Witaj!

[Pokemony Deneris] - próba sprostowania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#1
Thumbs Down 
Napisałem [wątek] proponujący usunięcie pokemonów deneris całkowicie, posypało się kilka mądrych wypowiedzi jednak odpowiedź Deneris jakiejkolwiek do tej pory nie widziałem a sam temat ma prawie 2 miesiące. Dzisiaj dzieje się dokładnie to co przypuszczałem od początku. Stworzenia opisane w wątku są cudaczne w negatywnym tego słowa znaczeniu, logika ich tworzenia można porównać do wyobraźni dzieciaków z bajki przedstawionej na obrazku poniżej:

Poniżej przytoczę kilka cytatów dla potwierdzenia:

Cytat: Dzięki puszystemu ogonkowi z tyłu może unosić się na duże wysokości.
Cytat:Jest bardzo dokuczliwa ale słaba. 
Cytat:w obecności mugolów zamienia się w drzewo
Pochodzą z tego wątku

Do czego dążę w końcu?
Pomysły nowych stworzeń nie są złe, istnieje drugi wątek w którym opisane są stworzenia autorstwa Swanesa. Pomysł małych stworków które podgryzają ubrania albo kolorowych kotów nie jest zły. Zwłaszcza że zapisane jest tam cokolwiek na temat systematyki tych stworzeń, tzn. tego jak funkcjonują, ich nastawienie do ludzi itd. Od kilku dni widzimy MK odgrywające stworzenie Rogatka. Abstrachując od tego jak ta osoba nie potrafi odgrywać stworzenia, nikt nie potrafi się w odniesieniu do niego zachować, nie wie czego się spodziewać po prostu pojawia się przedziwne stworzenie o którym pare lat temu nigdzie nie można było przeczytać w żadnej książce. Apeluję o to aby stworzenia te "wyszlifować" odjąć od nich nutkę absurdu i sformułować opisy tak aby zawierały historię tych stworzeń, jak zachowują się w tworzystwie ludzi, jak funkcjonują wśród "magicznej fauny".
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#2
Popieram słowa Grubszego. Zawsze jeżeli wprowadzałem jakieś stworzenia do uniwersum (a kilka wprowadziłem: ventusy, mimiki) to rozpisywałem do osób wiadomych wszystkie wady, zalety, skąd pochodzą i co najważniejsze DLACZEGO W HP PRZEDTEM ICH NIE BYŁO. Nie można wprowadzać od tak że coś od zawsze tam było i występowało bo to głupie. Mój mimik naprzykład nie jest znany bo informacje o nim są trzymane w tajemnicy przez Departament Tajemnic. A jeżeli wprowadzamy jakieś rogatki na teren zamku o których każdy nauczyciel ONMS, gajowy lub ktoś kto zna się na stworzeniach powinien wiedzieć wszystko skoro jest tak popularnym stworzeniem, a nie dajemy żadnych informacji do grona publicznego oprócz krótkiego opisu stworzenia, mija się z celem.
Viserys
Czarodziej




Posty: 100
Tematy: 18
Maj 2016
22
Ravenclaw
#3
Racja. Niektóre stworzenia są interesujące i można je ciekawie wykorzystać, ale faktycznie opis klekotki, czy jak to się nazywało, gdzie jest napisane, że jest większa od wiewiórki i zmienia się w drzewo w obawie przed mugolami, to zdecydowanie za mało. Uzupełnienie tego wątku poprzez dodanie jakiegoś grubszego artykułu o tych nowych stworzeniach ułatwiłoby wszystkim grę. Smile
Daniel
Czarodziej




Posty: 326
Tematy: 28
Maj 2015
186
Slytherin
#4
Problem w tym, że ktoś nabazgrze jakieś bzdury i jeszcze dostanie za to pieniądze w ic
"To ten od bletek, lufek, stów, połówek"


Viserys
Czarodziej




Posty: 100
Tematy: 18
Maj 2016
22
Ravenclaw
#5
Dlatego powinien to konsultować z Administracją RP, oraz zdobywać te cenne informacje drogą IC i spisać taką księgę za niezłą sumę w księgarniach. Wink    Chętnych raczej powinno być dużo, gdyż jest wiele takich osób rozwijających swoją postać w kierunku ONMS.
EvEnT
Czarodziej




Posty: 151
Tematy: 22
Gru 2014
50
#6
Grubszy ma mój miecz, łuk i topór.

[Wideo: https://youtu.be/mmQyAR4EYJU]
NeverMore
Czarodziej




Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
230
Ravenclaw
#7
Z tego co przeczytałem całość co napisał grubszy bazuje nie na usunięciu, a na rozszerzeniu opisów stworzeń które zostały wykreowane przez graczy. Za.
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#8
Te stworzenia są już w trakcie małych zmian i dodajemy do tych opisów więcej. Czyli jak reagują na innych, co lubią robić itd.
Deneris
Czarodziej




Posty: 521
Tematy: 20
Gru 2014
160
#9
Te "pokemony" nie są mojego autorstwa. Po drugie były przedstawiane Erykowi i Emilowi i oni zatwierdzili że mogą one być dodane. Po trzecie już pare razy pisałam do autora o lepsze rozpisanie ich. I z tego co wiem są one opracowywane.
Jak wezmę jakiś urlop w pracy to się sama też zajmę nimi i coś dodam do ich opisów.
Po za tym po to temat jest na forum że by każdy mógł się zapoznać z nimi.
A co do galatka z huskim to osoba która go chciała zmieniała jego cechy tak by je osłabić.

Po za tym chętnie przyjmę twoją pooc w tej kwestii jako iż masz doświadczenie jako nauczyciel ONMS. Zawsze możesz się odezwać w tej sprawie do mnie na skypa i umówimy spotkanie na ts I pomożemy autorowi rozwinąć te stworzenia.
(Pisane z telefonu)
Zakaz pisania do mnie w komentarzach profilu w sprawie podań !!!

HD97PL
Czarodziej




Posty: 144
Tematy: 16
Sty 2015
39
Gryffindor
#10
"Czyli jak reagują na innych, co lubią robić itd. " Zdecydowanie za mało.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.