Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vemund Lavenhart II [UCZ]
Swanes
Pracownik Hogwartu

Pracownik Hogwartu

Tematy: 18
Gru 2014
147
Gryffindor
[Obrazek: 9dWcsGQ.png]
Data urodzenia: 14.02.2041
Czystość krwi: 100%
Przynależność rasowa lub etniczna: Biała rasa
Miejsce urodzenia: Oslo, Norwegia
Aktualne miejsce zamieszkania: Willa Lavenhartów, Dormitorium Gryffindor

Obecnie jest na roku: V
Dom w Hogwarcie:
Dom Lwa

* [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]*
[Obrazek: divider.png]
WYGLĄD:
[Obrazek: tumblr_n2sxjem6Lm1r8w79ro2_250.gif][Obrazek: tumblr_n2sxjem6Lm1r8w79ro3_250.gif]
[Mniej więcej, nie traktujcie tego jak idealnego odwzorowania na piątą klasę. Bliżej w tym jest do tych 16/17 lat.]
Zdecydowanie przez te parę lat to najbardziej zmienił się wygląd Vemunda. Nie jest tym samym malutkim chłopcem, z wielkimi brązowymi oczami. Zdecydowanie przez ostatnie wakacje mocno wyrósł, zamiast być karzełkiem, osiąga już wzrost 170 cm, a tym samym nawet po jego twarzyczce widać, że też przytył. Nie widać tego na pierwszy rzut oka, ale waga waha się w przedziale 60-63 kilogramów. Jedyne co pozostało bez zmian to jego kolor skóry. Nadal się nie opalił, nadal posiada tą samą bladą skórę. Ciężko mu się opalić, jest to widoczne za każdym razem, aczkolwiek jakoś mu to nie przeszkadza.
Opisując dokładniej jego twarz, Można stwierdzić, że prawie się nie zmieniła. No właśnie, prawie. Twarz lekko się wydłużyła, brwi są bardziej gęste, zaś kości policzkowe, zaczęły mu wystawać. Nie ma już tak pulchnej twarzy jak był dzieckiem. Oczy są koloru brązowego, wręcz idealnego koloru co włosy. Co do włosów, nie są już tak bardzo kręcone, aczkolwiek nadal odstają we wszystkie strony, gdy ktokolwiek je rozczochra, czego sam Vemund nienawidzi. W między czasie, zaczął dbać o swój wygląd, przez co ząbki nabrały perłowego koloru, a tym samym nie widać żadnych zadrapań na jego ciele od wspinaczki po drzewach. 
Ubiera się też inaczej. Szatę zamienił na koszulki, koszule i bluzy, a ubranie mundurka graniczy co najmniej z cudem. Ciężko jest też zobaczyć go ubranego w dresy. No chyba, że to jest trening Quiddithcha, ale raczej po za tym nie chodzi w nich na co dzień. Na lewym nadgarstku znajduje się zegarek. Zegarek o srebrnej barwie, z kryształowym szkiełkiem i wskazówkami obracającymi się w przeciwną stronę.  

CHARAKTER:

Ci co znają Vemunda od razu mogą o nim powiedzieć, że jest niezrównoważony psychicznie. To jest chyba główna cecha tego dziecka. Tak na prawdę, zaczął udawać, jaki to on jest szalony i co by było gdyby wysadził pół Hogwartu. Taką łatkę sobie przyszył pierwszego dnia Hogwartu i zostanie z nim na zawsze. Nie żałuje tej decyzji. Bo gdyby tak nie myślał, pewnie byłby teraz jakimś cichym uczniem, podobnym do Alduinna czy innych takich.
Jest odważny, a tym samym niestety nie myśli o konsekwencjach swoich działań. Często najpierw coś robi, a potem myśli o tym co może się stać. Chyba idealnym przykładem jest akcja "Armata i wieża". Rozwalenie tej wieży chyba było najgłupszym z jego pomysłów, nie biorąc pod lupę nawet wysadzenie budy z kebabami. Czasami wydaje mu się, że się do niczego nie nadaje, jest ostatnią sierotą, cierpi na zaniki pamięci. Mimo to są to pojedyncze przypadki. Jest bardzo dociekliwy, widać to niemalże codziennie, gdy kogoś potrafi obserwować godzinami, albo śledzić go i patrzeć czy nic się nie dzieje.
Co do jego wad... pewnie to, że nie ma szacunku do starszych. Aby taki szacunek zdobyć trzeba sobie zasłużyć, albo być wysoko postawioną osobą, która ma jakieś wtyki. Mimo to są osoby dorosłe, których Vemund się boi, po prostu nie zbliży się do nich na odległość pięciu metrów, a wszystkich spojrzeń unika. Nie chce mieć też wrogów, ale to nieuniknione, dlatego też takich po prostu nie szanuje. Jest mało tolerancyjny, zwłaszcza w stosunku do homoseksualistów.

HISTORIA:
"VLADIMIR, GDZIE MASZ TE KARTKI! ZNOWU JE ZEŻARŁEŚ?"

RODZINA I RELACJE:
[Obrazek: ZB8ywow.png]

Geko Lavenhart - najlepszy tata na świecie, chociaż nie spędza ze mną za dużo czasu, to i tak go kocham. Stara się jak może i to widać, a staram się też nie sprawiać mu problemów.  W końcu... nie każdy widział humanoidalnego gekona, który przychodzi rozmawiać do dyrekcji na temat zachowania swojego syna.

Niklas Lavenhart - kuzyn, do którego nie wie jak się zwracać. W zasadzie to jest kuzyn, ale jednak nauczyciel... No i czasem chyba stara się zastąpić mi tatę. Widzę, że stara się bym wyrósł na ludzi, ale też trudno mi jest przyzwyczaić się do tego, że ktoś się o mnie martwi i stara się dla mnie dobrze.

Arvid Sorberg - nauczyciel, który jest karłem. Ciężko inaczej go nazwać a tym, samym nie wiem, czy można o nim powiedzieć coś złego. Raz nie wlepił mi ujemnych punktów, ale szanuję go jak większość nauczycieli, którzy mnie uczą. Jest zabawny i wydaje się jakby przeżywał kolejny raz czas bycia dzieckiem.

Lorcan Procter - dyrektor, którego darzę pełnym szacunkiem. Owszem czasem się z nim podroczę, ale jednak uważam, że nie można powiedzieć o nim nic złego. Jest starszym człowiekiem, ale mimo to uważam, że czasem widać jakby był dzieckiem. Martwi się o każdego ucznia, który się u niego uczy.

Stella White - dyrektorka, do której nie jestem jakoś szczególnie przekonany. Być może dlatego, że uczy tak nie potrzebnego przedmiotu jak zielarstwo, albo po prostu jest nad wyraz wścibska i czasem nie potrafi zrozumieć kim tak na prawdę jestem.

Herpon Margel - jedyna osoba której się na prawdę boję. Potrafi wejść w głowę, zobaczyć twoje wspomnienia i je zmienić. Modlę się do bogów, by nigdy nie musieć mieć z nim do czynienia. Jest na prawdę silnym czarodziejem i przy kolejnym spotkaniu pewnie bym ryczał jak niemowlak, tylko by nie wszedł mi do głowy.

Crevan Lavenhart - kuzyn, któremu trudno jest znaleźć prawdziwą miłość. W sumie szkoda mi go trochę, bo sam wychowuje dziecko tak jak mój tata, no ale co poradzić, że go zostawiła z dzieckiem i musi sam dbać o jego wychowanie. Mam nadzieję, że mnie taka sytuacja nie spotka.

~~~
Conrad i Nostern Lavenhart - Osoby, którym można powiedzieć wszystko i zarówno takie z którymi można się podroczyć, albo coś rozwalić. Szanuję, ale widząc, jak byli zżyci, teraz już nie są tacy sami. Oboje wybrali inne ścieżki i rzadko kiedy widuje ich razem.

Alex Hussain - Obiekt badań nr. 1. Zdecydowanie dziwnie się zachowuje. Ku pozorom, będę dla niego miły, ale z dnia na dzień jest inny. Czasem zastanawiam się, czy na prawdę jest tym, za kogo się podaje. Wydaje się być tak dwulicowy, takim oszustem, że nie wiem, czy nie lepiej byłoby gdyby umarł. Stracił moje zaufanie już dużo razy.

Alice Howard - Obiekt badań nr. 2. Wyblakła z dnia na dzień, tak się nie dzieje normalnie. Jej skóra straciła dawny kolor, włosy stały się białe. Dowiem się co jej się stało. Tym samym za dużo czasu spędza z Alexem, a to on może mieć na nią zły wpływ.

Anne Giacalone - Osoba, która myśli, że jak ma blaszkę prefekta to jej wszystko można. Owszem, to, że jest dziewczyną, no to trzeba czasem się jej słuchać, bo za pewne wie więcej niż ja, no i jednak tych minusowych punktów raczej nie da no.
~~~
Samara Wright - Kiedyś była bardzo blisko z Sebastianem, przez co trochę się polubiliśmy, mimo to po ich jakże burzliwym rozstaniu, nadal mam do niej szacunek i mogę się zwrócić do niej z prośbą. Dopisek. Zabrać jej misia z dynamitem.
~~~
Sebastian Lavenhart - Osoba, równie dziwna jak mój charakter. Co rok jest inny, przez zielonowłosego chłopaka o zapędach militarnych, przez jakieś dziwne osoby, których nawet nie potrafię opisać. Spoufalał się z Margelem. W tym momencie stracił mój szacunek.

Sophie Procter - Osoba, która oblała rok, przez swoje zachowanie. Gdzie ja, najbardziej powalony człowiek szkoły, nie dostałem nic, a on nawet nie wiem za co, to jednak nie zdała i nie jest mi jakoś jej żal. Zwłaszcza, że jest kurduplem.
~~~
Lisa Yrell - Osoba, która wydaje się niezwykle miła, przyjemna, a przede wszystkim pomocna. Kiedyś pewnie będzie jedną z osób, które otrzymają V2L, praktycznie za nic, no ale jednak współczuję jej, że zadaje się z tym całym Kylem. Niby gość spoko, ale dziwniejszy.

[Kogo nie wpisałem, niech się upomni na skypie.][Obrazek: divider.png]
CIEKAWOSTKI:
  • Gdyby Vemund trafił na badania, stwierdzono by na pewno u niego nadpobudliwość ruchową (ADHD).
  • W ciągu Yuli, został zamieniony w małpę, a jego ręce dziwnym trafem, znalazły się w odbycie, niedźwiedzia Vladimira.
  • Jest w posiadaniu paru lasek dynamitu, które zostały rozmnożone przez jakiegoś ślizgona jak i Niklasa, a tym samym proszku, który po podpaleniu wypuszcza zielony dym.
  • Jest odpowiedzialny w 50% za zniszczenie kominka w sali klubu muzycznego, gdy Sophie wrzuciła jego misia do kominka, no to ten wybuchł.
  • Bardzo dobrze się wspina, niezależnie czy to posąg w Hogwarcie, czy jakieś drzewo. Nie wie czemu, ale widok z góry go uspokaja. Tak samo jak patrzenie w płomienie.
  • Ostatnio jego szafka nocna, zapełniona jest książkami o tematyce rozwoju materiałów wybuchowych, mechanizmów oraz transmutacji.
  • Posiada dwa sztylety, jeden ze srebra, zaś drugi z pozłacanego srebra z grawerunkiem "Vemund Lavenhart".
  • Jest odpowiedzialny za wszystkie wybuchy, w przeciągu ostatnich dwóch lat. Po znalezieniu dynamitu w hangarze na łodzie jakoś nie mógł się powstrzymać.
  • Ostatnimi czasy, ciągle siedzi w jakimś zeszycie, rysując, szkicując pisząc coś, a tym samym zbiera różne dziwne rzeczy.
  • Ma uczulenie na truskawki, chociaż nigdy to się nie objawiało jakoś szczególnie, to najprawdopodobniej po zjedzeniu truskawki w czystej postaci, spuchnie i zrobi się czerwony.
  • [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]: Wierzba, Łuska syreny, 12 i 3/4 cala.
  • Boginem Vemunda jest Garm, czyli piekielny pies strzegących bram Hellheimu. 
  • Posiada zeszyt z 32 projektami do zrealizowania.
  • Plan XVII - ukraść sowę z Wielkiej Sali, przetopić na sztabki złota i zostać bogatym.
EDUKACJA:
WUMDLE:
Beta
Pół-Bóg

Tematy: 12
Gru 2014
221
Slytherin
Podoba mi sie styl. Ładna, Czytelna, z Fajnymi Wstawkami.
[Obrazek: 97d18ad6d75747904de76d35e992dddb.gif]
Tenshi
kubula to ryba

Tematy: 15
Lut 2015
194
Slytherin
cudowna karta, leci repka za ashtona Heart
[Obrazek: 3e0c013c2ac9e4d5ccdee789fcd64759.gif]
Swanes
Pracownik Hogwartu

Pracownik Hogwartu

Gru 2014
147
Gryffindor
Zmieniłem troszkę styl karty, dodałem parę relacji, zmieniłem ciekawostki. 
[Obrazek: efd91041b2c9dbb9fb6747ac44755253.gif]
merlin0
Weteran

Moderator

Tematy: 111
Gru 2014
1,307
Gryffindor
Bombowa karta

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
"Nie ma lekarstwa na świat, który nas zastał"
[Obrazek: tumblr_ny6wa2Ukhg1uhnwvfo1_500.gif]
Swanes
Pracownik Hogwartu

Pracownik Hogwartu

Gru 2014
147
Gryffindor
@Wreszcie coś się stało! Kompletne odświeżenie karty postaci, zmienienie wyglądu, charakteru, opisów relacji, ciekawostek i edukacji. Za historię na razie się nie zabieram, bo nigdy nie wiadomo co się zdarzy.
[Obrazek: efd91041b2c9dbb9fb6747ac44755253.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2016.