Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na Nauczyciela
Swanes
remember me...Posty: 104
Tematy: 25
Gru 2014
221
Gryffindor
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Killian Hussain
Wiek: 34 lata
Miejsce urodzenia: Kowrow, Rosja.
Wykształcenie: Doktor Nauk Zielarskich.
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Mugoloznastwa. 
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:

**Do dyrektora Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, przyleciał czarny kruk, który zrzucił kopertę z napisem "Dyrekcja SMiC Hogwart", zaś na drugiej stronie, znajdują się dane nadawcy, z transkrypcją na język rosyjski. Kruk po zrzuceniu, odleciał na północ.**Szanowna Dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie!

Na samym wstępie, chciałbym zaznaczyć, że nie jestem czarodziejem krwi czystej, a jedynie mugolakiem, więc uczenie tego przedmiotu byłoby dla mnie bardzo prostą rzeczą. Z światem mugolskim miałem styczność, przez całe swoje życie, a tym samym mogłem porównywać świat czarodziejów, jak i świat mugoli. Posiadam dużo informacji z samego zakresu literatury, muzyki, czy innych dziedzin rozrywki, która umila czas mugolskiemu społeczeństwu. 
W czasie mojej edukacji w Rosyjskiej Szkole Magii i Czarodziejstwa Koldovstoretz, miałem okazję poznać trójkę osób, którzy nie byli czystokrwiści, jedną z nich był mój nauczyciel od zielarstwa, a tym samym dwójka znajomych. Jako, że doświadczyłem dyskryminacji z tego powodu, wiem jaki stosunek mieli czarodzieje do nas mugoli. Potrafiłem sobie jednak z tym radzić, a i przeżyłem jeden z trudniejszych okresów w moim życiu. 
Wiem jak zabrać się za dany temat, a na pewno przerobił bym z uczniami, rozrywkę w świecie mugoli, stosunek mugoli do magii, a tym samym w odwrotną stronę, to, jak czarodzieje traktują mugoli i czemu tak bardzo nimi gardzą. Przedmiotu tego nie będę kazał traktować uczniom, jako przedmiotu tak ważnego jak zielarstwo czy eliksiry. Będę starał się dotrzeć w prosty sposób do uczniów, a tym samym nie stawiać ich w relacji wykonawca - dyktator, a jedynie jako równym sobie, oczywiście z poszanowaniem odpowiednich granic. Nie mam niestety doświadczeniu w nauczaniu, ale sądzę, że w tak zacnej placówce nabiorę odpowiedniego doświadczenia.


Z poważaniem
 Killian Hussain


Oceny z SUMów i OWUTEMów: W Koldovstoretz, nie wykładano tego przedmiotu. Mimo to sądzę, że poradzę sobie z uwagi na moje pochodzenie. 

[OOC]
Nick w grze: Dzeo24
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak.
Czy masz już jakieś doświadczenie: Nauczałem tutaj historii magii oraz zielarstwa, a na innym serwerze również historii magii.
Argumentacja OOC: Zrezygnowałem z Historii Magii, tylko i wyłącznie z braku czasu. Jak wiadomo, technikum też wymaga nauki, ale znajdę czas, na grę jako nauczyciel, a tym samym by po za moimi lekcjami, też móc pograć w zamku i nie stać pod Wielką Salą, afczeć, a tym samym ignorować wszystko co się dzieje dookoła. Postać Killiana, nie była robiona pod nauczyciela, ale sądzę, że on ze swoim charakterem poradzi sobie z uczniami, którzy to na pewno by miały problem z zaakceptowanie nowego nauczyciela, a do tego mugolaka. Nie chce by znowu wynikły jakieś konflikty między Prorokiem a Hogwartem, dlatego nie będę w żaden sposób, łączyć tych dwóch prac. Na pewno będzie to dla mnie nowe doświadczenie, ale 
Nazwa Skype: Dyrekcja posiada. 
modno
Wicedyrektor, Nauczyciel Eliksirów,


Moderator

Posty: 350
Tematy: 44
Gru 2014
447
Ravenclaw
#2
Dopuszczony Do Rozmowy Kwalifikacyjnej
You have nothing to fear,if you have nothing to hide
modno
Wicedyrektor, Nauczyciel Eliksirów,


Moderator

Posty: 350
Tematy: 44
Gru 2014
447
Ravenclaw
#3
Przyjęty z powodu braku konkurencji
You have nothing to fear,if you have nothing to hideSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2018.