Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nadya Chernienko [Dor]
Wiedźma
Królowa KotówPosty: 1,034
Tematy: 24
Gru 2014
439
Ravenclaw
#1
 [Obrazek: ptaki.png]
Nadya Irina Chernienko
Rosjanka urodzona 12 stycznia 2027 roku w Baykalovsku jako czarownica czystej krwi. Ukończyła Szkołę Magii Koldovstoretz obecnie zameldowana w Petersburgu. Wyznawczyni Prawosławia, obecnie rozwódka dorabiająca jako aktorka w teatrze w Hogsmeade oraz mugolska modelka.
[Obrazek: 2aZekN5.jpg]
Wygląd
Blond włosy opiewające jej blade lico wisiały kaskadami po okrągłych kobiecych kształtach. Mimo futra i obwisłej szaty wiedział jak piękne ma oblicze jej ciało. Nawet te spojrzenie błękitnych oczu jakie w tym momencie opiewało go zadumaniem nie równało się jednak z kolejną rzeczą, na której temat mógłby pisać wiersze. Pełne, duże usta wyszeptały jego imię a długie palce kościstych dłoni przejechały po blacie stołu aby zebrać jasną niczym jej skóra mąkę. Prosty nos, który w wierzeniach i przekonaniach starców świadczył o mądrości w takim zimnie świecił czerwienią japońskich wiśni, a długa szyja przykryta szalikiem była kontynuacją do miejsc, które nie było mu dane znać. Wiedział jednak, że kobiece, gotowe do wykarmienia i urodzenia dziecka gabaryty znajdują się tam i będą znajdować a kobiece ciało mimo blizn jest idealne takie, jakie jest.   Wiecznie zaróżowione policzki dodawały jej dziewczęcego uroku kiedy z uśmiechem opowiadała o kolejnych poczynaniach Iryny. Wzrok jego brunatnych oczy spoczął teraz na skórze. Gładka, ciepła mimo temperatury i nie zniszczona przez trudy życia. Podziwiał ją za to. Zaledwie metr sześćdziesiąt cztery i pięćdziesiąt kilogramów a tyle siły na marne wydane by skruszyć tą na pierwszy rzut oka porcelanową osóbkę. Z zamyśleń jednak wybił go widok czarnych, bujnych, długich rzęs opiewających oczy Nadyi. Spojrzała w jego lico z powątpieniem i zrezygnowanym głosem dokończyła wypowiedź.
-A co do twojego wcześniejszego pytania... Wiesz, nie uważam się za cud natury. Owszem, mam ładne oczy i figurę niczym moja mama lecz jakby to ująć... dla mnie o pięknie zewnętrznym świadczy wnętrze. Osoba z piękną duszą jest niczym Afrodyta... Afrodyta z duszą złoczyńcy jest niczym najgorsza zjawa. 
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]
Charakter
Każdy ruch białogłowej to ruch roztropny, ostrożny i pełen gracji. Kobiecość bijąca od jej drobnego ciała przyprawia uczniów siedzących w sali lekcyjnej o zawrót głowy. Delikatna i i opanowana wypowiedziała spokojnie formułkę wyklepaną z podręcznika, lecz i tak wszyscy wiedzieli, że wie o tym zagadnieniu o wiele więcej niż stara się pokazać. Zaczesawszy włosy za ucho wstrzymała oddech widząc srogi wzrok profesora i głośne wciągnięcie powietrza przez niektórych członków klasy. Była osobą skromną, uczciwą, odważną i zaradną. Doskonale wiedzieli, że to go irytowało. Lecz ją nie. Ona walczyła niczym lew o swoje będąc jednocześnie dziewczęcą, miłą i ofiarną. I to też go zastanawiało. Jej delikatność, na pozór dziecięca naiwność i przyjacielskość a po drugiej stronie odwaga, siła umysłu i spryt. Teraz przeszedł wzdłuż uczniów i nie mogąc powstrzymać swędzącej dłoni zbliżył go do jej bladego policzka mocno uderzając. Nie musiał jednak tego robić, jeszcze przed namysłem nad tym zachowaniem wiedział co zrobi. Nadya wbiła w niego spokojny wzrok i zagryzła wargę aby następnie opuścić głowę i po kilku oddechach podnieść wzrok, tym razem delikatnie kpiący. 
-Gdyby Pana elokwencja o Profesorze równała się z siłą posiadaną w mniemaniu byłby Pan mentorem po wsze jutrzenki.- zaszczebiotała zaciskając drobne, kościste ręce w pięści i puszczając ciepłe powietrze przez suche, popękane usta. Para jaką wytworzyła stworzyła otoczkę przypominając mu tym samym, że to tylko złudzenie, że ją zna. Była jak znak Yin-Yang. Dobre cechy były problematyczne, złe korzystne. Takie same było jej zachowanie. Jej opiekuńczość kiedy popadł w gorączkę czy odwaga w walce z grupą myślących męskością idiotów. Po tych słowach na jej ustach zagościł spokojny uśmiech a ona sama jak gdyby czytając mu w myślach dodała.
-Niech Pan nie próbuje mnie zrozumieć opacznie. Widzi Pan, ja sama siebie nie rozumiem. To, że napisałam o swoich wadach jako zaletach, to chyba tylko to pokazuje. I jak mniemam ukończywszy czytanie mojego wypracowania zrozumiał Pan, że jak bym mądra nie była, to swoją psią duszą nie będę potrafiła dokonać wyboru  między dobrem a złem. Między tą szkołą, a życiem w pełnym szczęściu.

Historia


Rozdział X
Skręciwszy w boczną uliczkę malowniczej Doliny kobieta widocznie przeszła w stan nostalgii. Skinąwszy do znajomej czarowniczy jej oczy zmętniały, natomiast sama postawa jej ciała świadczyła o swojego rodzaju niepewności - skuliła zgrabne ramiona, niosące na sobie ciężar utrzymania rodziny i zwolniła krok do iście ślimaczego tempa. Przed oczyma przelewały się obrazy typowe dla wszystkich koszmarów nocnych - płacz dziecka, śmierć ojca, a co najważniejsze i najbardziej bolące - poranek bez najcudowniejszego mężczyzny jej życia. Przestała ciągnąć za sobą uśmiech i radosne idee - zaniedbała życie, zaniedbała siebie, tak jak los zaniedbał jej szczęście. 


Rodzina
Maria i Ivan Chernienko - rodzice
Misza, Katia, Kleofas i Anna - rodzeństwo
Lucas Wynne - syn
Dawniej reszta Wynnów, Dragivichów itd.
Relacje
Isaac Wynne - Kochała go całym sercem które mimo zlodowaceń Syberii bije dla niego gorącym żarem. Złamał te serce żarem dumy.
Lucas Wynne - Jej matczyna opieka otaczała go mgłą, a uśmiech jaki widniał na jej twarzy gdy na niego patrzyła był jedynym w swoim rodzaju.
Edward Dragovich - Przybył znikąd, niczym wicher niosący zapach klęski. Słodki zapach klęski. 

Ciekawostki

- Różdżka jaka ją wybrała była bardzo wyjątkowa. W jej mniemaniu idealna - Lipa, Łuska wywerny i 10 cali.
- I z końca jej różdżki wyleciała niebieska smuga światła na której skupiła się na niesamowitym efekcie jej starań - [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]
- Zadrżała z lekka a jej oczom ukazał się widok niecodzienny. - Ciało jej zmarłego ojca.
- A ich uszom dobiegł piękny, głęboki głos niosący się falą nad tajgą. -[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]

Galeria
[Obrazek: Candice-Swanepoel-My-Town-Magazine-Photoshoot-10.jpg][Obrazek: 12.jpg][Obrazek: 5.jpg]
[Obrazek: tumblr_mi9v313xbL1s5vrh0o1_500.gif]

Wizerunek: Candice Swanepoel
Nick: Minerwa 
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: 0a3f7b749f599a42bc298b5ce4cddebc.gif]

God
Powiem ci, żePosty: 544
Tematy: 87
Gru 2014
Ravenclaw
#2
>Rosjanka
>Nazwisko Wynne
pick one

+ dużo nazwisk mamy na świecie, po co powielać te istniejące już na serwie Confused
Wiedźma
Królowa KotówPosty: 1,034
Tematy: 24
Gru 2014
439
Ravenclaw
#3
(06.10.2016 20:23)God napisał(a): >Rosjanka
>Nazwisko Wynne
pick one

+ dużo nazwisk mamy na świecie, po co powielać te istniejące już na serwie Confused

Nazwisko po mężu co łatwo zauważyć w ,,Rodzinie'' Smile Zgarnęłam postać istniejącą już w historii i relacjach gracza Dzeo oczywiście za jego zgodą ect.
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: 0a3f7b749f599a42bc298b5ce4cddebc.gif]

God
Powiem ci, żePosty: 544
Tematy: 87
Gru 2014
Ravenclaw
#4
Aaa dobra nie ogarnąłem, że Dzeo jeszcze ma postać Wynne. Zwracam honor Big Grin
Rayven
In Tyler we trust.Posty: 448
Tematy: 21
Gru 2014
315
Ravenclaw
#5
God wszedzie sie czegoś doszukuje ;/

A karta spoczko tylko troche boli mnie to że wszystkie twoje postacie muszą być modelkami ale to tylko moje zdanie

pozdrawiam cieplutko
[Obrazek: n8vfObr.gif]

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Zgagusia
? Królik ?Posty: 58
Tematy: 11
Sie 2015
315
Hufflepuff
#6
Mogę już jej dać Order Hebana? - Pytanie do jej przecudownego męża.

[Obrazek: tumblr_inline_osj9skc3D61u6fxp0_540.gif]

Wiedźma
Królowa KotówPosty: 1,034
Tematy: 24
Gru 2014
439
Ravenclaw
#7
@Rayven
Dowartościowuję się, jak nie mam w realu urody to będę miała w grze :')
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: 0a3f7b749f599a42bc298b5ce4cddebc.gif]

Paluluka
CzarodziejPosty: 126
Tematy: 2
Gru 2014
94
#8
(dalszą rodzinkę też możesz dodać! Big Grin)
[Obrazek: tumblr_nyfoqakSOR1rv4wc4o1_500.gif]
Wiedźma
Królowa KotówPosty: 1,034
Tematy: 24
Gru 2014
439
Ravenclaw
#9
Aktualna.
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: 0a3f7b749f599a42bc298b5ce4cddebc.gif]

Wiedźma
Królowa KotówPosty: 1,034
Tematy: 24
Gru 2014
439
Ravenclaw
#10
Postać żyje, ma się dobrze. Proszę przenieś do dorosłych.
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: 0a3f7b749f599a42bc298b5ce4cddebc.gif]
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2018.