Witaj!

Apelacja Pio
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#1
Osoba nakładająca karę: Pecie.
Powód nałożenia kary: 3 Warny.
Czas trwania kary: Dzisiaj do godziny 22
Opis sytuacji: Zaczynając od samego początku. grałem sobie na swojej dorosłej postaci, wszystko ładnie pięknie odgrywałem akcję, aż tutaj nagle wywala mnie i dostaję komunikat, że o nałożonej banicji za trzeciego warna. Zdziwiony wbiłem na postać uczniaka, żeby zapytać o co chodzi dlaczego i kiedy te warny zostały nadane, to Pecie nałożył mi bana na IP na 2 dni i 12 godzin za niby spam na helpop, następnie zmienił go na jeden dzień. Z tego co wiem, kilka moderatorów tam zaczęło stawiać się w moim imieniu. I jak się okazało na postaci Pio dostałem trzy warny z czego wiedziałem o jednym, a konkretnie brzmiały one tak "za dużo wulgaryzmów, nadużywanie helpop (gdzie dał go prawdopodobnie na sam koniec) i trzeci, nie do tego służy helpop". Faktycznie helpop nie służy to witania się z administracją, ale żadnemu członkowi poza nim nigdy to nie przeszkadzało. Lecz jak się okazało jeden z tych warnów został nadany dwa razy! I dlatego to całe zamieszanie było. Po chwili zdjął mi bana lecz dostałem po 5 minutach kolejnego tym razem z innymi warnami! A dokładniej "Spamowanie na helpop", Pecie najwyraźniej uznał, że staranie się wyjaśnić sytuacji, i wysłanie na helpop 3/4 zdania jest spamem.

Argumentacja: Normalnie zignorowałbym bana i najzwyczajniej w świecie go przeczekał ale w czasie, w którym on trwa mam dwie poważne akcje. W dodatku, jak już wspominałem zostałem poinformowany tylko o jednym z tych warnów, a gdyby nie było tej całej sytuacji z nadaniem dwóch warnów tego samego czasu, to w ogóle by nie było żadnej sytuacji, kłótni czy innych i trzeci warn (czyt. spamowanie na helpop) w ogóle nie miałby miejsca. Liczę na sprawiedliwość. 
Zmija
Azkaban




Posty: 92
Tematy: 8
Gru 2014

#2
Mi przeszkadza. Zawsze
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#3
Zmija napisał(a): (03.10.2016 17:40)Mi przeszkadza. Zawsze

W takim razie bardzo mi z tego powodu przykro, oraz obiecuję poprawę zaprzestanę utrzymywać miłych kontaktów z administracją. (bądź tutaj miły)
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#4
Helpop na pewno nie służy do wzywania pomocy w kebabiarni dlatego też dostałeś warna. Poprzednie warny nie przedawniły się więc to był Twój trzeci. Po prostu po otrzymaniu ostatniego warna dostałeś bana, który i tak Ci się należał.

Banicja słuszna, unbana nie dostaniesz, musisz poczekać.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.