Witaj!

[M] The Wasteland
Daniel
Czarodziej




Posty: 326
Tematy: 28
Maj 2015
186
Slytherin
#1
[Obrazek: szlaczek.gif]

Witam Haplowicze w kolejnym projekcie PBF'u mojego autorstwa. Poprzednie gry wstrzymałem z jasnych względów - gra była żmudna i zdecydowanie brakowało czegoś nowego, więc postanowiłem utworzyć własne uniwersum na własnych zasadach.

[Obrazek: szlaczek.gif]
[Obrazek: 76ab5-fury-road-the-storm2b252822529.jpg]
[Obrazek: szlaczek.gif]

The Wasteland opiera się na grze w świecie pochłoniętym wojnie nuklearnej, pełnej postapokaliptycznego klimatu.
Po tym jak Rosja zrzuciła bombę na USA, Korea Północna o dziwo zrobiło to w odwecie na Rosji, a później całej Europie. Na świecie wybuchła wojna nuklearna, która pochłonęła wielkie połacie terenów, powodując jednocześnie ogromne źródła radioaktywnego promieniowania, które znalazło swoje odwzorowanie na ludziach zamieniających się powoli w okropne, bezlitosne stworzenia chcące dosłownie zniszczyć ludzkość.

[Obrazek: szlaczek.gif]
[Obrazek: szlaczek.gif]

Prawie wszystkie miasta i osady na świecie zostały wyniszczone, co uniemożliwiło działanie militarne przeciw potwornym stworzeniom. Wojsko w tej kwestii nie zdziałało dużo, oddziały spanikowały i zdezerterowały tworząc małe grupy bandytów. Prawo jungli.

[Obrazek: szlaczek.gif]
[Obrazek: szlaczek.gif]

Z góry uprzedzam, że gra toczy się w Rosji, okolice Moskwy. Coś mniej więcej w tym rodzaju.
Karta postaci:
Imię i nazwisko:
Wiek:
Krótki opis postaci:
Jakaś broń [Bez wyrzutni rakiet i nowoczesnych karabinków wy*ebanych w kosmos]:

Dalsze informacje dotyczące frakcji, stworzeń dostaniecie później. Zapraszam do gry.

[Obrazek: szlaczek.gif]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.