Witaj!

Podanie na Nauczyciela OPCM
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#1
IC:

[Obrazek: R9vNvTQ.png]
Wiek:
42 lata

Miejsce urodzenia:
Oslo, Norwegia

Wykształcenie:
-Ukończona szkoła magii i czarodziejstwa Stavefjord.
-Studia pod kątem Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami w Włoszech.
-Studia mugolskie na temat anatomii człowieka w Włoszech.

Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Obrony Przed Czarną Magią

Dlatego właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę:
Droga dyrekcjo. Zobaczyłem że szukacie kogoś nowego na owe stanowisko, więc w sumie czym prędzej zabrałem sie do pisania swego podania. Nie znacie mnie pewnie od perspektywy nauczyciela, gdyż pokazałem ją jedynie podczas szkolenia młodych aurorów, oraz piastowania posady nauczyciela ONMS w Stavefjord, lecz nikt nigdy sie na mnie nie skarżył. Miałem do czynienia z czarną magią wiele, pewnie więcej niż nie jeden nauczyciel, a to wszystko za sprawą mych licznych podróży. Nastał więc może czas by podzielić sie ową wiedzą z dziećmi będącymi w tej placówce. Bądź co bądź ale po ukończeniu szkoły mają one wyrosnąć na silnych i potężnych czarodziejów, mogących przezwyciężyć każdą przeszkodę na drodze, a nie jakieś wymocze. O mym autorytecie jako sumiennego, zawsze wykonującego swe obowiązki i podporządkowanego najlepiej wypowiedziałby sie mój dawny dowódca oddziału Fred Skeet, lub też Michael Wright, któremu rzuciłem sie na pomoc bez różdżki w stado inferiusów. Lecz co za tym idzie... Posiadam doświadczenie. Doświadczenie, które pomoże innym w nauce. Licze na pozytywny odzew.

Oceny z przedmiotów który chce nauczać:
OPCM – P.O

OOC:

Nick w grze:
Ravenailss

Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak.

Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Jak rozumiem doświadczenie w nauczaniu. Cóż... To akurat dość ciekawe, gdyż nigdy oficjalnie nie posiadałem posady nauczyciela, a wielokrotnie wykazywałem takie skłonności czy to szkoląc młodych aurorów, czy to prowadząc zastępstwa na pamiętnym Nathanielu McReedsie, czy nawet ucząc młodsze roczniki jako Beta. Co prawda to odnosi sie jedynie do hapla, bo na innych serverach wielokrotnie zajmowałem ową posadę i nikt nigdy nie narzekał na mój tok nauczania. Zawsze charakteryzowały sie pewną dozą oryginalności, a nie suchymi formułkami i klepaniem w klawisze jakiś wyrazów z kosmosu. No i nawiasem mówiąc byłem praktykantem na Sigurdzie

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
To akurat także ciekawy podpunkt. Otóż, zamierzam wnieść do tego przedmiotu małą dozę nowości. Każdy zapewne wie jak wyglądały lekcje do tej pory, poza tym że to super najlepszy przedmiot na który leci większość dorosłych, to warto jeszcze zauważyć iż ich tok nauczania nie różni sie wielce od podręcznikowych oryginałów. Problem jednak w tym że trzeba sie rozwijać i to też zamierzam osiągnąć, po prostu opowiadając o wszystkim z perspektywy osoby z innego kraju. Osoby, która średnio potrafi mówić po angielsku, przez co czasami będzie źle mówić jakieś słowa, a co najważniejsze opisywać je wedle własnego uznania. Nie jakieś "O... bo bogin to trzeba Rictusempra". Nie, po prostu nie. Zdaniem mojej postaci uczniów sie powinno szkolić a nie podawać im wszystko na tacy. Podręcznik jako podręcznik mają w internecie i IC na biurku (O ile ktoś odegra zakup, wyciąganie i czytanie), bez tego nie będą mieli prawa domyśleć sie jak pokonać owe stworzenie, a tym samym zostaną zmuszeni do nauki w trudnych warunkach, które obecnie na haplu występują. Podsumowując. Zamierzam uczyć, a nie głaskać za przepisywanie z wiki.

Nazwa Skype:
raisen99
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Dopuszczony do testu i rozmowy kwalifikacyjenj
You have nothing to fear,if you have nothing to hide
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#3
Ocena z Przedmiotu : PO
Ocena z Testu: Z
Rozmowa Kwalifikacyjna: PO

Koncowa Ocena Rekrutacyjna

4.75/6
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.