Witaj!

[Ucz1] Lucas Benton
Nidet
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Maj 2018
6
#1
Lucas Benton,
obecnie 13-letni chłopiec
urodzony w 2052 roku
w Szpitalu Świętego Munga w Londynie,
czarodziej o czystości krwi wynoszącej 75%,
obywatelstwa brytyjskiego
znajduje się na 3 roku nauki,
A jego domem w Hogwarcie jest
[Obrazek: cAKRYEq.png]

----------------------------------------

[Obrazek: AioaZgB.png]

Lucas jest inteligentnym chłopcem, z wrodzonym talentem do nauki i szybkiego zapamiętywania faktów. No przecież gdyby nie był, nie trafiłby do domu, w którym się znajduje. Już dawno zauważył, że posiada bardzo dobrą pamięć. Jest bystry i szybko łączy fakty, tak jak wypada członkom jego domu. Uznaje się (zgodnie z prawdą) za osobę dosyć przesądną. Jeśli ktoś posiada zdolność do sprawnego opowiadania historii, i popierania ich dobrymi argumentami, to Lucas jest w stanie uwierzyć w każdą głupotę. Ciekawym jest, że wręcz na przekór jego przesądności drzemie w nim potrzeba weryfikacji, upewnienia się, czy to, co usłyszał, jest prawdą. Często przeklina w sobie tę cechę, ponieważ nieraz pakowała go ona  w niezłe kłopoty, lecz nie potrafi się jej oprzeć. Możemy więc wspomnieć o tym, że trudno zwalcza w sobie pewne cechy, przychodzi mu to z trudnością i zdecydowanie zmiany to dla niego dosyć ciężki orzech do zgryzienia. Nie upodobał się w żywieniu urazy do kogoś, zazwyczaj jest przyjacielski i otwarty na nowe znajomości. Aby być przyjacielem Lucasa, zdecydowanie trzeba mieć pragnienie odkrywania, podróżowania i szperania. Uwielbia on bowiem wszelkie zakamarki, ukryte rzeczy, coś, co zostało schowane przed innymi. Dlaczego? A może dlatego, że Lucas podświadomie łączy schowane ze starym. Jest kolekcjonerem. Mógłby gromadzić przy sobie wszystkie przedmioty, które mają odrębną historię, najlepiej kilkusetletnią, a zamek taki jak Hogwart jest pod tym względem istnym rajem. Wiemy już, że Lucas'owi nie za dobrze przychodzi zmiana samego siebie. Natomiast jeśli chodzi o drobne zmiany, jak na przykład trzymania się z dala od pewnych miejsc, to wiedzie prym pod względem szybkości nauki na błędach. Jedynym warunkiem w tym przypadku jest silny wstrząs, ponieważ on musi poczuć, że coś jest zdecydowanie nie dla niego i lepiej, żeby więcej nie wracał.




[Obrazek: Wgmm0rj.png]
Dzieciństwo


[1 OOC]


[Obrazek: XcBKgFx.png]

Lucas urodził się w szpitalu św. Munga. Oboje z jego rodziców byli czarodziejami, mugolem zaś był jego dziadek. Wychowywał się w spokojnej rodzinie, bez rodzeństwa. Jego rodzice nie byli zbyt chętni aby przekazać Lucasowi informacje odnośnie świata czarodziejów zbyt wcześnie. W taki sposób dorastał w niewiedzy. Gdy posłano go do mugolskiej szkoły, zawsze posiadał dużo znajomych, więc wiódł raczej szczęśliwe dzieciństwo. Mieszkał w spokojnej dzielnicy, jednak nocą, jego rodzinna ulica mogła zmienić się w piekło. To, co tam się działo, można by było opisać fazami bezpieczeństwa. Za dnia można było robić co tylko się człowiekowi podoba, lecz tuż po zapadnięciu zmroku, około godziny 20.00, trzeba było szybko chować się do domów, chyba że chciało się mieć do czynienia z opryszkami, i to nie byle jakimi, ponieważ krążyły miejskie legendy, nigdy nie potwierdzone, że na owej ulicy spotkania swoje mieli odbywać najgorsi przestępcy miasta. Dlatego też Lucas dorastał w ciągłym strachu przed nocą. Swój pokój posiadał na pierwszym piętrze, więc zawsze bał się, czy ktoś niebezpieczny nie włamie się do jego domu. Z czasem jednak jego strach zaczął słabnąć i przestał wierzyć w te opowiadania. Pewnego razu, gdy miał 10 lat, podczas kiedy jego rodzice o niczym nie wiedzieli, wyszedł na zewnątrz o godzinie 23.00, aby się przekonać, czy te wszystkie historie są prawdą. Wyszedł, oglądnął się, i nic. Lecz coś go niepokoiło. Jakiś szmer, zdawało się, że słyszy jakieś kroki. Postanowił że lepiej będzie kiedy wróci szybko do domu, ale drogę zagrodzili mu jacyś mężczyźni, wprawdzie nie zamaskowani, ale mrok nocy działał na ich korzyść. Okrążyli go i już ich "szef" zapragnął zaatakować dzieciaka i wyciągał rękę w jego stronę. Biedny Lucas powtarzał sobie w myślach, w panice, ogarnięty przerażeniem, aby to wszystko się skończyło i aby mógł uciec. Wtem rozległ się krzyk, i okazało się że pobliska nie działająca lampa uliczna, najpierw rozjarzyła się jasnym światłem, a następnie zaczęła płonąć i spadła wprost na bandytów. Ci rozpierzchli się, tak szybko jak się pojawili. Biedny chłopak uciekł szybko do domu i zaryglował się na każdy możliwy sposób. Nic nie powiedział rodzicom. Dopiero rok później, w dniu jego 11. urodzin, kiedy śnieżnobiała sowa przyniosła mu list z Hogwartu, był zmuszony opowiedzieć rodzicom całą historię. Lecz wtedy też rodzice powiedzieli mu o całym świecie czarodziejów. W odpowiednim momencie Lucas udał się z rodzicami na ulicę pokątną, aby kupić potrzebne rzeczy i udali się na peron 9 i 3/4, gdzie widząc bardzo ciekawie wyglądający pociąg, pożegnał się z rodzicami i wsiadł do pojazdu. Kiedy znalazł się już w swoim przedziale, odmachał rodzicom przez okno, a pociąg leniwie ruszył do przodu. Całą drogę zastanawiał się razem z osobami w pobliżu, które również zmierzały do Hogwartu po raz pierwszy, do jakiego domu trafi. Kiedy dojechali na miejsce i weszli do zamku, podobnie jak reszta współtowarzyszy nie mógł odwrócić wzroku od zamku. Gdy nadeszła chwila ceremonii przydziału, i Tiara spoczęła na jego głowie, czuł okropne podekscytowanie. Więc gdy został już przydzielony do swojego domu, podszedł do stołu krukonów i obserwował dalszy przebieg zdażeń, szczęśliwszy niż nigdy dotąd.

[Obrazek: 4GBNH8Q.png]
[Obrazek: 52387f2bbc1c3cd86398513871785307.gif]

Nie znam bliżej nikogo z mojego domu, czekam,
jestem cierpliwy.

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5903484]

Nie znam bliżej nikogo z domu Godryka Gryffindora, czekam,
jestem cierpliwy.

[Obrazek: latest?cb=20141212234316]

Lucas Hill (KociNinja)- Mój imiennik i sympatyczny ślizgon. Spotkaliśmy się parę razy. Niestety, nie miałem ostatnio okazji poznać go bliżej.

[Obrazek: tenor.gif?itemid=7559639]

Nie znam bliżej nikogo z domu Helgi Hufflepuff, czekam,
jestem cierpliwy.

(wiem że relacje biedne ale w najbliższej przyszłości chcę to zmienić! Big Grin)

[Obrazek: yxKJj5r.png]
1. W przyszłości chciałby zostać aurorem
2. Jego ulubione przedmioty w Hogwarcie to:
Eliksiry, ONMS i OPCM
3. W następnym roku chciałby zakwalifikować się do
drużyny Quiddicha
4. Najczęściej spotkać go można przy Hangarze
TeksuSiK
Czarodziej



Donator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#2
Nie pogrubiaj tych wielkich liter. No ale repka bedzie
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#3
spoko
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#4
Niezłe, niezłe.
pdw
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#5
Ogolnie to repka bo gut gut, nie napisze minusow bo znowu ktos mnie na pw zwyzywa i pogrozi wiec ZAJEFAJNE MORDO OBY TAK DALEJ DOBRA KP POSTAC DOBRA NIE ZNIJACZONA.
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.