Witaj!

Szukam Rodzica/Dziecka
Yosuto
Pan Malte




Posty: 136
Tematy: 40
Sty 2015
140
Gryffindor
#1
Szukam biologicznych rodziców dla postaci, którą planuję stworzyć. Jak ktoś jest chętny to ma dowolność w nadaniu imienia, wyglądu itd.

Szukam także dziecka do adopcji dla mojej głównej postaci - Yosuto Malte. Oferuję dom i jakieś tam kieszonkowe. Przyjmę pierwszą osobę, która się zgłosi. Chcę dać radość graczom z największą zajawką, bo sam pamiętam, że największa miałem jak zaczynałem grę. Nie wymagam super RP, tego można się nauczyć. Chcę tylko, aby to nie był słomiany zapał. Szukam kogoś, kto zostanie tu na dłużej. Jako przybrany ojciec nie będę często wbijał do gry (co drugi dzień może), bo chcę się oddać nowej postaci. Chcę tylko, aby osoba, która się zgłosi nie odwalała. Nie latała specjalnie szukać wampirów/wilkołaków itd. Aha i ta oferta nie jest na 100% pewna bo jeszcze nie wiem czy moja postać wyjdzie z celi. Tongue -
-Zajęte (HD97PL)
-1 wolne miejsce do adopcji (warunek: nowy gracz)
HD97PL
Czarodziej




Posty: 144
Tematy: 16
Sty 2015
39
Gryffindor
#2
Mam wolne konto.. Chętnie mogę odgrywać dziecko. Smile
Yosuto
Pan Malte




Posty: 136
Tematy: 40
Sty 2015
140
Gryffindor
#3
Ale masz już stworzoną postać? Bo szukam osoby do adopcji ze stworzoną już postacią (uczniem).
Jak zgłosi się jakiś nowy gracz, to jego tez mogę adoptować.
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#4
Przedawnione. Zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.