Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Krzenek
Azkaban




Posty: 11
Tematy: 6
Sie 2016
Hufflepuff

#1
Imię i nazwisko: Jimmy Hernandez
Miejsce urodzenia: Szpital św Mungola
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Jimmy to miły chłopak zawsze gdy widzi nie bezpieczęstwo zawsze pomoże nawet gdy są starsi od Jimm'ego .Uczył się bardzo dobrze prawie cały czas się uczy w domu i rzadko wychodził na podwórko. Jimmy ma wady a jedną z nich jest pamięć dlatego się uczy prawie cały dzień. Jednak gdy pouczy się długo to zapamięta.Jest bardzo upartym chłopakiem.
Wygląd postaci: Mały chłopak ważący 40 kg o wysokości 150 cm z czarnymi włosami włosy czesane na prawą stronę trzymające się na żelu.
Historia postaci:Jimmy mieszkał w Londynie obok mieszkał jego najlepszy kolega Nicko lubi z nim grać w Piłkę Nożną i gry komputerowe kiedyś gdy szli ze szkoły spotkali 2 wielkich ludzi którzy chcieli mu zabrać zegarek chłopak uciekał z Nicko ale Nicko uciekł a Jimmy nie chcieli mu zabrać jego telefon na który zarabiał przez 2 lata Jimmy chciał się odronić ale dostał po twarzy drugi raz się obronił i odepchnoł tych dziwnych ludzi i zdziwił się co się stało gdy biegł do domu napotkał mamę która jechała autem i wsiadł do niej i uciekł. Mama wszystko wytumaczyła Jimm'emu.W 11 urodziny do Jimm'ego przyleciała sowa wleciała przez okno zostawiła list i odleciała Jimmy zdziwiony co się dzieje zaczyna myśleć że, chyba ten list jest z Hogwartu jak mama wytumaczyła że może być w przyszłości czarodziejem to na 100% to jest list z Hogwartu aż nagle list zaczyna list mówić z więlką chęcią przyjmie do Hogwartu Jimmi'ego Hernandeza w środku coś było napisane Jimmy przeczytał i pokazał list mamie przeczytała list i zapytała się Jimmi'ego czy chce dołączyć do Hogwartu, Jimmy powiedzał mamie daj mi się zastanowić 1 dzień.Następnego dnia Jimmy już wiedzał czy dołączyć czy nie do Hogwartu zszedł nadół  i powiedzał mamie że tak chce dołączyć mama się zasmuciła i powiedzała ja też byłam w Hogwarcie dawno temu i wiem gdzie trzeba iść aby pojechać do Hogwartu .Później czas bardzo szybko zleciał, kilka mieśięcy póżniej 1 września Jimmy' siedział już w pociągu do Hogwartu.
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:Od kolegi

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl ? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#2
Podanie zaakceptowane, miło się czytało. Wędrujesz do Hufflepuff.

Zgłoś się na /helpop na serwerze o rangę podając link do tego podania.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.