Witaj!

Podanie na Nauczycielkę
xSophiee
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 4
Kwi 2016
4
#1
[IC]
Imię i nazwisko: Sophie Sherwood
Wiek: 26 lat
Miejsce urodzenia: Francja, Paryż
Wykształcenie: Akademia Magii Beauxbatons, Francuski Uniwersytet Magiczny na wydziale Zaklęć i Uroków
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Obrony Przed Czarną Magią
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: 
Do dyrektora podleciała płomykówka z listem w dziobie.
Szanowna dyrekcjo!
od mojego ostatniego listu minęło trochę czasu, a ja dalej nie daję za wygraną i próbuję dostać posadę w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Tym razem chodzi mi o posadę nauczycielki Obrony Przeciw Czarnym Mocom.
To ja powinnam otrzymać tę posadę, ponieważ doskonale się orientuję, jeśli chodzi o tą dziedzinę nauki.. Ukończyłam Francuski Uniwersytet Magiczny, gdzie nauczono mnie na prawdę wiele. Choć nie opanowałam sztuki czarnej magii, to wiem o niej na prawdę sporo i doskonale wiem jak się przed nią bronić. Na dodatek jestem już doświadczoną czarownicą, która miała styczność z wieloma niebezpiecznymi stworzeniami. Mam dar nauczania więc uczniowie będą mogli się nauczyć szybko i skutecznie. Chciałbym także dla chętnych uczniów zorganizować jakieś dodatkowe zajęcia, gdzie mogliby oni ćwiczyć pewne rzeczy do perfekcji. Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Sophie Sherwood
Oceny z SUMów i OWUTEMów: SUMy- Powyżej Oczekiwań
OWUTEMy- Zadowalający

[OOC]
Nick w grze: xSophiee
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie: [/b]Doświadczenia jako takiego nie mam, chociaż widziałam na MK dużo przypadków nauczania OPCM, każdy uczył inaczej, przez co mam dużo nowych pomysłów na prowadzenie tego przedmiotu. 
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): Głównym i najważniejszym powodem jest to, że chciałabym powrócić do Hogwartu jako osoba dorosła, mieć więcej praw, niż uczeń. Teraz, odkąd zaczął się rok szkolny- przyznaję, mam trochę więcej godzin zajętych, lecz zajęcia kończę w miarę szybko, przez co wiele czasu spędzam właśnie w domu. Uważam, że jestem godna tego stanowiska.
Nazwa Skype: sooophie02
umrzyj.
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Dopuszczony do testu i rozmowy kwalifikacyjenj
You have nothing to fear,if you have nothing to hide
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#3
Podanie Odrzucone z powodu sporych niejasnosci wynikajacych z osoby ktora je skaldala
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.