Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miłości i dziecka, teraz mi potrzeba.
Swanes
remember me...Posty: 104
Tematy: 25
Gru 2014
220
Gryffindor
#1
POSZUKIWANI!
STATUS: REZERWACJA
[Obrazek: wpid-fkvlw7wfuo.gif]
Ukochana Isaaca, jego miłość, czyli żona!
Podczas pobytu w Rosji, Isaac poznał piękną dziewczynę, w której się zakochał. Dzięki jego szczęściu z wzajemnością. Tak się złożyło, że po jakiś paru miesiącach, gdy zamieszkali razem, okazało się, że Nadia (tak ją nazwałem, ale imię może ulec zmianie), jest w ciąży. Ich miłość rozkwitała, aż w końcu postanowili, że wezmą ślub. Tak o to, są szczęśliwym małżeństwem, parę miesięcy po ślubie, jak i rodzicami.

Czego oczekuję?
Nic szczególnego. Jedynie tego, by ich związek nie był od razu toksyczny. Owszem z czasem, kobieta może czuć się w jakiś sposób zraniona czy coś, ale niech troszkę to małżeństwo potrwa. Nie narzucam, czy ich relacja po kilku latach nadal będzie idealna czy może zmieni się na toksyczną. Proszę tylko by na to stanowisko zgłosiła się jakaś pani.


STATUS: REZERWACJA
[Obrazek: tumblr_m0jfbiSMkK1qzsty0o4_500.gif]
Pierworodny Isaaca, jego oczko w głowie, czyli syn!

Między dwójką ludzi, doszło do wiadomo czego no i tak się okazało, że Isaacowi urodził się synek. No i cóż poradzić, młody Wynne, zawładnął całym serduszkiem Isaaca, jak i swojej matki. Teraz gdy przeprowadzili się do Anglii, oczekuje tylko, aż jego pierworodny trafi do Hogwartu. Szczerze, w głębi duszy marzy o tym, by był to Krukon, no ale nie chce wybierać mu ścieżki rozwoju.
Czego oczekuję?
Tutaj macie pełne pole do popisu. Oczywiście, rozumiem, że nikt nie chce odgrywać dziecka od narodzin, gdzie ślini się, pije mleko i tak dalej. Dlatego pozwalam tutaj na rezerwacje. Jeżeli będziesz chciał odgrywać syna Isaaca, który imienia jeszcze nie dostał, bo to twój wybór, no to proszę bardzo, możesz się zgłaszać. Tylko nie rezerwuj tego miejsca na marne, bo potem blokujesz miejsce innym.


ZGŁOSZENIA NA PW LUB SKYPE: DZEOOOSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2018.