Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Freecker
Azkaban




Posty: 1
Tematy: 1
Sie 2015

#1
Imię i nazwisko: 
Eric Colorado
Miejsce urodzenia:
Londyn
Status krwi:
50%
Cechy charakteru:
 Eric to bardzo wraźliwy człowiek, który ceni innych ludzi. Kocha zwierzęta. Uwielbia wyzwania i stawia sobie wysoko poprzeczkę, uparcie dąży do celu. Wykazuje się dobrocią, przykładem jest jego przyjaciel  do którego przychodzi zawsze gdy tego potrzebuje, przynosi mu lekcje, wspiera dobrym słowem. Eric jest bardzo pilnym uczniem, potrafi sam dla siebie zorganizować czas na naukę i zabawę. Jego wadą było jego nastawienie, zawsze mówil, że coś się nie uda albo mam co do tego złe przeczucia. Ogólnie Eric jest ciekawy otaczającego go świata i ludzi.
Wygląd postaci:
Eric jest dosyć wysokim i szczupłym chłopakiem. Ma włosy koloru czarnego i ułożoną do góry grzywkę. Postura jego pozostawia wiele do życzenia... Ma mały nos, pociągłą twarz i niebieskie oczy.
Historia postaci:
Colorado mieszka na zachodzie Londynu w małym domku jednorodzinnym. Jego Mama jest mugolem pracuje w dużej firmie, zajmuje się reklamą. Ojciec Eric'a jest czarodziejem. Eric uwielbia grać w koszykówkę często przebywa z kolegami na boisku. Pewnego dnia gdy siedział na krześle jego Tata zauważył, że w pobliżu lewituje figurka. Wtedy już wiedział, że zapisze mnie do szkoły magii zwanej "Hogwart". Po kilku dniach pojechaliśmy na ulice Pokątna, żeby zakupić wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do szkoły. Pod koniec wakacji pojechałem z Tatą na peron 9 i 3/4. Pożegnałem się i wsiadłem do pociągu gdzie czekali na mnie moi nowi przyjaciele i znajomi...

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
YT

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? 
Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#2
Na przyszłość - jeżeli piszesz historię to nie zmieniaj osoby (np. Jak masz "ja pojechałem" to nie może być później "Eric kupił coś")
Tiara przydziału wybrała:
[Obrazek: OGMPvHO.png]
[Po rangę zgłoś się na serwerze wpisując /helpop link do Twojego podania]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.