Witaj!

Nadya Chernienko [Dor]
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#1
Nadya Irina Chernienko
Rosjanka urodzona 12 stycznia 2027 roku w Baykalovsku jako czarownica czystej krwi. Ukończyła Szkołę Magii Koldovstoretz obecnie zameldowana w Petersburgu. Wyznawczyni Prawosławia, obecnie rozwódka dorabiająca jako aktorka w teatrze w Hogsmeade oraz mugolska modelka.
Wygląd
Blond włosy opiewające jej blade lico wisiały kaskadami po okrągłych kobiecych kształtach. Mimo futra i obwisłej szaty wiedział jak piękne ma oblicze jej ciało. Nawet te spojrzenie błękitnych oczu jakie w tym momencie opiewało go zadumaniem nie równało się jednak z kolejną rzeczą, na której temat mógłby pisać wiersze. Pełne, duże usta wyszeptały jego imię a długie palce kościstych dłoni przejechały po blacie stołu aby zebrać jasną niczym jej skóra mąkę. Prosty nos, który w wierzeniach i przekonaniach starców świadczył o mądrości w takim zimnie świecił czerwienią japońskich wiśni, a długa szyja przykryta szalikiem była kontynuacją do miejsc, które nie było mu dane znać. Wiedział jednak, że kobiece, gotowe do wykarmienia i urodzenia dziecka gabaryty znajdują się tam i będą znajdować a kobiece ciało mimo blizn jest idealne takie, jakie jest.   Wiecznie zaróżowione policzki dodawały jej dziewczęcego uroku kiedy z uśmiechem opowiadała o kolejnych poczynaniach Iryny. Wzrok jego brunatnych oczy spoczął teraz na skórze. Gładka, ciepła mimo temperatury i nie zniszczona przez trudy życia. Podziwiał ją za to. Zaledwie metr sześćdziesiąt cztery i pięćdziesiąt kilogramów a tyle siły na marne wydane by skruszyć tą na pierwszy rzut oka porcelanową osóbkę. Z zamyśleń jednak wybił go widok czarnych, bujnych, długich rzęs opiewających oczy Nadyi. Spojrzała w jego lico z powątpieniem i zrezygnowanym głosem dokończyła wypowiedź.
-A co do twojego wcześniejszego pytania... Wiesz, nie uważam się za cud natury. Owszem, mam ładne oczy i figurę niczym moja mama lecz jakby to ująć... dla mnie o pięknie zewnętrznym świadczy wnętrze. Osoba z piękną duszą jest niczym Afrodyta... Afrodyta z duszą złoczyńcy jest niczym najgorsza zjawa. 
Klik wygląd rzeczywisty.

Charakter
Każdy ruch białogłowej to ruch roztropny, ostrożny i pełen gracji. Kobiecość bijąca od jej drobnego ciała przyprawia uczniów siedzących w sali lekcyjnej o zawrót głowy. Delikatna i i opanowana wypowiedziała spokojnie formułkę wyklepaną z podręcznika, lecz i tak wszyscy wiedzieli, że wie o tym zagadnieniu o wiele więcej niż stara się pokazać. Zaczesawszy włosy za ucho wstrzymała oddech widząc srogi wzrok profesora i głośne wciągnięcie powietrza przez niektórych członków klasy. Była osobą skromną, uczciwą, odważną i zaradną. Doskonale wiedzieli, że to go irytowało. Lecz ją nie. Ona walczyła niczym lew o swoje będąc jednocześnie dziewczęcą, miłą i ofiarną. I to też go zastanawiało. Jej delikatność, na pozór dziecięca naiwność i przyjacielskość a po drugiej stronie odwaga, siła umysłu i spryt. Teraz przeszedł wzdłuż uczniów i nie mogąc powstrzymać swędzącej dłoni zbliżył go do jej bladego policzka mocno uderzając. Nie musiał jednak tego robić, jeszcze przed namysłem nad tym zachowaniem wiedział co zrobi. Nadya wbiła w niego spokojny wzrok i zagryzła wargę aby następnie opuścić głowę i po kilku oddechach podnieść wzrok, tym razem delikatnie kpiący. 
-Gdyby Pana elokwencja o Profesorze równała się z siłą posiadaną w mniemaniu byłby Pan mentorem po wsze jutrzenki.- zaszczebiotała zaciskając drobne, kościste ręce w pięści i puszczając ciepłe powietrze przez suche, popękane usta. Para jaką wytworzyła stworzyła otoczkę przypominając mu tym samym, że to tylko złudzenie, że ją zna. Była jak znak Yin-Yang. Dobre cechy były problematyczne, złe korzystne. Takie same było jej zachowanie. Jej opiekuńczość kiedy popadł w gorączkę czy odwaga w walce z grupą myślących męskością idiotów. Po tych słowach na jej ustach zagościł spokojny uśmiech a ona sama jak gdyby czytając mu w myślach dodała.
-Niech Pan nie próbuje mnie zrozumieć opacznie. Widzi Pan, ja sama siebie nie rozumiem. To, że napisałam o swoich wadach jako zaletach, to chyba tylko to pokazuje. I jak mniemam ukończywszy czytanie mojego wypracowania zrozumiał Pan, że jak bym mądra nie była, to swoją psią duszą nie będę potrafiła dokonać wyboru  między dobrem a złem. Między tą szkołą, a życiem w pełnym szczęściu.

Historia


Rozdział X
Skręciwszy w boczną uliczkę malowniczej Doliny kobieta widocznie przeszła w stan nostalgii. Skinąwszy do znajomej czarowniczy jej oczy zmętniały, natomiast sama postawa jej ciała świadczyła o swojego rodzaju niepewności - skuliła zgrabne ramiona, niosące na sobie ciężar utrzymania rodziny i zwolniła krok do iście ślimaczego tempa. Przed oczyma przelewały się obrazy typowe dla wszystkich koszmarów nocnych - płacz dziecka, śmierć ojca, a co najważniejsze i najbardziej bolące - poranek bez najcudowniejszego mężczyzny jej życia. Przestała ciągnąć za sobą uśmiech i radosne idee - zaniedbała życie, zaniedbała siebie, tak jak los zaniedbał jej szczęście. 


Rodzina
Maria i Ivan Chernienko - rodzice
Misza, Katia, Kleofas i Anna - rodzeństwo
Lucas Wynne - syn
Dawniej reszta Wynnów, Dragivichów itd.
Relacje
Isaac Wynne - Kochała go całym sercem które mimo zlodowaceń Syberii bije dla niego gorącym żarem. Złamał te serce żarem dumy.
Lucas Wynne - Jej matczyna opieka otaczała go mgłą, a uśmiech jaki widniał na jej twarzy gdy na niego patrzyła był jedynym w swoim rodzaju.
Edward Dragovich - Przybył znikąd, niczym wicher niosący zapach klęski. Słodki zapach klęski. 

Ciekawostki

- Różdżka jaka ją wybrała była bardzo wyjątkowa. W jej mniemaniu idealna - Lipa, Łuska wywerny i 10 cali.
- I z końca jej różdżki wyleciała niebieska smuga światła na której skupiła się na niesamowitym efekcie jej starań - Łabędź
- Zadrżała z lekka a jej oczom ukazał się widok niecodzienny. - Ciało jej zmarłego ojca.
- A ich uszom dobiegł piękny, głęboki głos niosący się falą nad tajgą. -Głos postaci

Galeria
[Obrazek: Candice-Swanepoel-My-Town-Magazine-Photoshoot-10.jpg][Obrazek: 12.jpg][Obrazek: 5.jpg]

Wizerunek: Candice Swanepoel
Nick: Minerwa 
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#2
>Rosjanka
>Nazwisko Wynne
pick one

+ dużo nazwisk mamy na świecie, po co powielać te istniejące już na serwie Confused
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#3
God napisał(a): (06.10.2016 20:23)>Rosjanka
>Nazwisko Wynne
pick one

+ dużo nazwisk mamy na świecie, po co powielać te istniejące już na serwie Confused

Nazwisko po mężu co łatwo zauważyć w ,,Rodzinie'' Smile Zgarnęłam postać istniejącą już w historii i relacjach gracza Dzeo oczywiście za jego zgodą ect.
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#4
Aaa dobra nie ogarnąłem, że Dzeo jeszcze ma postać Wynne. Zwracam honor Big Grin
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#5
God wszedzie sie czegoś doszukuje ;/

A karta spoczko tylko troche boli mnie to że wszystkie twoje postacie muszą być modelkami ale to tylko moje zdanie

pozdrawiam cieplutko

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Zgagusia
(:Czerwona Panda:)




Posty: 98
Tematy: 20
Sie 2015
Gryffindor

#6
Mogę już jej dać Order Hebana? - Pytanie do jej przecudownego męża.
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#7
@Rayven
Dowartościowuję się, jak nie mam w realu urody to będę miała w grze :')
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

Paluluka
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 2
Gru 2014
94
#8
(dalszą rodzinkę też możesz dodać! Big Grin)
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#9
Aktualna.
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#10
Postać żyje, ma się dobrze. Proszę przenieś do dorosłych.
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.