Witaj!

Dymki czatu w grze - hasla.
japkooo
Czarodziej




Posty: 39
Tematy: 11
Cze 2016
5
Hufflepuff
#1
Witam.
Przed chwila zawuazylem, ze jak ktos pisze haslo do portertu, to na chacie pisze [Cenzor], a w dymki nad głową pisze haslo. Moze by tak to usunąć? Moze to zostac wykorzystane do MG przez wielu graczy..
Pozdrawiam.
Patrice
Azkaban




Posty: 11
Tematy: 3
Maj 2016

#2
Tyle, że jak coś mówisz IC, to osoby w Twoim otoczeniu słyszą dany wyraz, a nie [CENZOR] dlatego jestem na NIE.
I to nie byłoby MG, bo jeśli mówisz coś IC szpeczesz lub mówisz coś ciszej i wtedy jakiś gracz od Ciebie "ściągnie" hasło dopiero wtedy byłoby to MetaGaming.
NexZ
Azkaban




Posty: 43
Tematy: 5
Gru 2014
Slytherin

#3
Ja w góle nie rozumiem o co chodzi z tą cenzurą. W Filmie jak i w Książce uczniowie mówili hasło na głos do Obrazów. Jestem na nie.

@edit:
@God proszę cię, i tak większość graczy pyta innych graczy o hasła do obrazów, jak w grze tak i na skype.
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#4
Jest to dlatego zrobione, żeby gracz musiał się trochę pomęczyć żeby znaleźć hasła, żeby stanowiło to jakieś trofeum, osiągnięcie i zarazem ułatwienie...

A jak jest w rzeczywistości to już inna sprawa ;D
hubcik99
Azkaban




Posty: 59
Tematy: 7
Gru 2014
Gryffindor

#5
Dymki z tego co pamiętam, to dodatek z jakiegoś moda, więc ciężko by to wywalili tak szybko. xD Chociaż w IC postać wymawia te słowa, więc cenzura chyba była bardziej utrudnieniem OOC. - Więc osobiście uważam, że dymki są spoko. Big Grin
Wookie
Kermit




Posty: 189
Tematy: 37
Gru 2014
168
Slytherin
#6
Z tego co mi wiadomo dodaje to modyfikacja MorePlayerModels, której raczej nie wywalą ze względu na chociażby możliwość zmniejszania postaci i zmieniania jej wyglądu. Istnieje jednak możliwość wyłączenia tych dymków. Wystarczy że klikniesz (domyślnie) F10 i przełączysz Chat Bubbles na Nie.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#7
@Patrice Wyjaśnił.

Zamykam i przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.