Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ucz. Gwendolyn Navarro
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum


Weryfikator Podań

Posty: 1,105
Tematy: 3
Sie 2015
41
Slytherin
#1
[Obrazek: oBmkRz6.png]
Data urodzenia: 16.03.2041
Czystość krwi: 100%
Przynależność rasowa lub etniczna: Brytyjka
Miejsce urodzenia: Hogsmeade
Aktualne miejsce zamieszkania: Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, dormitorium Slytherinu
Obecnie jest na roku: Trzecim [OOC:1]

Zdjęcie lub rysunek postaci:
12-13 lat
[Obrazek: TvWMYGo.jpg]

14-16 lat
[Obrazek: PGq5N1k.jpg]

Wygląd postaci:
Gwen jest bardzo podobna do swojej mamy. Ma szczupłą, jeśli nie chudą, sylwetkę o dość niskim wzroście. Po ramionach i lekko wystających obojczykach dziewczynki spływają falowane, kasztanowe włosy, jeszcze do niedawna zawsze zaplatane lub wiązane w jakiś mniej lub bardziej fantazyjny sposób, jednak podczas roku dziewczynka zaniedbała tą "tradycję". Ma dość jasną cerę bez odróżniających się elementów typu piegi, znamiona itp. Spoglądając na jej twarz wzrok pada zazwyczaj na oczy - jeden z niewielu, ale jakże ważnych elementów, które odziedziczyła po ojcu. Są to średniego rozmiaru, szare, rozbiegane oczęta ciekawe każdej sytuacji, okalone dość gęsto naturalnie czarnymi rzęsami.  W czasach wczesnego dzieciństwa często podziwiała niebieskie oczy rodzeństwa ciotecznego, ale po niedługim czasie stwierdziła, że woli swoje. Powyżej nich umiejscowione są delikatnie jaśniejsze od odcieni włosów, wygięte w lekki łuk brwi. Poniżej zaś widać zadarty nosek oraz usta, na których dość rzadko gości szeroki uśmiech, odsłaniający białe, równe ząbki. Gwendolyn kiedyś była strojona przez mamę w najróżniejsze piękne ciuszki. Teraz jednak zmieniła styl oraz kolorystykę swoich ubrań. Często chodzi po szkole w szacie domu. Kiedy jednak nie zbliża się żadna lekcja chodzi w szarych jeansach, bluzie z kapturem oraz czarnych trampkach.


Charakter postaci:

Jest energiczną, śmiałą osobą. Kiedy coś jej się nie podoba mówi to głośno. Nie boi się wyrażać własnego zdania i odważnie podąża do wyznaczonych celów. Stara się być oryginalna i nie podążać za innymi, lecz iść swoją ścieżką. (dlatego na okładce jej szkicownika znajduje się cytat "Podążaj za tłumem - zgiń z tłumem") . Jej życie nie jest już tak beztroskie jak kiedyś i zaczyna mieć tego świadomość. Pozostała jednak dość gadatliwa. Można zaliczyć ją do osób wytrwałych, ponieważ zawsze stara się doprowadzać sprawy do końca. Niekiedy sprawia wrażenie niepoprawnej optymistki. Niekiedy śmieje się sama z siebie i swoich błędów. Jest charakterna, a dla nieznajomych osób niekiedy też wredna. Do osób, które polubi, bardzo się przywiązuje. Jest wobec nich lojalna, stara się być pomocna. Stara się próbować nowych rzeczy, aby w przyszłości nie żałować tego, czego nie zrobiła. Rzadko miewa zły humor, jednak jeśli już nadejdzie taki dzień staje się bardzo smutna, markotna lub nerwowa, a wszelki entuzjazm z niej wyparowuje. Zdarza jej się podchodzić do spraw zbyt poważnie, przejmować się niby to nie istniejącymi problemami. Kiedy ma do wyboru zrobić coś sama, lub poprosić o to kogoś innego, zawsze wybiera pierwszą opcję, ponieważ z własnej pracy częściej jest zadowolona, a nawet jeśli nie, to łatwiej jej w takiej sytuacji krytykować siebie, niż innych. Nauczyła się ponosić konsekwencję swoich czynów i można powiedzieć. Może nie sprawia jej to specjalnej przyjemności, ale też nie psuje nastroju. Jest kreatywna. Ujawnia się to w rysunkach, opowiadaniach wymyślonych na szybko, pomysłach spisanych w specjalnym notesie, itp. Nie lubi krytyki i jeśli jest ona zbyt "ostra" potrafi szybko się zrewanżować. Chyba nikt nie jest w stanie poznać jej w 100%, ponieważ dziewczynka rzadko mówi o sobie, starannie omijając szczególnie tematy rodziny.


Historia:
~IN WORK~

Relacje:
[Obrazek: img-thing?.out=jpg&size=l&tid=28852355]
Leonard Sherwood - Przyjaciel poznany przed Hogwartem. Utrzymują bardzo dobry kontakt.
Oliver Wright - Wujaszek. Można pogadać. Całkiem spoczko, jednak Gwen myśli, że niekiedy uważa się za "lepszego i doświadczonego, który może jej doradzać" i to ją w nim denerwuje.
Olivia Wright - Ciocia. Lubi ją.
Neji Lavenhart-Børge - Przed szkołą mieli bardzo dobre kontakty. Teraz nazywa go kolegą.
Allyson Zoe Gingerblade - Specjalnie dobrze się nie poznały, jednak Gwen nazywa ją koleżanką i jest jej przykro, ponieważ jej zdaniem Ally ma na prawdę trudne życie. Kiedy wujek zabierał ją z Hogwartu była przekonana, że dojdzie do porwania, jednak nikt jej nie uwierzył.
Sophie Beneth - Koleżanka. Lubi ją. Pomogła jej w nauce zaklęć.
George Meaddl - Chłoptaś, który często jest trochę denerwujący.
Kyle Jallywall - Baardzo mieszane uczucia. Raz uważa, że jest spoczko i lubi patrzeć, jak wywala Georga w śnieg, a raz jest "złym siwym panem Kajlem"

[Obrazek: c8aa4d57ca3fd0fd9be82a5ec96220ab.jpg]

Julia Solberg - Najlepsza żyrafka Heart . Przyjaciółka, nie przestała nazywać ją ciocią.
Natalie Hawk - Przyjaciółka poznana jeszcze przed szkołą. Gwen uważa, że powinna zachowywać się śmielej. Ostatnimi czasy kontakt trochę zaniedbany.
Anne Giacalone - Gwen uważa ją za przyjaciółkę. Jedna z pierwszych szkolnych znajomości. Czuje, że może z nią gadać o wszystkim. Było wiele akcji, jeszcze więcej w toku lub w planach.
Luna Johansen - Można ją nazwać przyjaciółką. Spędzają razem dużo czasu. Gwen stara się jej pomagać w różnych nieprzyjemnych dla dziewczyny sytuacjach.
Ruth Giacalone - Kuzynka Anne. Znają się od niedawna. Koleżanka. Zdaje się być ciekawą osóbką.
Vanessa Jefferson - Nie wiedzieć czemu nazywa Gwen ciocią. Dała sobie spokój z wyprowadzaniem ją z tego błędu.
Melanie Hawk - Koleżanka poznana przed szkołą.
Matthew Maxim - Koleżka, którego nie lubi za to jak nazwał Julke.

[Obrazek: latest?cb=20090811064709&path-prefix=de]

Chuck Wright - na początku mówili sobie po nazwisku, jednak odkąd Gwen dowiedziała się, że jest on jednym z wieeeluu wujków mówi mu po imieniu.
Ryan Holmes - robiła z Julką "napady" na niego. Obiecał jej czekolady. Dobry człowiek.
Florence Lestrange - poznała ją przed Hogwartem, jednak może ją nazwać najwyżej koleżanką.
Alice Hussain - spoko osóbka. Poznała ją przez Julkę. Znajoma.
Scarlett Anahid - mówią że dalsza rodzinka. Gwen uważa ją za fajną osóbkę.
Amy Anahid - podobno też dalsza rodzina. Neutralna
Halvar Lavenhart - Mimo że dobrze go nie zna, to omija go szerokim łukiem i nie powie dobrego słowa.

[Obrazek: q18u3Ao.png]
Lily Jallywall - wydaje się spoko. Znajoma z jednej akcji.
Lisa Yrell - na pierwszy rzut oka pustak, która nie wiadomo czemu jest prefektem. Więcej rzutów nie było.

[Obrazek: dyplom320.jpg]
Beatrice Ideal Navarro - Najfajniejsza kochana mamusia świata. Zawsze pomaga Gwen jak może i dziewczynka próbuje odwdzięczać się jej tym samym. Niecierpliwie czeka na następne spotkania oraz przerwy od szkoły, żeby móc ją zobaczyć.
William Edvards - Tata. Na początku nie ufała mu, mimo tego, że mężczyzna był w stosunku do niej sympatyczny i pomocny. Potem, kiedy wrócił do Trice, jeszcze przez długi czas nie mogła się do niego przekonać, jednak po długim czasie polubiła go. Nie żyje.
Rory Solberg - Człowiek, którego mogła nazwać ojcem przez większość swojego życia. Bardzo lubiła spędzać z nim czas. Tęskni za kontaktami z nim.
Skye Wright - Ukochana ciocia. Bardzo lubi spędzać z nią czas. Czeka na każde spotkanie.
Chihiro Wright - Druga bardzo fajna ciocia, za którą tęskni i będzie tęsknić jeszcze przez bardzo długi czas. Nie żyje.
Raven Navarro - Babcia. Spędziła u niej dużą część swojego dzieciństwa i bardzo mocno ją polubiła.
Michael Wright - Dziadek. Widywała się z nim szczególnie często, gdy już trochę podrosła. To on poszedł z nią (oraz Olivią i Oliverem) po różdżkę i inne rzeczy potrzebne do szkoły na Pokątną.
Arvid Solberg - Nauczyciel, którego metod jest pewna. Z niecierpliwością czeka na każdą lekcję. Czasem zdarza jej się przypadkiem nazwać go dziadkiem w rozmowie np. z Anne.
Lorcan Procter - Fajny nauczyciel. Uczy jednego z jej ulubionych przedmiotów. Według dziewczynki powinien on zostać jednak na pozycji wicedyrektora.
Godryk Skeet - Nauczyciel jednego z jej ulubionych przedmiotów. Uważa, że mógłby on robić więcej praktyki, ponieważ więcej praktycznych informacji wyniosła z zeszytów podebranych dziadkowi niż z lekcji.
Timmerin Yrell - Nauczyciel jednego z jej ulubionych przedmiotów. Ma fajne metody. Gwen zapadła w pamięć lekcja o charakteryzowaniu zwierząt, kiedy to jego kruk zmieniał się w opisywane stworzenia.
Ben Procter - Dobry nauczyciel. Lubi chodzić na prowadzone przez niego lekcje.
Paul Hussain - Nauczyciel o ciekawych metodach. Gwen trochę żałuje że od początku nie uczył ich latać na normalnych miotłach, ale mimo wszystko lekcje wspomina miło.
Stella White - Miła nauczycielka, jednak Gwen sądzi, że lekko faworyzuje ona krukonów.
Catherine Gingerblade - Bardzo fajna nauczycielka.
Niklas Lavenhart - Na początku wzbudzał wrażenie lekkiego psychopaty, jednak już na pierwszej lekcji zmieniła swoje zdanie o nim. Okazał się na prawde zacnym nauczycielem, który łapie dobry kontakt z uczniami.

[Jeżeli o kimś zapomniałam, proszę o napisanie prywatnej wiadomości na forum bądź na skype]

Ciekawoski:
- [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]  [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]  [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]  [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]
- chciałaby nauczyć grać się na gitarze
- pobierała lekcje tańca nowoczesnego
- mówi płynnie w językach: Angielski, Francuski, Hiszpański oraz zna podstawy łaciny
- od kiedy ojciec powiedział, że spróbuje załatwić jej kota stało się to jej największym pragnieniem
- w dzieciństwie zaatakował ją kruk trzymający w dziobie wątrobę swojego, wcześniej rozdziobanego, pobratymca
- Różdżka: sosna biała, rdzeń z włókna z pachwiny nietoperza, długość 14 3/4c, dość sztywna.
- Jej ulubione przedmioty to eliksiry, transmutacja, Zaklęcia i Uroki oraz Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami.
- W większości pisze lewą ręką, ale od niedawna ćwiczy w tym też prawą i całkiem dobrze jej to wychodzi.
- Cały czas chodzi z torbą na ramieniu. Ma w niej m.in. szkicownik.
- Bardzo lubi śpiewać, lecz jest przeciwko lekcjom śpiewu od innych. Uważa, że każdy powinien sam odkrywać i ćwiczyć swój głos.
- Ma alergię na czosnek i porzeczki.
- Mama uczyła ją grać na fortepianie.
- Drobny ból fizyczny jej nie przeszkadza, jednak mocnego bardzo się boi.
- Boi się, że zacznie lunatykować i zrobi coś przez sen.
Julia154
grubolPosty: 118
Tematy: 9
Maj 2015
156
Hufflepuff
#2
Najlepsza karta postaci Heart Heart Heart polecam motzno, żyrafa fafa
MineNati
Pani H :3Posty: 30
Tematy: 6
Sie 2015
64
Ravenclaw
#3
MOJA KOCHANA CÓRECZKA I PRZYJACIÓŁKA Heart kocham :3
[Obrazek: 45045bf0cfa5b396f42d4a2bb9f06951.gif]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2018.