Witaj!

Rozstrzygnięcie akcji
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#21
Uznałem, że dobrze będzie oczyścić swoje imię z głupkowatych zarzutów.

Cytat:Gdy zauważyłem, że to nie ma sensu(wymyślanie na szybko jakiś magicznych nietoperzy niewykrywalnych, przybycie Emila pod peleryną niewidką, dzięki której jest niewykrywalny przez jakiekolwiek zaklęcia, czy artefakty), to postanowiłem opuścić teren akcji, to samo doradziłem kompanom.

Gdy już odgrywałem, że chce się deportować, to nagle Emil odegrał, że rzuca blokadę deportacyjną w tym miejscu, to odegrałem, że ją rozwalam(pytając na do czy udane, skoro mam felixa). Aurorzy i kompania zalali spamem akcjami o świstokliku, więc dopisałem na /do, że również się go złapałem.
W międzyczasie Emil walnął rejdż akcje, typu "jeśli tak, to rzucił w Petera pożogę"
, no i gdy chciałem odgrywać, że "jeśli to na poważnie, to również rzucił pożogę i strzelił nią w tą już istniejącą:, ale zanim zdążyłem to napisać, to miałem już bana z powodem "nie reagowanie na akcje i notoryczne łamanie regulaminu", czy jakoś tak.

Oczywiście, gdy to się stało, to Emil zaczął pisać akcje, że Peter w sumie stał jak ameba i przyjął wszystko, co on na niego rzucił(oh, cóż za za potęga), a na dyskusje uczestników akcji wgl. nie reagował.

Napomnę, że przed całą akcją tomek dał kilku osobom(w tym mojej postaci) felixa, którego wypiliśmy, rzucił na nas nefario i dał nam okulary do wykrywania osób niewidzialnych/zatajonych magią(te kwestie zostały całkowicie zlane przez oponentów).

Zaklęcie demaskujące peleryny niewidki nie istnieje, a nawet gdyby istniało, to Ty go nawet nie rzuciłeś, dodatkowo zadałem sobie na tyle trudu, aby dowiedzieć się jak działają Wasze śmieszne okulary, które wykrywają niewidzialne osoby. Pelerynę niewidkę jesteście w stanie zaobserwować tylko i wyłącznie w ruchu, jako anomalia w ruchach powietrza.

Nie odegrałeś, że chcesz się deportować. Gdy tylko założyłem bariery antydeportacyjne na wskazaną lokację, natychmiastowo je złamałeś bez odegrania jakiejkolwiek próby deportacji. Już pomijam fakt, że złamanie jakiejkolwiek bariery nie jest pstryknięciem palców.

Po odegraniu mojej akcji z szatańską pożogą, dałem Ci wystarczająco ilość czasu na podjęcie reakcji. Wolałeś przez ten czas popisać sobie OOC i odegrać inną akcję, więc automatycznie zostałeś ukarany blokadą konta. Zaraz po blokadzie, napisałem, że mam gdzieś granie z terminatorami i po prostu odszedłem stamtąd moją postacią, nie odgrywając ani jednej kolejnej akcji.



Cytat:Proszę bardzo, podawaj sobie przykłady, możecie się pośmiać. Ja swoje zgody dostawałem zanim ty w ogóle tu grałeś i długo przed tym zanim wziąłeś ją od hubcika i zmieniłeś o 180 stopni. I mówić co moja postać potrafi a czego nie, może administracja RP, no chyba że Emil coś postanowi to nie mają nic do gadania.

Charakter postaci Ivana jest w stu procentach zachowany, od samego początku Hubcik zagrał na nim może 10 razy, za każdym razem odwalał.


Cytat:Też nie wiem skąd się wziął tam Emil IC, zagrał sobie co chciał, zbanował mumie, powiedział że Margel nie żyje, a na nasze pytania i reakcje już nie reagował.

Też jestem ciekaw, jakim cudem moja postać mogła się pojawić 20 metrów od swojego domu, w którym spędza święta na wezwanie swojego syna. Daję Ci również 24 godziny, na udowodnienie podkreślonych przeze mnie słów, ponieważ nie przypominam sobie, żebym pisał taką wiadomość do kogokolwiek.


W ramach podsumowania, napiszę tylko tyle, że ban jest w stu procentach słuszny, a narracja przeprowadzona przez kogoś faktycznie nieźle kulała, podejrzewam, że z braku doinformowania od strony twórców jaskini.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.