Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Karta Postaci] Luiza Fritz
Online
animalka
CzarodziejPosty: 10
Tematy: 3
Cze 2016
18
#1
  [Obrazek: 3OGjocC.png]
Data urodzenia: 28.08.2037

Czystość krwi: 100%

Przynależność rasowa: Człowiek biały

Miejsce urodzenia: Metz, Lotaryngia, Francja

Miejsce zamieszkania: Dormitorium Hufflepuffu

Obecnie jest na roku:  4 [OOC 2]

D.om w Hogwarcie: Hufflepuff

Rysunek postaci:


[Obrazek: dR22Fzs.png]

Opis wyglądu postaci:

Z wiekiem jej piegi zanikły, ma jednolity, jasny kolor skóry. W oczy rzuca się jej kolor tęczówek, są one żółte, jak niektórzy twierdzą złote. Ma długie, rozpuszczone włosy, które są lekko pofalowane, mają kolor ciemnego blądu. Jej nos jest mały i zgrabny, a rysy twarzy pociągłe. Ma nieco odstające uszy, które wręcz zawsze zakrywają gęste włosy. Ma wyraźne wcięcie w talii i wąskie barki. Jest szczupła i drobna. Coraz rzadziej ubiera koszule w kratę, a częściej ciemne spodnie zamiast jeansów, jednak nadal nie przekonała się ani do spódniczek, ani do sukienek i ubiera je niechętnie.  Zazwyczaj nosi swoje czarne, matowe buty, które są nieco wytarte na noskach i zabrudzone od błota. Od ferii zimowych na jej palcu można dostrzec pierścionek.


[Obrazek: dR22Fzs.png]

Cechy charakteru postaci: 
Nie lubi sprzeczek, choć często jest w nie uwikłana. Nie wstydzi się okazywać swoje uczucia. Okazuje sympatie w wieloraki sposób, tym, których zna i kocha. Tylko w skrajnych sytuacjach krzyczy na bliskie sobie osoby. Stara się być miła dla wszystkich, a osoby za którymi nie przepada stara się omijać zamiast się z nimi kłócić,  mści się wyłącznie gdy ktoś dręczy ją przez dłuższy czas i mocno sobie nagrabi. Próbuje wykonywać swoją pracę bardzo rzetelnie, choć nie zawsze jej to wychodzi. Czasami zdarza się jej nie odrobić zadania domowego, ale nigdy umyślnie, po prostu jej trochę zapominalska. Ma również słabą orientację w terenie i dlatego długo nie mogła trafić do odpowiednich sal samodzielnie i spóźniała się na zajęcia. Czuje się nieswojo, gdy rozmawia z obcymi, choć nie zawsze to po niej widać, bo stara się być miła zarówno dla znajomych jak i nowo poznanych osób.

[Obrazek: dR22Fzs.png]

Historia:
Luiza pochodzi ze starej, czarodziejskiej rodziny o niemieckich korzeniach z Lotaryngii, krainy położonej we Francji, na granicy z Niemcami. Jej ojcem był lokalny magnat handlowy - Uwe Fritz, zaś jej matką była uzdrowicielka Charlotte Lapointe. Posiadała liczne rodzeństwo, wspólnie z którym zabierany był przez ojca na częste wyprawy po historycznych czarodziejskich miejscach w Europie, dzięki którym mogli się od niego wiele dowiedzieć i nauczyć. Kiedy jej brat, Egon miał siedem lat, podczas jednej z rodzinnych wycieczek o mało co nie został zabity przez wampira - uratowała go jednak grupa austriackich aurorów, która przeprowadziła brawurową akcję. Od tamtego czasu mały bał się tych stworzeń. Rok później firma Uwe Fritza zaczęła podupadać, był on na skraju bankructwa i musiał zatrudnić się we francuskim Ministerstwie Magii. Była to mroźna, burzowa noc,  którą piątka rodzeństwa zapamiętało na całe życie. Kiedy matka położyła ich spać, usłyszeli pukanie do drzwi. Wraz z rodzeństwem pośpiesznie zbiegli się pod drzwi salonu i zaczęli podsłuchiwać. Jak się okazało, ich ojciec został wezwany na alarm do oszalałego czarodzieja, który zaczął robić chaos na środku ulicy. Pomimo, iż sytuacja wydawała się opanowana, Uwe zginął zabity przez budkę telefoniczną ożywioną przez szaleńca. Była to tragiczna wiadomość, a ponura atmosfera utrzymywała się w domu długo przez kolejne miesiące. Odbiło się to najbardziej na Egonie, który  od tego czasu ma animofobię. Z czasem żałoba minęła, a dziec.i Fritzów zastąpiły smutek po utracie ojca dumą z jego bohaterskiej śmierci. Matka powiedziała im, że ojciec zginął dla wielu ludzi i dla dobra kraju. 
W jej jedynaste urodziny przyleciała sowa z listem, który odmienił jej życia. Było w nim zaproszenie do Hogwartu. 
Już następnego dnia pojechała z mamą na ulicę pokątna by zakupić potrzebne rzeczy takie jak różdżka, plecak i szata. Gdy zobaczyła filar, przez który przechodzi się na peron 9 i 3/4 bała się, Charlotte zachęciła ją i dziewczynka przebiegła ze spuszczoną głową i zamkniętymi oczami na na peron. Kiedy już się tam znalazła  otworzyła lekko ze zdumienia usta i wsiadła do pociągu stojącego na peronie. 
Luizie spodobało się już od pierwszego momentu w zamku, mimo że już we wczesnym dzieciństwie podróżowała wraz ojcem i braćmi, przez co widziała wiele fantastycznych zabytków, majestatyczny zamek jej zainponował i zachwycił Luizę. Poznała tam wielu sympatycznych ludzi i częściej widywała swojego wujka, Devona. Jako jedyna z rodzeństwa została przydzielona do Puchonów, reszta trafiła do Krukonów, to uniemożliwiło jej nocne rozmowy z nimi i ograniczyło kontakt.


[Obrazek: dR22Fzs.png]

Rodzina: 

Rodzi.ce:
Uwe Fritz✞- Ojciec  [IC]
Charlotte Lapointe- matka [IC]

Bracia:
Hugon Fritz - Brat [niemiecman]
Saigon Fritz - Brat [Saigon]
Egon Fritz- Brat [Hrabia]
 Mandrogon Fritz - Brat [Jpgainza]

Wujostwo:
Devon Yrell ✞ - Wuj [Heban]
Timerin Yrell- Wuj [Hebanisko]
Lebarecht Fritz - Ojciec Chrzestny [Hexen]
Stella White- Ciocia [Stella]
Donovan Yrell - Wuj [Mappich]

Kuzynostwo:
Henric Villiers - Kuzyn [Vajrus]
Dean Villiers - Kuzyn [MarC]
Lisa Yrell- Kuzynka [PrawdziwyZiela]
Cesare Yrell- Kuzyn [Schrodiger]

Harry Yrell - Kuzyn [Rorschach]

[Obrazek: dR22Fzs.png]

Relacje:
Hufflepuff:
[i]Anne [emokotek]- miła drugoklasistka, lubi ją i chętnie jej pomaga.

Lili Jallywall [sheeran]-
Lisa Yrell [PrawdziwyZiela]- miła kuzynka, można z nią szczerze porozmawiać.
Akella Pasey [AkellaPL]- nienawidzi go.
Griffindor:
Mike Johansen [Mike12]- polubiła go, coraz częściej  z nim rozmawia, zwierza mu się z sekretów i problemów.
Ravenclaw:
Angelika Tompshon [Frorevergirlo]- nieśmiała koleżanka, jest niezdarna i często robi sobie krzywdę. Dawno jej nie widziała.
Cesare Yrell [Schrodiger]- polubiła go, nie chce dopuścić by stała mu się krzywda, zasmuciła się, gdy dowiedziała się, że Timerin przestał zwracać na niego uwagę i zaczął poświęcać cały swój czas jego przyrodnim braciom.

Egon Fritz [Hrabia]- kochany brat, robi czasami zwariowane rzeczy, ufa mu.
Hugon Fritz [niemiecman]- kochany brat, ma czasami odpały, ale Luiza  ufa mu tak jak Egonowi;
Saigon Fritz [Saigon]- kochany brat, jest zabawny i godny zaufania;
Mandrogon Fritz  [Jpgainza]- Luizę niepokoi to, że od dawna go nie widuje, traktuje go na równi z resztą braci.
[i]Alex Husain [kiter96]- znajomy, zaintrygował ją, można z nim ciekawie porozmawiać.
[/i]

Slytherin:[/i]


Victor Rivi [Victor]- kocha go ponad życie, nie potrafi się na niego gniewać nawet, gdy na to zasługuje. Chce być z nim razem, aż do końca życia.
Dorośli:

Jason Ellefson [Jason]- lubi go choć, często wyrzucał uczniów z klasy z powodu drobnostek, żałuje że już nie jest nauczycielem transmutacji.
Paul Husain [Pusia]- specyficzny nauczyciel, jest wyluzowany i w wyróżnia się wśród nauczycieli.
Adam Bein [bogo36]- sympatyczny nauczyciel, polubiła go. Bardzo żałuje tego, że wyjechał z Londynu i nie mogła go nawet pożegnać.
Timerin  Yrell [Hebanisko]- wyrozumiały wujek, bardzo lubi słuchać jego opowieści i wie, że może na niego liczyć.

[Obrazek: dR22Fzs.png]

Ciekawostki:
-jej ulubiony kolor to niebieski;
-w przeciwieństwie do swojego brata, Egona nie boi się wampirów, wręcz przeciwnie, intryguje ją ich egzystencja i ciekawi ją ich fizjologia; 
-jej mażeniem jest wyjazd do Niemiec;
-interesuje się nieco mugolską medycyną.
Offline
God
Yebany pies z pistoletem w hękuPosty: 539
Tematy: 81
Gru 2014
1,749
#2
Siostrzyczka Heart Heart Heart
[Obrazek: yyiz2GJ.jpg]
Online
PrawdziwyZiela
Streamerinho


Weryfikator Podań

Posty: 390
Tematy: 19
Mar 2015
191
Hufflepuff
#3
Ja jej tu chatę ogarniam a ona "Neutralna" XD Nie no spoczko! Big Grin Repka już dawno poleciała
[Obrazek: bKiDzAM.png]
Online
Schrodinger
Moderator


Moderator

Posty: 44
Tematy: 4
Sie 2016
90
Ravenclaw
#4
fajna kuzynka, polecam ją
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: giphy.gif]
Online
animalka
CzarodziejPosty: 10
Tematy: 3
Cze 2016
18
#5
Pisałam to już jakiś czas temu, ale dopiero teraz wstawiłam i dlatego miałam tam tylko tyle napisane o Lisie i jako obecną klasę podaną [1 OOC].
Niedostępny
muzzy102
Ta z wiecznym szlabanemPosty: 36
Tematy: 3
Paż 2015
22
Hufflepuff
#6
Repka!
:>
[Obrazek: giphy.gif]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2017.