Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vemund Lavenhart II | Dor |
Swanes
remember me...Posty: 104
Tematy: 25
Gru 2014
221
Gryffindor
#1
Vemund Lavenhart II

Vemund Lavenhart II, dumny członek rodu Lavenhart, urodzony 14 lutego 2040 roku w stolicy Wielkiej Brytanii. Czystokrwisty czarodziej, przez siedem uczęszczał do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, gdzie przez Tiarę Pzydziału przydzielony został do domu Godryka Gryffindora. Obecnie pracuje jako treser smoków, zamieszkując dom rodowy Lavenhartów. Kawaler, któremu do małżeństwa nie spieszno.
[Obrazek: yOwdFQa.png]
Wygląd  to nie wszys­tko, ale jed­nak sta­nowi pewną część te­go "wszystkiego", czyż nie?
[Obrazek: tumblr_nj7c1qqRHg1spd2vxo1_500.gif]
Zdecydowanie przez te parę lat to najbardziej zmienił się wygląd Vemunda. Nie jest tym samym malutkim chłopcem, z wielkimi brązowymi oczami, patrzącymi na świat z zaciekawieniem i beztroską. Zmienił się nie do poznania, zwłaszcza dla tych, co widzieli go ostatnio 5 lat temu. Zdecydowanie przez ostatnie wakacje mocno wyrósł, zamiast być karzełkiem, osiągnął dość dobry wzrost jak na mężczyznę, a mianowicie 190 centymetrów, a jego waga dotarła do przedziału pomiędzy 70, a 73 kilogramami. Zmieniła się jego postura, zdecydowanie jego barki stały się szersze, a przez ciągłe treningi, jego mięśnie stały się na pewno bardziej widoczne. Twarz chłopaka również uległa zmianie, delikatnie się wydłużyła, przez co kości policzkowe zaczęły wystawać, a jej kolor przybrał nieco ciemniejszej barwy. Zniknęły dziecięce piegi, a cera stała się nieco bardziej szorstka. Oczy w kolorze piwnym przestały patrzeć na wszystko z zaciekawieniem, beztroską, a tym samym zniknął z nich dziecięcy blask. Nos nadal jest lekko zadarty, pod którym znajduje się mało wyraźna rynienka podnosowa. Wypełnione usta, przestały się wiecznie uśmiechać, a sam chłopak zdecydowanie rzadziej ukazuje swoje uzębienie, które przez wiele lat pielęgnacji stało się bardzo ładne. Włosy ścięte po bokach, ułożone lekko do góry dodały parę centymetrów chłopakowi, tak samo dając mu nieco bardziej dorosły wyraz twarzy. Ubiór chłopaka również się zmienił. Zaczął nosić koszule, w szkole uwiązany pod krawatem co rzadko się zdarzało, gdy był młodszy. Zniknął zegarek wspomnień, który znajdował się na jego lewym nadgarstku, a zastąpił go zwykłym zegarkiem, który pokazuje poprawną godzinę, a tym samym nie słychać jego tykania. Widać to po nim, zaczął o siebie dbać, czasem wydaje się to dziwne. Zrozumiał, chyba że dorasta, a czasy dzieciństwa już nigdy nie wrócą, przez co nie tylko musi zmienić swój styl ubierania, ale również charakter. Charakter, który tak bardzo kształtował przez te wszystkie szkolne lata, ten charakter, przez który znała go większość uczniów...
[Obrazek: yOwdFQa.png]
Cha­rak­ter  jest pojęciem ab­strak­cyjnym, ale je­go cechy są konkretne.
Czasem ludzie dostają szoku, przeżywają coś bardziej niż inni, albo mają na wszystko wywalone. Vemund swój pierwszy kryzys charakteru, przeżył stosunkowo niedawno. Po śmierci ojca, miał okres gdy na prawdę nie potrafił nic porządnie zrobić, robota wylatywała mu przez palce, ale wiedział, że nie może sobie pozwolić na poddanie się emocjom. Przez te wszystkie lata, przyszyto mu łatkę niezrównoważonego psychicznie dziecka, które wysadziłoby samego siebie. To była tylko jedna z paru masek, które zakładał codziennie, by ukryć prawdziwe emocje. Przez ostatnie miesiące, jego charakter zmienił się nie do poznania. Spoważniał, zaczął patrzeć na świat zupełnie inaczej, tak jak nigdy nawet by nie spojrzał, gdyby nie parę czynników. Przestał śmiać się z wszystkiego i wszystkich, bo zrozumiał, że nic mu to w życiu nie przyniesie. Kiedy skończył z materiałami wybuchowymi, poświęcił się bardziej swoim pomysłom, które były możliwe do realizacji, wtedy gdy tylko znajdzie chwilę wolnego czasu. Nadal coś robi, a dopiero potem myśli, ale czasem nawet pomyśleć zapomina. Nadal boi się niektórych dorosłych, którzy to przerażają go samą swoją obecnością. Boi się ich i stara się za wszelką cenę unikać ich, czasem nawet okrąża ich parę metrów dookoła.  Jest mało tolerancyjny, zwłaszcza w stosunku do homoseksualistów, może to wynika z jego niewiedzy, albo z tego, że nie zamierza się po prostu zmienić w tym kierunku. Dla rodziny zdecydowanie poświęciłby wszystko i jest to jego największa zaleta. Rodziny broni zawsze, bez względu na cenę, jaką będzie musiał ponieść.
[Obrazek: yOwdFQa.png]
His­to­ria  mo­jego życia? Urodziłem się, żyje... do­kończę po śmierci.
**Aby poznać historię Vemunda, należy go samego popytać. To nie trudne prawda? Zwierzy się temu, komu zaufa.**
[Obrazek: yOwdFQa.png]
Rodzi­na jest jak lekarstwa, po­maga al­bo nie...

[Obrazek: st0Z9pw.png]
Beta
Kroczcie za mną.Posty: 219
Tematy: 23
Gru 2014
540
Slytherin
#2
Podoba mi sie styl. Ładna, Czytelna, z Fajnymi Wstawkami.
[Obrazek: c0dfc178365ebb46b7f4c43c941339a3.jpg]
Tenshi
:)Posty: 323
Tematy: 18
Lut 2015
296
Slytherin
#3
cudowna karta, leci repka za ashtona Heart
Swanes
remember me...Posty: 104
Tematy: 25
Gru 2014
221
Gryffindor
#4
Zmieniłem troszkę styl karty, dodałem parę relacji, zmieniłem ciekawostki. 
Niedostępny
merlin0
WeteranPosty: 1,496
Tematy: 171
Gru 2014
Gryffindor
#5
Bombowa karta

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Swanes
remember me...Posty: 104
Tematy: 25
Gru 2014
221
Gryffindor
#6
@Wreszcie coś się stało! Kompletne odświeżenie karty postaci, zmienienie wyglądu, charakteru, opisów relacji, ciekawostek i edukacji. Za historię na razie się nie zabieram, bo nigdy nie wiadomo co się zdarzy.
Swanes
remember me...Posty: 104
Tematy: 25
Gru 2014
221
Gryffindor
#7
@Update. Praktycznie całej karty.
Cara
CzarownicaPosty: 440
Tematy: 50
Lip 2015
320
Slytherin
#8
Zakochałam się Heart
Swanes
remember me...Posty: 104
Tematy: 25
Gru 2014
221
Gryffindor
#9
Karta aktualna.
Swanes
remember me...Posty: 104
Tematy: 25
Gru 2014
221
Gryffindor
#10
Update:
-Ciekawostki,
-Galeria,
-Relacje.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2018.