Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apelacja Pio
Offline
Veniqui
Ćmy wyżarły mi wątrobę. A serce mole.Posty: 206
Tematy: 12
Dec 2015
201
Slytherin
#1
Osoba nakładająca karę: Pecie.
Powód nałożenia kary: 3 Warny.
Czas trwania kary: Dzisiaj do godziny 22
Opis sytuacji: Zaczynając od samego początku. grałem sobie na swojej dorosłej postaci, wszystko ładnie pięknie odgrywałem akcję, aż tutaj nagle wywala mnie i dostaję komunikat, że o nałożonej banicji za trzeciego warna. Zdziwiony wbiłem na postać uczniaka, żeby zapytać o co chodzi dlaczego i kiedy te warny zostały nadane, to Pecie nałożył mi bana na IP na 2 dni i 12 godzin za niby spam na helpop, następnie zmienił go na jeden dzień. Z tego co wiem, kilka moderatorów tam zaczęło stawiać się w moim imieniu. I jak się okazało na postaci Pio dostałem trzy warny z czego wiedziałem o jednym, a konkretnie brzmiały one tak "za dużo wulgaryzmów, nadużywanie helpop (gdzie dał go prawdopodobnie na sam koniec) i trzeci, nie do tego służy helpop". Faktycznie helpop nie służy to witania się z administracją, ale żadnemu członkowi poza nim nigdy to nie przeszkadzało. Lecz jak się okazało jeden z tych warnów został nadany dwa razy! I dlatego to całe zamieszanie było. Po chwili zdjął mi bana lecz dostałem po 5 minutach kolejnego tym razem z innymi warnami! A dokładniej "Spamowanie na helpop", Pecie najwyraźniej uznał, że staranie się wyjaśnić sytuacji, i wysłanie na helpop 3/4 zdania jest spamem.

Argumentacja: Normalnie zignorowałbym bana i najzwyczajniej w świecie go przeczekał ale w czasie, w którym on trwa mam dwie poważne akcje. W dodatku, jak już wspominałem zostałem poinformowany tylko o jednym z tych warnów, a gdyby nie było tej całej sytuacji z nadaniem dwóch warnów tego samego czasu, to w ogóle by nie było żadnej sytuacji, kłótni czy innych i trzeci warn (czyt. spamowanie na helpop) w ogóle nie miałby miejsca. Liczę na sprawiedliwość. 
Offline
Zmija
Moderator


Moderator

Posty: 62
Tematy: 4
Dec 2014
149
#2
Mi przeszkadza. Zawsze
Offline
Veniqui
Ćmy wyżarły mi wątrobę. A serce mole.Posty: 206
Tematy: 12
Dec 2015
201
Slytherin
#3
(03.10.2016 17:40)Zmija napisał(a): Mi przeszkadza. Zawsze

W takim razie bardzo mi z tego powodu przykro, oraz obiecuję poprawę zaprzestanę utrzymywać miłych kontaktów z administracją. (bądź tutaj miły)
[Obrazek: giphy.gif]
Offline
Pecie
Moderator


Moderator

Posty: 196
Tematy: 9
Jun 2015
101
Slytherin
#4
Helpop na pewno nie służy do wzywania pomocy w kebabiarni dlatego też dostałeś warna. Poprzednie warny nie przedawniły się więc to był Twój trzeci. Po prostu po otrzymaniu ostatniego warna dostałeś bana, który i tak Ci się należał.

Banicja słuszna, unbana nie dostaniesz, musisz poczekać.
[Obrazek: RZnoLti.gif]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2016.