Witaj!

Podanie na Dorosłego
Angryfork
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 2
Wrz 2016

#1
Imię i nazwisko: David Chandler
Data i miejsce urodzenia: Anglia 26.03.2034
Status krwi: 100%
Historia postaci: David w młodość był uczniem mugolskiej szkoły, wszyscy go lubili. David świętował dwunaste urodziny. Jego mama zrobiła mu tort. Kiedy mama Davida zapalała świeczki na torcie. David się kłócił z jego najlepszym kolegą. David pobiegł do pokoju kiedy wyprosił wszystkich przyjaciół z domu. Jego mama przyniosła mu tort do pokoju. David był bardzo zły. Mama powiedziała proszę mam dla ciebie tort. Nagle tort magicznie wybuchł. David się przestraszył tak samo jego mama. David krzykną do mamy jak to się stało. Mama mu opowiedziała o Hogwarcie, i o tym że jest czarodziejem. David się spytał dlaczego go nie wysłała do Hogwartu. Mama odpowiedziała że nie chciała żeby to David wygadał. David po dwóch dniach został wysłany do Hogwartu. W Hogwarcie dobrze się uczył. David został przyjęty do Gryfonów. David zdał pierwszą klasę tak jak i pozostałe. David również ukończył universytet. Po universytecie, David zamieszkał w małym domku gdzie mieszka po dziś dzień. David ma kontak z kolegami których poznał w pierwszej klasie. Dlatego często z nimi wychodził z nimi na dwór.
Wygląd postaci: Rude włosy, zielone oczy, opalona karnacja, średni wzrost, mały zarost.
Cechy charakteru: David jest uprzejmy, dzielny, nie podaję się walczy do końca. Jest też kreatywny. Bardzo lubi się zapoznawać z nowymi ludźmi. Jest towarzyski. Jest stanowczy. Jest pozytywny.

Wyniki z OWuTeM-ów:

Astronomia – 0-2
Eliksiry – 0-2
Historia Magii – 0-2
Językoznawstwo – Z-4
Latanie –PO-5
Numerologia –O-2
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – O-2
Obrona Przed Czarną Magią – PO-5
Smokologia –O-2
Starożytne Runy – O-2
Transmutacja –O-2
Wróżbiastwo –O-2
Zaklęcia i Uroki – O-2
Zielarstwo –0-2

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Kolega mi o tym serwerze powiedział.

Co to jest IC i jak je zapisujemy? IC zapisujemy normalnie na chacie. IC jest to pisanie jako postać.
Co to jest OOC i jak je zapisujemy? OOC zapisujemy w nawiasach. OOC jest to pisanie po za postacią.

Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.
David sprzątał cały dom.Sprzątał strych, pokoje, łazienkę, kuchnie i salon. Kosił trawę, i przyciął żywopłot. Porzątkując strych znajdywał zdjęcia z mamą. Znalazł nawet lampę od mamy na osiemnaste urodziny. David poszedł do pokoju żeby podłączyć lampę. Wrócił na strych i sprzątał dalej. David wyrzucił dwa pudła w którym znajdywały się kable które mu były niepotrzebne.W końcu zostały tylko dwa pudła. Ale David zamiast zrobić z nimi porządek, poszedł zjeść kolację.Na kolację zrobił sobie kanapkę z serem i pomidorem, a dopicia se zrobił sok z dyni. David stwierdził że chcę się jednak położyć, i tak zrobił poszedł spać. W nocy śniły mu się dementory, ciągle się budził, Więdz Dawid poszedł się napić soku z dyni. Napił się i poszedł oglądać stare zdjęcia. Były tam zdjęcia z jego dwunaste urodzin a i nawet jego pierwszych urodzin. David przypomniał sobie o jego najlepszym kolegą z świata mugoli. Przypomniał sobie również o jego nauczycielkach z świata mugoli. David stwierdził że się jeszcze położy, i tak zrobił. spał już całą noc. Śniło mu się o jego 12 urodzinach jak się pokłócił z kolegą, a potem się z nim pogodził, i znów byli najlepszymi kolegami. I wtedy David się obudził zjadł śniadanie. Umył zęby, i poszedł się cały umyć. Kiedy się umył poszedł do sklepu kupić sobie sok z dyni. David sobie przypomniał o strychu że ma go posprzątać. Jak wrócił do domu to wziął się za sprzątanie strychu. W pierwszym pudle znalazł stare lustro i połamane różdżki które połamał kiedyś w szkole magi i czarodziejstwa. David zostawił lustro i wyrzucił różdżki. lustro powiesił w łazience, nad zlewem. W drugim pudle znalazł zdjęcia, zaczął je przeglądać zdjęcia. Okazało się że to były zdjęcia ze szkoły. Znalazł zdjęcie z trzema kolegami na peronie 9 3/4. Powiesił to zdjęcie na lodówce po tę zdjęcie najbardziej przypominało mu szkołę szczególnie gdyż to było zdjęcie z jego kolegami których poznał w pierwszej klasie.
Czy przeczytałeś regulamin? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

//Pecie: +4 punkty za nielegalne MultiKonta.
(Napisz na PW, które konto mam Ci zostawić)
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
To jakieś multikonto czy dopiero zakładasz pierwszą postać? Jeśli to drugie musze odrzucić twoje podanie ponieważ odgórnie panuje reguła że pierwszą założoną przez gracza postacią musi być uczeń.
Angryfork
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 2
Wrz 2016

#3
GrubszyNizReka napisał(a): (04.09.2016 23:01)To jakieś multikonto czy dopiero zakładasz pierwszą postać? Jeśli to drugie musze odrzucić twoje podanie ponieważ odgórnie panuje reguła że pierwszą założoną przez gracza postacią musi być uczeń.
Nie wiedziałem że pierwszy musi być uczeń
Ale tak się starałem
A dasz mi na ucznia ?
Bo tak się starałem
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#4
Co do regulaminu ta zasada jest "niepisana", wchodząc w grę jako nowy gracz niezabardzo odnajdziesz się jako dorosły zaufaj mi bo to tak działa. Jesli chcesz stworzyć postać ucznia napisz po prostu podanie na ucznia a ja ci je sprawdze, nie musi być tak rozbudowane jak na dorosłego więc bez stresu Wink



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.