tym mojej postaci) felixa, którego wypiliśmy, rzucił na nas nefario i dał nam okulary do wykrywania osób niewidzialnych/zatajonych magią(te kwestie zostały całkowicie zlane przez oponentów).


Cała akcja była jakże typowa dla tego środowiska, czyli - narzucenie ludziom swojego scenariusza, nie zwracanie uwagi na jakikolwiek bezsens swoich akcji i banowanie tych, którzy z tego scenariusza się wyłamują.

Chciałbym jedynie zadać na końcu pytanie retoryczne.
Tworzycie sobie za pomocą OOC swoje moce, własności i potęgę IC, a później niszczycie IC za pomocą swoich wpływów OOC czyjeś postaci, czy majątki IC. Bez żadnego sprytu, inteligencji, czy jakichkolwiek umiejętności -  tylko za pomocą swoich ustaleń OOC. Czy to sprawia wam radość, czy może daje wam poczucie dumy?
Staracie się oszukiwać samych siebie i graczy, tłumacząc swoje działania za pomocą akcji na narracji, które nie mają sensu(takie, jak chociażby kilkukrotna próba porwania Eryka IC, 'zapominając' o tym, że jest zabezpieczony).
Silexan
Mugol


 
#6
Pierwsza sprawa to nefario - nie mógł go rzucić bo tego zaklęcia może uczyć tylko Lord. To że sobie wymyślił że umie je jakimś sposobem to nie znaczy że je umie. Druga sprawa że zabezpieczenia były całe tworzone w IC wcześniej i powiadomiłem o tym Mrc, i Raisenka. Chcecie logi z tworzenia tego? Proszę bardzo. Nietoperz również jest IC i również go tam umieściłem.

Wasze bariery antydeport mam w nosie bo jak chcecie to mogę podesłać ss z tworzenia świstoklików czy też tworzenia czegoś co daje mi prawo łamać bariery.

Co do tego że olałem Felixa też mam wytłumaczenie, które zna zarówno mrc jak i Eryk. A cała reszta poszła sobie zanim wbiliście. Więc oponenetów nie było.

Cytat:Przygotowaliśmy się na wszystko, a oponenci odgrywali tak, jakby wogóle naszych akcji nie było(teleportacja z jaskini, na którą rzucono zaklęcia antydepo;sprawdzenie jaskini przed jakimiś pułapkami itp.). Gdy zauważyłem, że to nie ma sensu(wymyślanie na szybko jakiś magicznych nietoperzy niewykrywalnych, przybycie Emila pod peleryną niewidką, dzięki której jest niewykrywalny przez jakiekolwiek zaklęcia, czy artefakty), to postanowiłem opuścić teren akcji, to samo doradziłem kompanom.

Zanim się coś napisze to należy się doinformować. Dziękuje.

Cytat:Tworzycie sobie za pomocą OOC swoje moce, własności i potęgę IC, a później niszczycie IC za pomocą swoich wpływów OOC czyjeś postaci, czy majątki IC. Bez żadnego sprytu, inteligencji, czy jakichkolwiek umiejętności - tylko za pomocą swoich ustaleń OOC.

Do nas to? Jakiś przykład? Bo ja nie mam wpływów ooc na serwie.

Cytat:musi byc potwierdzenie ze strony gracza odgrywającą ów postać . mumia1230 nie potwierdził ck

Chyba że ma się zgode na ck Smile
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#7
"Doinformować", bo przez całą akcję (niby)afczyłeś w środku, a po kilkunastu minutach zniknąłeś Big Grin.

Zgoda na ck nie wymusza na mnie bierności i pozwala mi się bronić, no chyba, że zostanę zbanowany zanim zareaguje.

Zdradzę ci sekret... Nie macie monopolu na wymyślanie swoich zaklęć. Rowling przedstawiła w swojej książce niezwykle małą ilość zaklęć i jasno przedstawiła, że przy użyciu różdżki można rzucić zaklęcie wcale nie wypowiadając jakiegoś łamańca łacińskiego (zaklęcie dambeldora, zaklęcie hermiony, zaklęcie xyz itp.).

To, czy Tomek umiał to zaklęcie, to raczej kwestia jego i administratora Roleplay, a nie tego, czy jakiś Lord, czy Hrabia mu na to zezwolił.

Miło mieć wytłumaczenia na wszystko ponad godzinę po akcji, ale tak jak mówiłem - to typowe.
Dlatego też chciałem opuścić teren akcji, bo to jest właśnie to - ignorowanie części lub całości zaklęć, "mnie tu tak na serio nie ma" i inne tego typu zagrywki to jest norma.
Ludzie nie potrzebują pseudo tłumaczeń stworzonych po akcji, oni mają swoje oczy.
tomek011
Czarodziej




Posty: 345
Tematy: 17
Gru 2014
416
Gryffindor
#8
Jak to nie umiem Nefario  xD Sprawdzałem umysł zarówno Torherna jak i Nico, widziałem jak oni rzucają to zaklęcie, widziałem inkantację, ruch różdżką wszystko co trzeba, nikt nie miał nic przeciwko temu, pytałem Eryka jak długo zajmie mi nauka tego, powiedział że dwa tygodnie OOC jak przy każdym autorskim, którego się nie tworzy od zera i w przeciwieństwie do was, którzy swoje umiejętności posiadacie z ***** ja to co umiem systematycznie zbierałem latami. A co do doinformowania się to przecież 'afczyłeś' bo za szybko się wszystko potoczyło, i przydałby się ktoś do pomocy nwm Emil na przykład. A barierę przeciw świstoklikom też rzuciliśmy, no ale wy macie swoje u n i k a l n e itemy
Silexan
Mugol


 
#9
Jak nie wiesz nic o umiejętnościach to się nie wypowiadaj, bo mogę podać przykład twoich umiejętności które prezentujesz w akcjach i wtedy się wszyscy pośmieją. Wszystko czego używam to są rzeczy na które mam zgody i które wymagały ode mnie poświęcenia czasu.

Afczyłem, ale jednocześnie byłem na TS z merlinem i mrc i zapytałem o co chodzi. A gdy się dowiedziałem to grzecznie ich poinformowałem co i jak. I zgodzili się z tym.

A co unikalnych itemów to są bardzo fajne, zazdrościsz co nie?

Jako że byłem afk o którym poinformowałem na czacie to po prostu mogliście wbić i zabić mnie? XD Pls. No tak, ivan jest tępy i siedział patrząc jak się go zabija.
tomek011
Czarodziej




Posty: 345
Tematy: 17
Gru 2014
416
Gryffindor
#10
Proszę bardzo, podawaj sobie przykłady, możecie się pośmiać. Ja swoje zgody dostawałem zanim ty w ogóle tu grałeś i długo przed tym zanim wziąłeś ją od hubcika i zmieniłeś o 180 stopni. I mówić co moja postać potrafi a czego nie, może administracja RP, no chyba że Emil coś postanowi to nie mają nic do gadania.

Jakoś jak porywaliście majkelbossa to nie było argumentu że jest  debilem i nie broniłby się, po prostu go tepneliście, my niestety tak nie zrobiliśmy



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.