Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
ShadowSky
Azkaban




Posty: 1
Tematy: 1
Wrz 2016

#1
Imię i nazwisko: Mark Sanders [ Nick w Grze: ShadowSkyPL ]
Miejsce urodzenia:  Croydon, Wielka Brytania, rok 2040
Status krwi: (Czyli w ilu % jesteś czarodziejem) 75%
Cechy charakteru: Mark to wysportowany oraz odważy chłopak który igra z niebezpieczeństwem. Mark posiada także świetną pamięć dzięki czemu łatwo jest mu zapamiętywać ważne informacje. Chłopiec uwielbia biegać i jest bardzo szybki oraz zwinny.
Wygląd postaci: Mark ma brązowe oczy oraz jego odcień włosów to ciemny Blond. Jego cera nie jest opalona gdyż tam gdzie mieszka nie ma za dużo słonecznych dni w które mógł by się opalić. Ubrany zazwyczaj jest w ciemną Koszulkę oraz Spodenki, a Buty ma zazwyczaj Czarne. Jego nierozłącznym Akcesoriem są Słuchawki które w większości są Białe prócz Nauszników które są Niebieskie.
Historia postaci: Mark urodził się w 2034 roku w "Croydon University Hospital". W Croydon uczęszcza do "Elmhurst School for Boys" gdzie jest bardzo popularny gdyż jest jednym z najzdolniejszych uczniów w Szkole,oraz jest zarazem też jednym z najbardziej wysportowanych. Poza szkołą lubi też grać w piłkę oraz uprawiać Parkour. W wieku 10 Lat dowiedział się o swoich Mocach gdy przy Stole podczas kolacji się zdenerwował i uderzając niewielką siła w stół ten się cały rozwalił. Chcąc czy nie chcąc Matka Mark'a opowiedziała mu całą swoja Historie czym jego Ojciec nie był zadowolony gdyż on jest Mugolem pracującym na Uniwersytecie. W wieku 11 lat Mark otrzymał List z Hogwartu którym był tak zachwycony że nie mógł się doczekać podróży na ulicę Pokątną. Gdy w końcu udał się z Rodzicami na ul. Pokątną kupili przedmioty do szkoły. Jako zwierzaka wybrał sobie Czarną Sowę oraz nazwał ją Zefir. U Olivandera Mark kupił Sztywną Różdżkę o długości 11 cali, Różdżka została wykonana z Cyprys'u a rdzeń z włosa z ogona jednorożca. Na koniec udali się na Peron 9 3/4 gdzie Mark pożegnał się z Rodzicami i wsiadł do pociągu. [ Ciąg dalszy nastąpi... ]

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Grałem już tu kiedyś i byłem w Grifindorze. A ogólnie to wcześniej go znalazłem gdy szukałem serwera RP

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?: Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#2
Wstrzymuję!
Popraw:
*rok urodzenia 2040
W razie problemów możesz się do mnie zgłosić, pisząc jedną wiadomość na pw forum! 
Powodzenia!
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#3
Zaakceptowane!

Witaj Nowy Gryfonie!

[Obrazek: 58FGqR8.png]
Po rangę zgłoś się na /helpop, a w razie jakiś problemów możesz zawsze się do mnie zgłosić po pomoc!
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.