Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Karta Postaci] Luiza Fritz
animalka
Pracownik Hogwartu

Pracownik Hogwartu

Tematy: 4
Cze 2016
50
Hufflepuff
[Obrazek: dR22Fzs.png]
  [Obrazek: zS8flbd.png]
Data urodzenia: 28.08.2037

Miejsce urodzenia:
Metz, Lotaryngia, Francja

Czystość krwi: 100%

Przynależność rasowa: Człowiek biały

Miejsce zamieszkania: Dom na obrzeżach Ottery

Stan cywilny: Mężatka

Obecnie studiuje:  Magomedycynę, 2 rok

Obecne miejsce zatrudnienia:
Mung, pielęgniarka, urazy przedmiotowe
oraz posada pielęgniarki w Hogwarcie

Rysunek postaci:

[Obrazek: eRrpOru.jpg]

Opis wyglądu postaci:

Luiza ma długie, lśniące włosy sięgające jej aż do pośladków, po przefarbowaniu mają one barwę metalicznego blondu, zaś naturalnie miały kolor ciemnego blondu. Ich końcówki są dość postrzępione, bo stara się ich nie ścinać. Najbardziej charakterystyczne w jej wyglądzie są żółte oczy, przez które niektórzy nazywają ją "złotooką", dodają jej sprytu i pewnego rodzaju uroku. Ma pociągłe rysy twarzy, jej nos jest drobny i zgrabny. Jej usta mają barwę malinową, są dość małe, ale pełne. Ma nieco odstające uszy, jednak zazwyczaj są skryte pod gęstymi włosami. Brwi zaś są wąskie, a najkrócej rzecz ujmując zwyczajne. Na jej policzkach widoczne są dołki. Delikatne piegi które były widoczne na jej nosie i w jego okolicach, z wiekiem zanikły prawie całkowicie, a można je dostrzec co najwyżej latem gdy dużo przebywa na słońcu.
         Z wiekiem jej ciało nabrało bardziej kobiecych kształtów. Biodra stały się szersze i kościste. Barki natomiast zwężyły się, a w tali stało się widoczne wcięcie. Pozostała szczupła, choć gdzie nie gdzie nabrała krągłości. Wciąż jest stosunkowo niska. Jej dłonie są drobne i zadbane, a paznokcie długie, ale przypiłowane. Natomiast jej cera nadal jest dość blada, gdyż wciąż większość czasu spędza w zamku, lecz teraz nie w przed wielką salą, czy też w salach lekcyjnych, a w skrzydle szpitalnym, gdzie spędza całe dnie oczekując chorych uczniów.
          Nie nosi już koszul w kratę, ale nadal nie przekonała się do sukienek ani spódniczek. Ubiera je tylko wtedy, gdy wymaga tego sytuacja. Ubiera się bardziej elegancko. Na co dzień nosi zazwyczaj gładką, biała koszulę zapinaną na guziki i ciemne, a w zasadzie czarne, spodnie. Na wierzch zarzuca czarny długi płaszcz mający po obu stronach duże kieszenie i kołnierzem. Natomiast jej buty są czarne, matowe z niskim obcasem, stara się je utrzymać w czystości. Z kolei w szkole, czy w Mungu zakłada biały kitel i niebieski, bądź bordowy podkoszulek, a do tego czarne spodnie i buty jak na co dzień, a więc czarne na niskim obcasie, o które zaczęła bardziej dbać, dlatego też rzadziej, niż w jej latach szkolnych, można dostrzec na nich błoto.

Cechy charakteru postaci: 

Nie boi się ukazywania uczuć, jest otwarta i przyjacielska, wyraża zarówno smutek jak i szczęście. Wręcz zawsze stara się wykonywać rzetelnie, powierzone jej zadania, jednak przeszkadza jej w tym zapominalstwo. Jej orientacja w terenie pozostawia wiele do życzenia, było to po niej widać szczególnego w Hogwarcie, gdy jeszcze uczęszczała na zajęcia, wciąż błądziła i nie potrafiła odnaleźć odpowiednich sal. Bywały nawet sytuacje, w których prawie godzinę wcześniej wyruszała szukać salę lekcyjną, ale i tak przychodziła spóźniona. Nie chętnie zostaje sama w domu, najlepiej czuje się w gronie kilku osób lub z swym wybrankiem, a teraz również i córką. Lubi pogawędzić, brakowało jej zamętu z lat szkolnych, choć stopniowo przyzwyczaiła się do wolniejszego trybu życia. Nadal jest skora przygód, choć można stwierdzić, że stała się bardziej opanowana. Wielką wartością są dla niej bliscy, zarówno ci spokrewnieni jak i poznani z biegiem lat. Kocha kontakt z dziećmi, wywołują na jej twarzy uśmiech swoimi beztroskimi zabawami. Wciąż nie potrafi oderwać wzroku od swej maleńkiej córeczki dla której zrobiłaby wprost wszystko. Jej pasją jest magomedycyna, dlatego też jej praca sprawia jej przyjemność, a za razem jest świadoma tego, że jeszcze długa droga przed nią i nikt nie jest w stanie posiąść całej wiedzy w tej obszernej dziedzinie, wciąż załamuje się gdy nie zna lekarstwa na jakieś schorzenia, które doskwiera, czy to uczniom, czy pacjentom Munga  . Od dziecka fascynowała ją anatomia i medycyna. Zainteresowanie tą nauką w zasadzie wzmocnił u niej Jason Ellefson podczas rozmowy w gabinecie z Victorem. Zaintrygował ją i zainicjował u niej myśl, „gdy dorosnę chcę leczyć ludzi jak on”. Potrafi być uparta i za wszelką cenę starać się coś ukryć lub też wydobyć z kogoś, ale też dążyć do sobie postawionych celów, jak chociażby zostanie pielęgniarką.

Historia:
Dzieciństwo:
Lata szkolne:

Dorosłość:

Rodzina: 

Rodzi.ce:
Uwe Fritz✞- Ojciec  [IC]
Charlotte Lapointe- matka [IC]

Partner i dzieci:
Edward Dragovich- partner [shaanz]
Nora
Dragovich- córka

Bracia:
Hugon Fritz - Brat [niemiecman]
Saigon Fritz - Brat [Saigon]
Egon Fritz- Brat [Hrabia]
 Mandrogon Fritz - Brat [Jpgainza]

Wujostwo:
Devon Yrell ✞- Wuj [Heban]
Timerin Yrell [i]✞- Wuj [Hebanisko][/i]
Lebarecht Fritz [i]✞- Ojciec Chrzestny [Hexen][/i]
Stella White [i]✞- Ciocia [Stella][/i]
Donovan Yrell - Wuj [Mappich]

Kuzynostwo:
Henric Villiers - Kuzyn [Vajrus]
Dean Villiers - Kuzyn [MarC]
Lisa Yrell- Kuzynka [PrawdziwyZiela]
Cesare Yrell- Kuzyn [Schrodiger]
Harry Yrell - Kuzyn [Rorschach]
Yrward Yrell- kuzyn [Celphias]
(Drzewo genologiczne [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się])

Relacje:

Dorośli:

Victor Rivi Wynne [Victor]- jeszcze w Hogwarcie byłam w nim zakochana po uszy, jednak po feriach zniknął bez słowa, a gdy w końcu po dwóch latach równie nagle się pojawił, twierdził że się w ogóle mnie nie zna. To już przebrało miarkę, ale w końcu się z tym oswoiłam, bo poznałam tego przyczynę. Nie widziałam go już kupę czasu, z resztą... Nie dziwi mnie już ten fakt i już jakoś specjalnie nie insertuje. Nie ma go- okej, tylko niech później czegoś nie odstawi jak ostatnio, najlepiej niech wcale się już nie pokazuje, skoro tyle czasu go nie było i to już po raz drugi.

Emiel von Everec [XxDraconirXx]-
mogłabym o nim powiedzieć tak wiele, a jednak nie wiele chcę zdradzać. Raz stanowczy, a raz sympatyczny. Ostatnimi czasy wydaje się być nadopiekuńczy, po moim... Bliskim spotkaniu z wilkołakiem najchętniej nie pozwalałby mi nawet wstać z łóżka.  Nie trudno wprawić go w złość, a przy tym jest uparty, ale z drugiej strony ma duże poczucie humoru. Zdaje się też mieć swoja mroczną stronę, ale jednak tą jakoś nie szczególnie zauważam, a jedynie czuję ją z dwóch względów, które są mi dobrze znane, no prawie- nie do końca je pojmuję i chyba to budzi we mnie... Ciekawość.

Mike Johansen [Mike12]- przyjaciel od dawna, nadal uważam go za swego kuzyna, a można wręcz rzec, że traktuję go jak brata, pomimo, że jego ojcem nie jest już mój wuj i zmienił nazwisko. Często odnoszę przy nim wrażenie, że martwi się o mnie, a przy tym jest przemiły, choć z drugiej strony wydaje się być w pewnych sytuacjach chłodny, nie zapomnę gdy mówił mi o śmierci Ayi nawet nie drgnąc.

Freed Skeet [MrKarmal]-  dość tajemniczy mężczyzna, bez oka i z protezą nogi, chodząc przy lasce, wzbudzał we mnie trochę niepokój, choć też przykuwa uwagę. Nie było mi dane poznać go bliżej.

Orivin Margel [MrKarmal]- miły mężczyzna, nie widać po nim jego wieku, sprawia wrażenie doświadczonego i dość tajemniczego, a przy tym miłego. Niby miły, a jednak po pewnych słowach mam co do niego mieszane uczucia, ale czy faktycznie ktoś taki jak on może być kobieciarzem? W sumie zważając na pewne sprawy... Wydaje mi się,  że tak.

Jason Ellefons [Jason]- nie miałam z nim zbyt wiele styczność, jest poważny, ale nie "zionie jadem". Chętnie chodziłam na jego lekcje, a jeszcze chętniej przyglądam się jego pracy jako uzdrowiciela. Od początku go polubiłam, ma to coś odmiennego w charakterze, może to dlatego, że zajmuje się magomedycyną? Pewne jest jedno, ma niesamowicie dużą wiedzę na temat swojego fachu. Niestety dawno go nie widziałam, choć w Mungu nad jego gabinetem wciąż widnieje tabliczka z imieniem i nazwiskiem, może i mam pecha i to przypadek, że go nie widuję?

James Morgan [James]- nie należy do nudziarzy, znam go już spory szmat czasu, choć kontakt z nim urwał się wraz z jego wyjazdem do Durmstrangu, relacje między nami pozostały te same, a więc kolega-koleżanka lub nawet przyjaciel. Wydoroślał i niestety zaczął palić, ale za to znalazł umiar jeśli chodzi o alkohol. Wygląda na to, że stał się dojrzalszy.

Egon Fritz [Hrabia]- kochany braciszek, wyrósł na mężczyznę, ale do mnie pozostał chłopcem tyle, że z zarostem. W zasadzie z wyglądu jakby ktoś inny. Niby oczy te same, ale szaty i sylwetka nie te. Nie miałam z nim zbyt wiele okazji do rozmów od jego wyjazdu do Japonii, mimo tego że już sporo czasu temu wrócił do Anglii.

Hugon Fritz [niemiecman]- pamiętam go wciąż jako rozrabiakę wśród rodzeństwa, to on zadawał się z tym zwariowanym czarnoskórym, który nazwał mnie "Fritzówną". Długo go nie widziałam, oj długo. Gdzie właściwie się podziewa? Miał przecież wrócić z Egonem, może faktycznie zatrzymali go na granicy?

Saigon Fritz [Saigon] - kochany braciszek, był tym miłym grubaskiem wśród rodzeństwa, wiecznie coś pałaszował. Co właściwie u niego słychać, gdzie się podział? Chyba już czas spróbować się z nim skontaktować, z reszta tak jak i z reszta braci.

Timerin Yrell [Hebanisko]- przez pewien czas był nie zastąpiony, w zasadzie po części ułożył mnie, pokazał mi granice, które będać z Victorem nie ustannie przekraczałam i choć początkowo, ani mi się śniło by mnie pouczał i karał, teraz w końcu wydoroślałam i zaczęłam doceniać to co robił. W zasadzie mój kontakt z nim zerwał się praktycznie od kiedy przybyło mu obowiązków, w końcu już wcześniej sprawował pieczę nad sporą gromadką dzieci, a teraz przybyła mu jeszcze dwójką dzieci. Dawno nie słyszałam o nim wieści poza jego zwolnieniem z Hogwartu, ale raczej nic na to nie poradzę.

Edward Dragovitch [Shaanz]- sama już nie wiem co czuje do niego bardziej- strach, czy też miłość? To przez ostatnie wydarzenia budzi we mnie lęk, choć w końcu nieco sprawa się załagodziła po dłuższej rozmowie, wciąż nie mogę wyzbyć się niepokoju. Powinnam mu znów zaufać, czy też posłuchać się pewnych dwóch osób i dać sobie z nim spokój? Ale cóż ja sobie wmawiam... Nie potrafię puścić, zostawić coś za sobą, a szczególnie zapomnieć o kimś.
Gabriel Aartsengel [Aartsengel]- człowiek znający się na swoim fachu, prawdziwa skarbnica wiedzy. Nie należy do sztywniaków, potrafi zażartować, a momentami dogryźć. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że go szanuję i lubię. Zawsze można go dopytać o materiał z wykładów, czy też wykraczający poza nie, ale pośrednio z nimi powiązany. Tylko jak on ma na imię?

Lorcan Procter [modno]- zna dobrze swój przedmiot i zdaje mi się, że nie ma lepszego nauczyciela eliksirów, no może poza wykładowcą magomedycyny, który zawsze daje jakieś cenne wskazówki na lekcjach praktyki podczas których warzymy eliksiry. Trudno określić mi jego charakter, ale obojętnie co by nie mówić mam do niego szacunek.

Lisa Yrell [PrawdziwyZiela]- poważna, ale zazwyczaj uprzejma i miła kuzynka. Zawsze była tą niby grzeczniejszą i uczynną, a przede wszystkim dawniej pani prefekt, a obecnie dyrektorka Munga. Zdawała się być bardziej rozważna i opanowana ode mnie, ale z drugiej strony słyszałam sporo o jej rzekomych ekscesach. Jak to w końcu jest? Coś nie chce mi się wierzyć, że to wszystko jest prawdą, dla mnie nadal wydaje się nadal być tą bardziej rozważną.

Anne Andrews [emokotek]- być może niebawem Johansen. Miła osóbka, zdecydowanie nie jest kłótliwa. Można z nią od czasu do czasu szczerze porozmawiać.  Zdaje się być dość troskliwa i pełna chęci niesienia pomocy, choć też czasem lubi się podroczyć, chociażby z Emielem, którego nazywa wkurzakiem.

Małoletni:

Nora Dragovich [Allia]- urocza córeczka, czuję potrzebę ją chronić i czuwać przy niej, najchętniej nie spuszczałabym jej z oczu, ale uniemożliwia mi to fakt, iż skończyły się wakacje i znów musiałam wrócić do Hogwartu zostawiając ją pod opieka Edwarda. Mam nadzieję, że zdołam ją należycie wychować i mimo wszystko nie da sobie wpoić ideologi ojca, według którego szlamy i mugole są godni jedynie pogardy.

Oskar Volkodav [Oskar]- zabawne i przeurocze dziecko. Potrafi narozrabiać, a wyglądem aż za bardzo przypomina ojca- Stuarta. Mimo tego, że przy opiece nim straciłam czas, który miał być przeznaczony na odpoczynek, zaopiekowałabym się nim i drugi raz.

Quincy Avory [Garberekk]- trochę przewrażliwiony, ale uroczy chłopiec. Ciekawe czy częściej będzie przychodził do skrzydła, bo coś mi się wydaje, że po prostu chciał trochę uwagi.

Lynn Dragovich [Kya]- słodka i pełna energii dziewczynka, w sunie aż dziwnie często przytula się do mnie mówiąc, że "ma złamane serduszko", to po części brzmi zabawnie od małej dziewczynki, ale też wywołuje u mnie współczucie, mimo tego, że nie zawsze faktycznie działa się jej krzywda.

David White [David]- energiczny chłopiec, nie potrafię pojąć dlaczego związał się ze mną aż tak, a przede wszystkim czemu zaczął do mnie mówić "mamo". To urocze, ale jednocześnie zastanawiające i dość krępujące.

Emili Skeet [Paula1010]- zawsze pogodna i energiczna, idealna kompanka do wygłupów. Wciąż nie potrafię pogodzić się z jej śmiercią, przecież obie byłyśmy wtedy jeszcze dziećmi, nie zasłużyła na to.

Aya Flowerclow [muzzy]- miła, ułożona dziewczynka, zawsze lubiła wspinać się gdzieś wysoko, chyba najczęściej po dachu zamku, nadal nie dowierzam w to, że w tak młodym wieku zmarła. Kto mógł skrzywdzić takie nie winne dziecko?

Xavier Jallywall [Xahias]- dość dziwaczny chłopak, skory do wygłupów, ale od pewnego czasu również do agresji. Ma wielką fantazje i wyróżnia się wśród rówieśników. Ogółem ciekawy i w stosunku do mnie miły chłopak, podchodzący do życia z dużym dystansem. Lubię z nim od czasu do czasu porozmawiać. Z biegiem lat jego zachowanie pogorszyło się, z niewiadomych mi powodów strasznie kłóci się z Emielem, ale z resztą chyba nie tylko z nim.

Cesare Wright [MrMajami]- sprawia wrażenie sympatycznego, ważne jest dla niego dobro ogółu, ale też zwierząt i istot, co w nim cenię, ogółem grzeczny chłopiec, poza tym, że wymyka się z dormitorium po ciszy nocnej, zresztą tak samo jak ja dawniej.

David Williams [SirLexPLAY]- mówię do niego po nazwisku, ale nie robię tego dla formalności, a jedynie aby było wiadomo, że mowa o nim a nie o White'cie, lubię tego chłopca, potrafi zażartować, ale gdy jest taka potrzeba zachowuje powagę. Jest odpowiedzialnym prefektem, wydaje mi się, że kiedyś wyrośnie na ludzi.

Ciekawostki:
-jej ulubiony kolor to niebieski;
-w przeciwieństwie do swego brata, Egona nie boi się wampirów, wręcz przeciwnie, intryguje ją ich egzystencja i ciekawi ją ich fizjologia, choć z biegiem czasu jej fascynacja osłabła, traktuje je na równi ze zwyczajnymi ludźmi;
-wilkołaki podobnie jak wampiry traktuje [i]indywidualnie
;[/i]

-interesuje się zarówno mugolską medycyną jak i magomedycyną;
-jej patronusem jest wilk;
-ma szarego króliczka

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]
God
Powiem ci, że

Tematy: 88
Gru 2014
Ravenclaw
Siostrzyczka Heart Heart Heart
PrawdziwyZiela
Streamerinho

Pracownik Hogwartu

Tematy: 32
Mar 2015
321
Hufflepuff
Ja jej tu chatę ogarniam a ona "Neutralna" XD Nie no spoczko! Big Grin Repka już dawno poleciała
[Obrazek: tumblr_odie27nxyS1uyks91o4_1280.png]
Schrodinger
Czarodziej

Sie 2016
158
Ravenclaw
fajna kuzynka, polecam ją
[Obrazek: 5e8f2f5cafcdf899921619854de340fb.gif]
animalka
Pracownik Hogwartu

Pracownik Hogwartu

Cze 2016
50
Hufflepuff
Pisałam to już jakiś czas temu, ale dopiero teraz wstawiłam i dlatego miałam tam tylko tyle napisane o Lisie i jako obecną klasę podaną [1 OOC].
muzzy102
Smok Pani Kobayashi!

Tematy: 6
Paż 2015
33
Ravenclaw
Repka!
:>
[Obrazek: XS9awS7.gif]
animalka
Pracownik Hogwartu

Pracownik Hogwartu

Cze 2016
50
Hufflepuff
Refresh
Wprowadzone spore zmiany, a przy tym jest jeszcze wiele do poprawy i uaktualnienia w związku z upływem długiego czasu od ostatnich zmian.
Dodatkowo proszę o przeniesienie wątku do działu postaci dorosłych
Mapi
Alchemik

Pracownik Hogwartu

Tematy: 37
Sty 2016
337
Slytherin
Błagam, wyśrodkuj wszystko i usuń te wszystkie [.b][./b][.i][./i], bo to, co widać w relacjach to sodoma i gomora. Ale oprócz tego jest dość dobrze, ładne zdjęcie postaci.
[Obrazek: MkHm8B2.gif]
Ten, który rozpętał Rewolucję Kwietniową...
animalka
Pracownik Hogwartu

Pracownik Hogwartu

Cze 2016
50
Hufflepuff
(11.03.2017 14:56)Mapi napisał(a): Błagam, wyśrodkuj wszystko i usuń te wszystkie [.b][./b][.i][./i], bo to, co widać w relacjach to sodoma i gomora. Ale oprócz tego jest dość dobrze, ładne zdjęcie postaci.

Problem w tym, że to [.b][./b][.i][./i]  pojawiły się po aktualizacji i nie były widoczne w trakcie edycji, a jedynie na podglądzie, a poprawa była niemożliwa, więc spróbuję to teraz uporządkować. No i oczywiście muszę poprawić relacja i kilka innych rzeczy, ale mam zamiar część zrobić nieco później.
Mapi
Alchemik

Pracownik Hogwartu

Tematy: 37
Sty 2016
337
Slytherin
(11.03.2017 15:03)animalka napisał(a):
(11.03.2017 14:56)Mapi napisał(a): Błagam, wyśrodkuj wszystko i usuń te wszystkie [.b][./b][.i][./i], bo to, co widać w relacjach to sodoma i gomora. Ale oprócz tego jest dość dobrze, ładne zdjęcie postaci.

Problem w tym, że to [.b][./b][.i][./i]  pojawiły się po aktualizacji i nie były widoczne w trakcie edycji, a jedynie na podglądzie, a poprawa była niemożliwa, więc spróbuję to teraz uporządkować. No i oczywiście muszę poprawić relacja i kilka innych rzeczy, ale mam zamiar część zrobić nieco później.

Zaznacz cały tekst i wciśnij "Usuń Formatowanie", a następnie wszystkie pogrubienia, kursywy itd. wstaw na nowo.
[Obrazek: MkHm8B2.gif]
Ten, który rozpętał Rewolucję Kwietniową...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2017.