Witaj!

Zaakceptowane podanie na ucznia
Xtra
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Wrz 2016

#1
Imię i nazwisko: Xavier Rivi 
Miejsce urodzenia: szpital św.Munga 
Status krwi:100%
Cechy charakteru: [b]ambitny,pomocny,szczery,przyjacielski,odważny,zdarzają się momenty ze jest  agresywny i arogancki , niecierpliwy ,leniwy ale stać  go na wiele,uparty czyli dąży zawszę do swojego zdania ,lekkomyślność[/b]

Wygląd postaci:chłopak o białych włosach ,brązowymi oczami , chudy.Zazwyczaj ubiera się w czarne luzne spodnie ,czarna podkoszulkę i szarą bluzę 
Historia postaci: Xavier urodził się w szpitalu św Munga,chłopak mieszkał z rodzicami ale byli zbyt podchłonieni praca więc zostawiali go z opiekunką którą  później zaczą  traktować jak straszą  siostrę.

Kiedy Xavier podrósł do lat 9 chodził przez pewien czas do publicznych szkół mugolskich zaprzyjaźnił się z jednym mugolem, pod koniec szkoły kiedy już był ostatni dzwonek Xavier z przyjacielem szli już do domu ale podczas wędrówki chłopaków zaczepila pewna grupa dresów i zaczęła dokuczam im poczym jeden z chłopaków z tej grupki podszedł do Xaviera  i zaczął go popychać
Kiedy juz chłopak upadl na ziemię skaleczyl się w lewą dloń
Strasznie był Zdenerwowany, kiedy już wstał spojrzal sie na chłopaków i po jakiś sekundach zaczeli się unosić
Jak Xavier to zobaczył strasznie się przestraszył i uciekł z tego miejsca zostawiając przyjaciela z nimi.
Przybiegł do domu odrazu zaczął sie rozglądać za niania kiedy ja zobaczył odrazu do niej podbiegł i zaczął jej opowiadać co się wydarzyło, niania zaczela się do niego uśmiechać i tłumaczyła my pokolei co sie stało i dlaczego później zaczęła mu opowiadać o magi, szkole magi
Xavier tak siedział i uważnie słuchał niani przy tym uśmiechając się od ucha do ucha
W wieku 11 lat do chłopca przyleciała sowa z listem w dziobie kiedy wzią list i zaczął czytać był bardzo szczęśliwy z pośpiechu podbiegł do niani i zaczął pokazywać jej list i czytać go

Pewnego wieczoru kiedy jeszcze rodzice nie wrócili z pracy, niania zrobiła się niecierpliwiec zaczęła dzwonić do rodziców Xaviera po jakimś czasie zadzwonił jakiś  mężczyzna z wiadomością że państwo Rivi leżą w szpitalu
Natychmiast niania się ubrała i pojechała do szpitala, Xavier się zdziwił ale pomyślał że niania budyń chce zrobić bo nie było go w domu a prosił ją oto.
Kiedy niania już wróciła była strasznie załamana odrazu poszedła do chłopaka, Xavier się zdziwił stanem Nani i już wiedział coś się stało, niania się do niego przytuliła i powiedziała mi o tym chłopak starał się zatrzymywać emocje i pocieszał nianie.
Już po kilku dniach od wypadku rodziców nania. Zabrała go na pokątną i kupili wszystkie potrzebne  rzeczy do nauki poczym odrazu udali się na peron 9 i ¾
Pożegnał się z niania i wyruszył w podróż do zamku.



Jest Zgoda na pokrewieństwo 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: od znajomych

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? : tak 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#2
Wstrzymuję!
Popraw:
*Charakter o minimum 6 cech negatywnych i 4 pozytywne.
W razie problemów możesz się do mnie zgłosić, pisząc jedną wiadomość na pw forum! 
Powodzenia!
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

Xtra
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Wrz 2016

#3
zappersugar napisał(a): (17.09.2016 00:50)
Wstrzymuję!
Popraw:
*Charakter o minimum 6 cech negatywnych i 4 pozytywne.
W razie problemów możesz się do mnie zgłosić, pisząc jedną wiadomość na pw forum! 
Powodzenia!

już poprawiłem
Xtra
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Wrz 2016

#4
Xtra napisał(a): (17.09.2016 02:41)
zappersugar napisał(a): (17.09.2016 00:50)
Wstrzymuję!
Popraw:
*Charakter o minimum 6 cech negatywnych i 4 pozytywne.
W razie problemów możesz się do mnie zgłosić, pisząc jedną wiadomość na pw forum! 
Powodzenia!
poprawiłem juz ,można prosić o sprawdzenie
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#5
Akcpet, Hufflepuff
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.