Witaj!

Edycja prywatnych wiadomości
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#1
Czołem. Od razu do tematu. Chciałbym abyście dodali na forum możliwość edytowania swojej prywatnej wiadomości, którą komuś wysłaliśmy oraz to, że kiedy jak już byśmy chcieli coś dopisać tej osobie to ta wiadomość wysyła się do nas. Nie wiem jak to dokładnie napisać.. Jeżeli wyślesz wiadomość, wejdziesz w tę wiadomość i będziesz tam chciał coś napisać to ta wiadomość nie pójdzie do tego gracza tylko wyślesz wiadomość sam do siebie. To tyle. Elo!
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#2
Nie rozumiem
Yosuto
Pan Malte




Posty: 136
Tematy: 40
Sty 2015
142
Gryffindor
#3
Edycja wiadomości? Już to widzę...

Gracz:
Poproszę zgodę na posiadanie chomika

AdmRP: Masz zgodę

... a potem gracz edytuje: Poproszę zgodę na pradawną.
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#4
A tak szczerze to niemożliwe do stworzenia. Co ty chcesz wysyłać wiadomość, a gdy dojdzie do kogoś nagle ją zmienić, tym samym usuwając ją na skrzynce odbiorcy, by ponownie po chwili znowu ją wysłać? Jedyny sposób by coś takiego stworzyć i w miare logiczny to chyba godzinne opóźnienie wysyłania wiadomości, bo jest możliwość i usunięcia pw z swojej skrzynki przed wysłaniem i napisanie nowej, lecz wtedy znowu rozmowy w postaci PW będą trwały wieki.
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#5
Każdej osobie wyświetlałyby się informacje iż wiadomość była edytowana. Administracja, moderatorzy itp. mieliby podgląd do wersji oryginalnej i do tej, która została zmieniona. Zawsze stawiacie coś w najgorszym znaczeniu. Może akurat coś się komuś pomyliło w pisowni albo chciałby coś dodać bo akurat coś się stało. Beta.. nie musi to być godzinne opóźnienie wysyłania lecz godzinne opóźnienie edytowania.
patrykwwl
Czarodziej




Posty: 27
Tematy: 8
Lip 2016
72
Ravenclaw
#6
Jestem na Nie 
Wookie
Kermit




Posty: 189
Tematy: 37
Gru 2014
168
Slytherin
#7
Coś mało głosów. Propozycja odrzucona.

Zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.