Witaj!

[Beta] Profesjonalna niszczarka Neko
NeverMore
Czarodziej




Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
230
Ravenclaw
#1
Czołem. Ostatnio zauważyłem że takie tematy stały sie modne. Stwierdziłem, że skoro inni mogą to ja też, więc prosze pytać jeśli jesteście czegoś ciekawi drodzy panowie i panny.
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#2
Kc <3

Ulubiony kolor?
Czemu jednorożce mają jeden róg?
Wolisz zimę czy lato?
Rzecz, bez której nie możesz wyjść z domu?
Czy lubisz pływać?
Czego się boisz?
Najgorszy przedmiot w szkole?
Czy jakieś magiczne zwierzę mogłoby zamieszkać w Twoim domu?
Ulubiony napój?
Twoja ulubiona rzecz z szafy? 
Ile kręgów szyjnych ma żyrafa? 
Jaki masz znak zodiaku? 
Dlaczego woda mineralna, źródlana ma datę ważności na butelce skoro tryska od tysięcy lat ze źródła? 
Z czym wiążesz swoją przyszłość?
Masz rodzeństwo? 
^ Ile mają lat? Jak mają na imię? 
Co cenisz w ludziach?
Co Cię w nich odpycha?
Z jakim zwięciem się utożsamiasz?
Jakie zwierzęta lubisz?
Czy w Twojej głowie kiedy pojawiła się myśl, że chcesz zmienić się w jakieś zwierzę?
Jakie filmy lubisz?
Jak bardzo lubisz czytać książki?
^Jakie gatunki? I jakie są Twoimi ulubionymi?
Masz jakieś pluszaki?
^ Śpisz z pluszakami?
Lubisz poduszki?
Jakie masz fetysze?
Czy kiedyś przefarbowałeś sobie włosy?
Jaki jest Twój naturalny kolor?
Jak masz na drugie imię?
Ulubiona zabawa z dzieciństwa?
Masz dziwne nawyki?
Czy różowe jednoróżce tańczące na tęczy naprawdę istnieją?
Wolisz książki czy filmy?
^ Dlaczego?
Jesteś poukładaną czy roztargnioną osobą?
Masz ulubioną stronę internetową?
Masz bloga?
Obserwujesz jakieś blogi?
Kolekcjonujesz coś?
Czy masz zwierzątko domowe?
^Jak się wabi?
Czy regularnie uprawiasz jakiś sport?
Jaki jest Twój ulubiony artysta?
Lubisz sztukę?
Czy masz zamiar nagrywać filmiki na youtube?
Czy jesteś wrażliwą osobą?
Lubisz tatuaże?
^ Masz już? Chcesz mieć jakieś? Jeśli masz, bądź chcesz to jakie?
Czy jest coś czego nie lubisz w swoim wyglądzie?
Co Ci się w sobie podoba?
Czy masz osoby, z którymi dogadujesz się idealnie?
Jaka jest Twoja ulubiona część garderoby?
Ulubione imię męskie?
Ulubione imię żeńskie?
Ulubione słowo?
Ulubiony cytat?
Ulubiony deser?
Ulubiona potrawa?
Jaka była najgłupsza rzecz jaka się Tobie przytrafiła?
Jaka magiczna moc byłaby Twoją wymarzoną?
Jak wyglądałby ostatni dzień Twojego życia?
Jaki jest Twój ideał?
Ulubiona bajka z dzieciństwa?
Ulubiony zapach?
Lubisz wyróżniać się z tłumu?
Jaki jest najlepszy według Ciebie sposób na nudę?
Jaka była ostatnia rzecz kupiona przez Ciebie?
Ulubiony sport?
Jaki masz kolor oczu?
Umiesz rysować?
Masz przed sobą kartkę i możliwość narysowania jednego przedmiotu symbolizującego Twoje marzenia. Co narysujesz?
Masz jedno życzenie. Możesz zażyczyć sobie wszystkiego. Możesz kogoś zabić, stać się innym człowiekiem, albo odmienić świat. Co sobie zażyczysz?
Czym byłby świat bez zła? Czy sądzisz, że mimo iż jest destrukcyjne jest nieodzowną częścią świata, ludzi?
Czy jest taka piosenka, której tekst wydaje się napisany dokładnie o Tobie?
Ludzie mówią, że najważniejszy jest charakter. Dlaczego tylko mówią, a tak naprawdę przywiązują ogromną wagę do wyglądu? Nie lepiej od razu przyznać się do patrzenia na wygląd drugiego człowieka?
Jaka jest Twoja największa pasja?
^ Jak się zaczęła?
Gdyby był wybór, że można żyć w jednej książce/filmie/grze, to jaki byłby Twój wybór?
Zebra jest czarna w białe paski czy biała w czarne paski?
Jeśli przekopiemy się przez całą kulę ziemską to na drugą stronę wyjdziemy głową czy nogami do góry?
Jakie byłoby Twoje postępowanie, jeśli wybranoby Cię na trybuta Igrzysk Śmierci?
Ulubiony kraj?
Ulubiony wiersz?
Wolisz ebooki czy normalne książki?
Kaktusy są fajne?
Ulubione słodycze?
Ulubione gatunki filmowe?
Ulubiony kwiat?
Jak bardzo kochasz koty?
Lubisz komiksy?
Dobrze się uczysz?
Ulubiona gra?
Wampiry czy wilkołaki?
Czemu tak bardzo ubóstwiasz Neko? <3
NeverMore
Czarodziej




Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
230
Ravenclaw
#3
Ulubiony kolor? Czarny.
Czemu jednorożce mają jeden róg? Żeby były symetryczne. Gdyby posiadały dwa jakby wyglądały? Dwie tęcze naraz? Jak to sobie wyobrażasz
Wolisz zimę czy lato? Zima For Ever
Rzecz, bez której nie możesz wyjść z domu? Portfel, Słuchawki, Telefon, Otwieracz do Piwa
Czy lubisz pływać? Ta. Najlepiej w zimie
Czego się boisz? Ciemności. Pozwolę sobie to uargumentować króciutkim zdaniem "Ciemność jest mym domem, mym cierpieniem"
Najgorszy przedmiot w szkole? Wszystkie związane z nauczycielami, którzy są wypaleni i mają gdzieś nauczanie młodzieży.
Czy jakieś magiczne zwierzę mogłoby zamieszkać w Twoim domu? Testral
Ulubiony napój? Woda pewnej wyjątkowej firmy, która ma specyficzne w połowie ucięte butelki. Nie pamiętam akurat nazwy
Twoja ulubiona rzecz z szafy?  Bluza z podobizną demonicznego wujka sama, który wzywa mnie do piekła
Ile kręgów szyjnych ma żyrafa?  Dostatecznie wiele by dorobić sie garba
Jaki masz znak zodiaku?  Strzelec
Dlaczego woda mineralna, źródlana ma datę ważności na butelce skoro tryska od tysięcy lat ze źródła?  To sie nazywa trzepanie hajsu na niczym
Z czym wiążesz swoją przyszłość? Z szczęściem.
Masz rodzeństwo?  Tak. Brata
^ Ile mają lat? Jak mają na imię?  Ponad 20. Grał tu kiedyś pod nickiem "Sendos"
Co cenisz w ludziach? Szacunek do innych.
Co Cię w nich odpycha? Idiotyzm.
Z jakim zwięciem się utożsamiasz? Wilkiem/Krukiem
Jakie zwierzęta lubisz? To co wyżej.
Czy w Twojej głowie kiedy pojawiła się myśl, że chcesz zmienić się w jakieś zwierzę? Tak.
Jakie filmy lubisz? Opierające sie na złożonej fabule, z elementami które trudno czasami wyłowić. No oprócz tego rzecz jasna Fantasy i nieco Akcji.
Jak bardzo lubisz czytać książki? Nie wiem... 80%? O to chodziło w tym pytaniu?
^Jakie gatunki? I jakie są Twoimi ulubionymi? Survival widziany w niecodzienny sposób, zazwyczaj oczami dzieci.
Masz jakieś pluszaki? Mam jednego. Pochodzi on z czasów mego dzieciństwa. Lubie chomikować takie rzeczy i wracać do nich czasem
^ Śpisz z pluszakami? Nie.
Lubisz poduszki? Ta
Jakie masz fetysze? Każdy ma.
Czy kiedyś przefarbowałeś sobie włosy? Mam trzy farby w spray'u o różnych kolorach (W tym biały). Są jednodniowe i po chwili sie zmywają. Trzeba było jakoś wyglądać na zdjęciu klasowym
Jaki jest Twój naturalny kolor? Brąz
Jak masz na drugie imię? Krzysztof
Ulubiona zabawa z dzieciństwa? Tarcza i miecz z drewna
Masz dziwne nawyki? Ano mam
Czy różowe jednoróżce tańczące na tęczy naprawdę istnieją? Nops
Wolisz książki czy filmy? Zależy. Jeśli interesuje mnie fabuła to książki. Jeśli chce zobaczyć naginanie faktów na rzecz akcji to Filmy
^ Dlaczego? To co wyżej
Jesteś poukładaną czy roztargnioną osobą? Zależy od dnia. Zazwyczaj obiema naraz.
Masz ulubioną stronę internetową? Yup
Masz bloga? Mam
Obserwujesz jakieś blogi? Insta od jednej osoby
Kolekcjonujesz coś? Przedmioty o wadze sentymentalnej, przypominającej mi o wydarzeniach
Czy masz zwierzątko domowe? Miałem. Był nawet sławny w gazecie, jako kot śpiący trzymając sie na dwóch łapach
^Jak się wabi? Thomas
Czy regularnie uprawiasz jakiś sport? Kiedyś tak.
Jaki jest Twój ulubiony artysta? Nomy (To zespół, ale w sumie też artyzm)
Lubisz sztukę? Jeśli ma jakiś sens to tak
Czy masz zamiar nagrywać filmiki na youtube? Już to kiedyś robiłem. Pomagałem współtworzyć kilka kanałów, niedługo pewnie ponownie rozpocznę sobie coś dla Siebie. Za to mój brat regularnie streamuje z lola.
Czy jesteś wrażliwą osobą? Kiedyś byłem, niestety w życiu trzeba mieć twardą ręke i żelazną dupe
Lubisz tatuaże? Uwielbiam
^ Masz już? Chcesz mieć jakieś? Jeśli masz, bądź chcesz to jakie? Chce mieć. Jak będe na swoim i posiadać jakiś konkretny kapitał to chętnie sobie zrobie dziarę.
Czy jest coś czego nie lubisz w swoim wyglądzie? Yup
Co Ci się w sobie podoba? Yup
Czy masz osoby, z którymi dogadujesz się idealnie? Ta. Każdy powinien mieć taą osobe
Jaka jest Twoja ulubiona część garderoby? Eeee... Kurtka skórzana.
Ulubione imię męskie? Sebastian
Ulubione imię żeńskie? Karolina
Ulubione słowo? NeverMore (Tytuł książki)
Ulubiony cytat? "Fortecy upadają, Wróg Ucieka, a nasza przyjaźń przetrwa wieki". Treść wyryta na mieczu, ofiarowanym przyjacielowi w chwili śmierci.
Ulubiony deser? Bo ja wiem? Shake są zajebiste
Ulubiona potrawa? Kurczak z ryżem
Jaka była najgłupsza rzecz jaka się Tobie przytrafiła? Wywaliłem sie na łyżwach i mam blizne na pół brody
Jaka magiczna moc byłaby Twoją wymarzoną? Tworzenie własnego wymiaru, w którym moge zrobić co zechcę i cały postęp jaki wykonam pozostawałby w realnym świecie.
Jak wyglądałby ostatni dzień Twojego życia? Nie potrafie sobie tego wyobrazić.
Jaki jest Twój ideał? Ideał nie istnieje. Każdy ma wady i zalety, które trzeba zaakceptować. Jednakże przyznam że intrygują mnie osoby o podobnym nastawieniu do życia co ja.
Ulubiona bajka z dzieciństwa? Ah ten Andy
Ulubiony zapach? Wanilia
Lubisz wyróżniać się z tłumu? Lubie przejmować dowodzenie, gdy nikt inny nie ma pomysłów. Do tego czasu nie wychylam sie i jedynie obserwuje.
Jaki jest najlepszy według Ciebie sposób na nudę? Rozmowa z przyjaciółmi.
Jaka była ostatnia rzecz kupiona przez Ciebie? Kebab
Ulubiony sport? Football Amerykański
Jaki masz kolor oczu? Zielony
Umiesz rysować? Niestety nie
Masz przed sobą kartkę i możliwość narysowania jednego przedmiotu symbolizującego Twoje marzenia. Co narysujesz? Uśmiechniętą twarz.
Masz jedno życzenie. Możesz zażyczyć sobie wszystkiego. Możesz kogoś zabić, stać się innym człowiekiem, albo odmienić świat. Co sobie zażyczysz? Supermoc o której wcześniej mówiłem.
Czym byłby świat bez zła? Czy sądzisz, że mimo iż jest destrukcyjne jest nieodzowną częścią świata, ludzi? Zło istnieje i będzie istnieć. Człowiek ma taką nature, że będzie dążyć do dominacji po trupach.
Czy jest taka piosenka, której tekst wydaje się napisany dokładnie o Tobie? Nomy - Cola Light
Ludzie mówią, że najważniejszy jest charakter. Dlaczego tylko mówią, a tak naprawdę przywiązują ogromną wagę do wyglądu? Nie lepiej od razu przyznać się do patrzenia na wygląd drugiego człowieka? Wygląd zawsze jest pierwszą rzeczą na którą zwracamy uwage, lecz nie najważniejszą. Moim zdaniem to właśnie charakter pełni tu rolę pierwszorzędną.
Jaka jest Twoja największa pasja? Bo ja wiem? Lubie jeździć na desce.
^ Jak się zaczęła? Od kiedy pamiętam.
Gdyby był wybór, że można żyć w jednej książce/filmie/grze, to jaki byłby Twój wybór? Sons of Anarchy. Kto nie chciałby zostać bad assem na motocyklu, który może umrzeć w każdej chwili?
Zebra jest czarna w białe paski czy biała w czarne paski? Każda zebra jest inna.
Jeśli przekopiemy się przez całą kulę ziemską to na drugą stronę wyjdziemy głową czy nogami do góry? Zginiesz w lawie.
Jakie byłoby Twoje postępowanie, jeśli wybranoby Cię na trybuta Igrzysk Śmierci? Tam trzeba wszyskich zabić, więc wyboru raczej nie posiadam. Wpierw zorganizowałbym dobraną ekipę, a później poświęcił sie na rzecz innej osoby.
Ulubiony kraj? Japonia ze względu na drzewa kwitnącej wiśni.
Ulubiony wiersz? Nie posiadam bo wiersze to syf.
Wolisz ebooki czy normalne książki? Normalne książki
Kaktusy są fajne? Jeden jest niezbyt fajny.
Ulubione słodycze? DUMLE
Ulubione gatunki filmowe? Było już wyżej.
Ulubiony kwiat? Czarna róża.
Jak bardzo kochasz koty? Dostatecznie by być w stanie dać im przejąć władze nad światem.
Lubisz komiksy? Są spoko, o ile nie występuje w nich elementy... homo.
Dobrze się uczysz? Jakbym sie uczył to pewnie by tak było, jednak ja skrupulatnie olewam swe obowiązki
Ulubiona gra? Fable III.
Wampiry czy wilkołaki? Wilkołaki
Czemu tak bardzo ubóstwiasz Neko? <3 Daje mi sie pograżać w mej sadystycznej pasji.
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]
NeverMore
Czarodziej




Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
230
Ravenclaw
#4
@Odświeżam
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]
Daniel
Czarodziej




Posty: 326
Tematy: 28
Maj 2015
186
Slytherin
#5
Gdybyś miał do wyboru śmierć lub zmianę wiary na Islam co byś wybrał?
Wiesz co to Dżihad?
Uznajesz decyzje i poglądy państwa Islamskiego?
Czy według ciebie Islam i Chrześcijaństwo są podobne?
"To ten od bletek, lufek, stów, połówek"


Metrix
Azkaban




Posty: 72
Tematy: 6
Paż 2015
Gryffindor

#6
1.Czemu wychwalasz Islam?
2.Czemu jesteś synem Bin-Ladena?
3.Czemu jesteś też synem putina?
4.Czemu nie zmieniasz nazwiska z Bin-Laden Putiniak na inne?
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#7
Widziałem że Sil sie zabawił więc też zrobie mały odkop za użytkownika NeverMore. Mam nadzieje że nie będzie przez to zły



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.