Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Karta Postaci] Luiza Fritz
animalka
Pracownik Hogwartu

Pracownik Hogwartu

Tematy: 4
Cze 2016
39
Hufflepuff
  [Obrazek: zS8flbd.png]
Data urodzenia: 28.08.2037

Miejsce urodzenia: Metz, Lotaryngia, Francja

Czystość krwi: 100%

Przynależność rasowa: Człowiek biały

Miejsce zamieszkania: Dom w Ottery

Stan cywilny: Panna

Obecnie studiuje:  Magomedycynę, 1 rok

Obecne miejsce zatrudnienia:
Mung, pielęgniarka, urazy pozazaklęciowe

Rysunek postaci:

[Obrazek: 9RuFU8d.jpg]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]

[Obrazek: dR22Fzs.png]

Opis wyglądu postaci:

Luiza ma długie, lśniące włosy sięgające jej aż do pośladków, mają one barwę ciemnego blondu. Ich końcówki są dość postrzępione, bo stara się ich nie ścinać. Najbardziej charakterystyczne w jej wyglądzie są żółte oczy, przez które niektórzy nazywają ją "złotooką", dodają jej sprytu i pewnego rodzaju uroku. Ma pociągłe rysy twarzy, jej nos jest drobny i zgrabny. W jej ustach nie ma nic szczególnego. Ma nieco odstające uszy, jednak zazwyczaj są skryte pod gęstymi włosami. Brwi zaś są wąskie, nie ma w nich nic szczególnego. Na jej policzkach widoczne są dołki.
         Z wiekiem jej ciało nabrało bardziej kobiecych kształtów. Biodra stały się szersze i kościste. Barki natomiast zważyły się, a w tali stało się widoczne wcięcie. Pozostała szczupła, choć gdzie nie gdzie nabrała krągłości. Wciąż jest stosunkowo niska. Jej dłonie są drobne i zadbane, a paznokcie długie, ale przypiłowane. Natomiast jej cera stała się bardziej opalona, gdyż częściej przebywa na słońcu niż za czasów szkolnych.
          Nie nosi już koszul w kratę, ale nadal nie przekonała się do sukienek ani spódniczek. Ubiera się bardziej elegancko. Nosi zazwyczaj gładką koszulę i ciemne spodnie. Na wierzch zarzuca czarny długi płaszcz z kieszeniami po obu stronach i kołnierzem. Natomiast jej buty są czarne, matowe z niskim obcasem, stara się utrzymać w czystości.

Cechy charakteru postaci: 

Nie boi się ukazywania uczuć, jest otwarta i przyjacielska. Wręcz zawsze stara się wykonywać rzetelnie, powierzone jej zadania, jednak przeszkadza jej w tym zapominalstwo. Jej orientacja w terenie pozostawia sporo do życzenia, było to widać szczególnego w Hogwarcie gdzie wciąż błądziła i nie potrafiła odnaleźć odpowiednich sal. Bywały nawet sytuacje, w których prawie godzinę wcześniej szła pod salę, ale i tak przychodziła spóźniona. Nie chętnie zostaje sama w domu, najlepiej czuje się w gronie kilku osób lub z swym wybrankiem. Lubi pogawędzić, brakuje jej zamętu z lat szkolnych, choć stopniowo przyzwyczaiła się do wolniejszego trybu życia. Nadal jest skora przygód, choć można stwierdzić, że jest bardziej opanowana. Wielką wartością są dla niej bliscy, zarówno ci spokrewnieni jak i poznani z biegiem lat. Kocha kontakt z dziećmi, wywołują na jej twarzy uśmiech swoimi beztroskimi zabawami. Jej pasją jest magomedycyna, dlatego też jej praca sprawia jej przyjemność, a za razem jest świadoma tego, że jeszcze długa droga przed nią i nikt nie jest w stanie posiąść całej wiedzy w tej obszernej dziedzinie. Od dziecka fascynowała ją anatomia i medycyna. Zainteresowanie tą nauką w zasadzie wzmocnił u niej Jason Ellefons podczas rozmowy w gabinecie z Victorem. Zaintrygował ją i zainicjował u niej myśl, „gdy dorosnę chcę leczyć ludzi jak on”.

Historia:
Dzieciństwo:
Lata szkolne:

Dorosłość:

Rodzina: 

Rodzi.ce:
Uwe Fritz✞- Ojciec  [IC]
Charlotte Lapointe- matka [IC]

Bracia:
Hugon Fritz - Brat [niemiecman]
Saigon Fritz - Brat [Saigon]
Egon Fritz- Brat [Hrabia]
 Mandrogon Fritz - Brat [Jpgainza]

Wujostwo:
Devon Yrell ✞- Wuj [Heban]
Timerin Yrell [i]✞- Wuj [Hebanisko][/i]
Lebarecht Fritz [i]✞- Ojciec Chrzestny [Hexen][/i]
Stella White- Ciocia [Stella]
Donovan Yrell - Wuj [Mappich]

Kuzynostwo:
Henric Villiers - Kuzyn [Vajrus]
Dean Villiers - Kuzyn [MarC]
Lisa Yrell- Kuzynka [PrawdziwyZiela]
Cesare Yrell- Kuzyn [Schrodiger]
Harry Yrell - Kuzyn [Rorschach]
(Drzewo genologiczne [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się])

Relacje:

Dorośli:

Victor Rivi Wynne [Victor]- jeszcze w Hogwarcie byłam w nim zakochana po uszy, jednak po feriach zniknął bez słowa, a gdy w końcu po dwóch latach równie nagle się pojawił, twierdził że się w ogóle mnie nie zna. To już przebrało miarkę, ale w końcu się z tym trochę oswoiłam, bo poznałam tego przyczynę. Jakoś znoszę jego obecność.

Mike Johansen [Mike12]- przyjaciel od dawna, nadal uważam go za swego kuzyna, pomimo, że jego ojcem nie jest już mój wuj i zmienił nazwisko.

Freed Skeet [MrKarmal]-  dość tajemniczy mężczyzna, bez oka i z protezą nogi, chodząc przy lasce, wzbudzał we mnie trochę niepokój, choć też przykuwa uwagę. Nie było mi dane poznać go bliżej.

Orivin Margel [MrKarmal]- miły mężczyzna, nie widać po nim jego wieku, sprawia wrażenie doświadczonego i dość tajemniczego, a przy tym miłego.

Jason Ellefons [Jason]- nie miałam z nim zbyt wiele styczność, jest poważny, ale nie "zionie jadem". Od początku go polubiłam, ma to coś odmiennego w charakterze, może to dlatego, że zajmuje się magomedycyną?

James Morgan- nie należy do nudziarzy, znam go już spory szmat czasu, choć kontakt z
James Morgan [James]- nie należy do nudziarzy, znam go już spory szmat czasu, choć kontakt z nim urwał się wraz z jego wyjazdem do Durmstrangu, relacje między nami pozostały te same, a więc kolega-koleżanka lub nawet przyjaciel. Wydoroślał i niestety zaczął palić, ale za to znalazł umiar jeśli chodzi o alkohol. Wygląda na to, że stał się dojrzalszy.

Egon Fritz [Hrabia]- kochany braciszek, wyrósł na mężczyznę, ale do mnie pozostał chłopcem tyle, że z zarostem. W zasadzie z wyglądu jakby ktoś inny. Niby oczy te same, ale szaty i sylwetka nie te. Nie miałam z nim zbyt wiele okazji do rozmów od jego wyjazdu do Japonii, mimo tego że już sporo czasu temu wrócił do Anglii.

Hugon Fritz- pamiętam go
Hugon Fritz [niemiecman]- pamiętam go wciąż jako rozrabiakę wśród rodzeństwa. Długo go nie widziałam, oj długo. Gdzie właściwie się podziewa? Miał przecież wrócić z Egonem, może faktycznie zatrzymali go na granicy?

Saigon Fritz [Saigon] - kochany braciszek, był tym miłym grubaskiem wśród rodzeństwa, wiecznie coś pałaszował. Co właściwie u niego słychać, gdzie się podział?

Timerin Yrell [Hebanisko]- przez pewien czas był nie zastąpiony, w zasadzie po części ułożył mnie, wychował jak należy, mój kontakt z nim zerwał się praktycznie od kiedy przybyło mu obowiązków, w końcu już wcześniej sprawował pieczę najemną, braćmi i Lisą, teraz jeszcze dwójką dzieci. Dawno nie słyszałam o nim wieści poza jego zwolnieniem z Hogwartu.

Edward Dragovitch [Shaanz]- przesympatyczny chłopak, a w zasadzie już młody mężczyzna, momentami zbyt pewny siebie. Jeszcze za czasów szkolnych n ie przepadałam za nim, ale teraz można powiedzieć, że za nim szaleję.

Nauczyciel magomedycyny [Arsengel]- człowiek znający się na swoim fachu, prawdziwa skarbnica wiedzy. Nie należy do sztywniaków, potrafi zażartować, a momentami dogryźć. Tylko jak on ma na imię?

Lorcan Procter [modno]- zna dobrze swój przedmiot i zdaje mi się, że nie ma lepszego nauczyciela eliksirów, no może poza wykładowcą magomedycyny, który zawsze daje jakieś cenne wskazówki. Trudno określić mi jego charakter, ale obojętnie co by nie mówić mam do niego szacunek.

Dzieci:
Anne Thompson [emokotek]- być może niebawem Johansen. Miła osóbka, zdecydowanie nie jest kłótliwa. Można z nią od czasu do czasu porozmawiać.  
Oskar Volkodav [Oskar]- zabawne i przeurocze dziecko. Potrafi narozrabiać, a wyglądem aż za bardzo przypomina ojca. Mimo tego, że przy opiece nim straciłam czas, który miał być przeznaczony na odpoczynek, zaopiekowałabym się nim i drugi raz.

Quincy Avory [Gerberek]- trochę przewrażliwiony, ale uroczy chłopiec. Ciekawe czy częściej będzie przychodził do skrzydła, bo coś mi się wydaje, że po prostu chciał trochę uwagi

Lynn Dragovich [Kya]- słodka i pełna energii dziewczynka, ciekawe czy nadal uwielbi grę w kości.

David White [David]- energiczny chłopiec, nie potrafię pojąć dlaczego związał się ze mną aż ta, czemu powiedział, że jestem dla niego jak matka. To było urocze, ale jednocześnie zastanawiające.

Emili Skeet [Paula1010]- zawsze pogodna i energiczna, idealna kompanka do wygłupów. Wciąż nie potrafię pogodzić się z jej śmiercią, przecież obie byłyśmy wtedy jeszcze dziećmi.

Aya Flowerclow [muzzy]- miła, ułożona dziewczynka, nadal nie dowierzam w to, że w tak młodym wieku zmarła. Kto mógł skrzywdzić takie nie winne dziecko?

Xavier Jallywoll [Xavier]- dość dziwaczny chłopak, skory do wygłupów. Ma wielką fantazje i wyróżnia się wśród rówieśników. Ogółem ciekawy i zazwyczaj miły chłopak, podchodzący do życia z dużym dystansem. Lubię z nim od czasu do czasu porozmawiać.

Cesare Wright [MrMajami]- sprawia wrażenie sympatycznego, ważne jest dla niego dobro zwierząt i istot, co w nim cenię, ogółem grzeczny chłopiec, poza tym, ze wymyka się z dormitorium po ciszy nocnej, zresztą tak samo jak ja dawniej

Ciekawostki:
-jej ulubiony kolor to niebieski;
-w przeciwieństwie do swego brata, Egona nie boi się wampirów, wręcz przeciwnie, intryguje ją ich egzystencja i ciekawi ją ich fizjologia, choć z biegiem czasu jej fascynacja osłabła, traktuje je jak zwyczajnych ludzi;
-wilkołaki podobnie jak wampiry traktuje jako zwykłych ludzi, którzy nie z własnej winy zostali dotknięci klątwą;
-jej marzeniem jest wyjazd do Niemiec;
-interesuje się nieco mugolską medycyną;
-jej patronusem jest wilk;
-ma szarego króliczka
God
Powiem ci, że

Tematy: 86
Gru 2014
2,030
Ravenclaw
Siostrzyczka Heart Heart Heart
[Obrazek: yyiz2GJ.jpg]
PrawdziwyZiela
Streamerinho

Weryfikator Podań

Tematy: 22
Mar 2015
241
Hufflepuff
Ja jej tu chatę ogarniam a ona "Neutralna" XD Nie no spoczko! Big Grin Repka już dawno poleciała
[Obrazek: ZMyt8HP.jpg]
Schrodinger
Moderator

Moderator

Tematy: 5
Sie 2016
118
Ravenclaw
fajna kuzynka, polecam ją
[Obrazek: raw]
animalka
Pracownik Hogwartu

Pracownik Hogwartu

Cze 2016
39
Hufflepuff
Pisałam to już jakiś czas temu, ale dopiero teraz wstawiłam i dlatego miałam tam tylko tyle napisane o Lisie i jako obecną klasę podaną [1 OOC].
Niedostępny
muzzy102
Ta z wiecznym szlabanem

Tematy: 3
Paż 2015
22
Hufflepuff
Repka!
:>
[Obrazek: giphy.gif]
animalka
Pracownik Hogwartu

Pracownik Hogwartu

Cze 2016
39
Hufflepuff
Refresh
Wprowadzone spore zmiany, a przy tym jest jeszcze wiele do poprawy i uaktualnienia w związku z upływem długiego czasu od ostatnich zmian.
Dodatkowo proszę o przeniesienie wątku do działu postaci dorosłych
Mapi
Alchemik

Pracownik Hogwartu

Tematy: 26
Sty 2016
244
Slytherin
Błagam, wyśrodkuj wszystko i usuń te wszystkie [.b][./b][.i][./i], bo to, co widać w relacjach to sodoma i gomora. Ale oprócz tego jest dość dobrze, ładne zdjęcie postaci.
[Obrazek: MkHm8B2.gif]
animalka
Pracownik Hogwartu

Pracownik Hogwartu

Cze 2016
39
Hufflepuff
(11.03.2017 14:56)Mapi napisał(a): Błagam, wyśrodkuj wszystko i usuń te wszystkie [.b][./b][.i][./i], bo to, co widać w relacjach to sodoma i gomora. Ale oprócz tego jest dość dobrze, ładne zdjęcie postaci.

Problem w tym, że to [.b][./b][.i][./i]  pojawiły się po aktualizacji i nie były widoczne w trakcie edycji, a jedynie na podglądzie, a poprawa była niemożliwa, więc spróbuję to teraz uporządkować. No i oczywiście muszę poprawić relacja i kilka innych rzeczy, ale mam zamiar część zrobić nieco później.
Mapi
Alchemik

Pracownik Hogwartu

Tematy: 26
Sty 2016
244
Slytherin
(11.03.2017 15:03)animalka napisał(a):
(11.03.2017 14:56)Mapi napisał(a): Błagam, wyśrodkuj wszystko i usuń te wszystkie [.b][./b][.i][./i], bo to, co widać w relacjach to sodoma i gomora. Ale oprócz tego jest dość dobrze, ładne zdjęcie postaci.

Problem w tym, że to [.b][./b][.i][./i]  pojawiły się po aktualizacji i nie były widoczne w trakcie edycji, a jedynie na podglądzie, a poprawa była niemożliwa, więc spróbuję to teraz uporządkować. No i oczywiście muszę poprawić relacja i kilka innych rzeczy, ale mam zamiar część zrobić nieco później.

Zaznacz cały tekst i wciśnij "Usuń Formatowanie", a następnie wszystkie pogrubienia, kursywy itd. wstaw na nowo.
[Obrazek: MkHm8B2.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2017.