Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Zane_Krukon
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 3
Paż 2015
0
Ravenclaw
#1
Imię: Zane      Drugię Imię: Rowen     Nazwisko: Ravlej

Status krwi: Zane Jest pół krwi, jego ojciec jest czarodziejem a mama była mugolkom.

Miejsce urodzenia: Zane urodził się w Szkocji 08.01.2040


Cechy charakteru: Zane jest mądry jak wszyscy jego krewni. Jestem miły i uprzejmy , nigdy nie powiedziałem nic obraźliwego do innych. Zawsze jestem na czas ,a nawet przed ponieważ jestem bardzo punktualny. Staram się robić wszystko jak najlepiej a zawsze wychodzi mi to świetnie. Dla moich znajomych i rodziny jestem osobom kreatywną ponieważ bardzo dużo rysuję. W starej szkole nauczyciele uważali że jestem pomocny gdyż pomagałem im i kolegom w szkole.
Wygląd postaci: Mam średniej długości blond włosy, moje oczy majom bardzo intensywny błękitny kolor.
Jestem bardzo wysoki ponieważ moja mama była olbrzymkom, jestem również szczupłą osobom.
Moje karnacja jest jasna jak u mojego taty i babci. Na nadgarstku mam znamię w kształcie wilczej głowy który zazwyczaj zakrywam zegarkiem.


Historia postaci: Zane urodził się 8 sierpnia 2040 roku w małym miasteczku w szkoci.Kilka dni po narodzinach Zane'a jego matka zmarła na skutek nieznanej choroby.Po śmierci żony Ojciec Zane'a postanowił wrócić z synem do Londynu gdzie mieszkali dziadkowie Zane'a. Od kiedy Zane pamięta wiedział o świecie czarów, więc nie miał żadnych wątpliwości ,że kiedyś dostanie list z ,,Szkoły Magi i Czarodziejstwa w Hogwarcie" o której mówili jego dziadkowie i Ojciec. Pewnego normalnego niczego nie zapowiadającego się dnia Zane odkrył swą moc. Gdy Zane był w szkole na lekcji historii jego znajomi okropnie się zachowywali, kłócili się i przeszkadzali wszystkim w lekcji więc nauczycielka kazała im wyjść z sali. Po zakończonej lekcji na przerwie Ci sami uczniowie za czeli cię bić, mało by było aby jeden z uczniów oberwał od nich. Bijąc się chłopcy rozrali wodę z baniaków. Gdy woda dotarła do Zane'a , który był rozgniewany z powodu bijatyki, woda zaczeła Zamarzać i na korytarzu zrobiło się okropnie zimno. Rzecz jasna to chłopcy dalej kontynuowali bujkę ale gdy jeden z nich odepchnoł z całej siły drugiego a on złapał go i obydwoje posunel się na lodzie przez cały korytaż i wjechali w śmietniki. Pod koniec bijatyki jeden z nauczycieli podszedł do nich i zabrał ich do dyrektora.  Po ukończeniu lekcji Zane szybkim krokiem zmieżał do domu i zastanawiał się co powiedzą Dziadkowie. Gdy Zane wrócił do domu opowiedział swoim dziadko o wszystkim co zaszło tego dnia w szkole, Dziadkowie byli z niego dumni że w wieku 9 lat odkrył  swą moc. Od tamtej pory Zane starał ukrywać swą moc przed mugolami, choć nie było to proste. W jedenaste urodziny Zane'a jego dziadkowie i tata zorganizowali przyjęcie na które zaprosiliwszystkich krewnych. Wszyscy razem oczekiwali na przybycie sowy z listem. Dokładnie o godzinie 15:25 przez otwarte okno wleciała sowa z listem w dziobie. Gdy Zane odebrał lis i go odczytał wszyscy zebrali się aby mu pogratulować dostania się do Hogwartu. Zane nie mógł się doczekać kiedy przekroczy próg wielkiej sali aby dostać przydział do domu.
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z Youtube

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#2
Masz zgodę na pół olbrzyma?
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

Zane_Krukon
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 3
Paż 2015
0
Ravenclaw
#3
Trzeba mieć?

 Trzeba mieć?
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#4
Na spokrewnienie z olbrzymami musisz pierw napisać do administracji RP Smile Jak chcesz to ominąć to wystarczy że napiszesz na przykład że twoja mama była zwykłą mugolką. O poprawie podania poinformuj pisząc tutaj jakiś post, ewentualnie jak uzyskasz zgodę od administracji na takie spokrewnienie to wyślij na PW ssa.
Zane_Krukon
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 3
Paż 2015
0
Ravenclaw
#5
Stella napisał(a): (07.09.2016 15:15)Na spokrewnienie z olbrzymami musisz pierw napisać do administracji RP Smile Jak chcesz to ominąć to wystarczy że napiszesz na przykład że twoja mama była zwykłą mugolką. O poprawie podania poinformuj pisząc tutaj jakiś post, ewentualnie jak uzyskasz zgodę od administracji na takie spokrewnienie to wyślij na PW ssa.

Popraione
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#6
Podanie zaakceptowane, miło się czytało. Wędrujesz do Ravenclaw.

Zgłoś się na /helpop na serwerze o rangę podając link do tego podania.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.