Witaj!

[Problem] Logowanie
_Marcus_
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 4
Wrz 2016
6
Hufflepuff
#1
Specyfikacja techniczna komputera: 4GB RAM      2,9GHz    Nvidia GeForce 9600 GT
Wersja systemu:  x64
Opis problemu:  No cóż, po wejściu na serwer wpisuję /login (hasełko) i nic żadnego komunikatu nic a nic. Nie mogę się w żaden sposób zalogować. Co najśmieszniejsze wyskakuje tylko komunikat zaloguj się. Już prosiłem o reset hasła też nie pomogło.
Screeny: http://imgur.com/a/DTqu3
Treść błędu: Ni ma
Przed założeniem tematu, przeczytałem FAQ launchera, i nie znalazłem rozwiązania swojego problemu.
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#2
Spróbuj jeszcze raz wbić - hasło wysłałem na PW.
Jeżeli nie będziesz mógł się dalej zalogować to napisz tu.
_Marcus_
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 4
Wrz 2016
6
Hufflepuff
#3
@Ref Nie pomogło
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#4
Miałem kiedyś podobny problem. Ba! Ten sam, z tego co pamiętam to były po prostu zwykłe problemy z internetem, co prawda przeglądarka, TS i inne gry działały bardzo ładnie, lecz niestety zalogować się nie potrafiłem. Przeszło samo, ale możesz spróbować zrestartować router parę razy, albo najlepiej przedzwonić do dostawcy internetu, czy nie ma jakiś problemów.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#5
Winę ponosi połączenie internetowe, sprawdź jego wyniki na stronie speedtest.net
_Marcus_
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 4
Wrz 2016
6
Hufflepuff
#6
Tak, obstawiam że to przez internet. Jednak czy mogę dostać jak naprawić/ co kupić aby wszystko chodziło płynnie? Na laptopie co śmieszne wszystko działa, lecz laptop nie mój ale ten sam router Confused
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#7
Hmm, tak sobie myślałem ostatnio i jeżeli dalej masz ten problem to możesz zamiast łączyć się przez wifi, to możesz spróbować przez kabel. Innych pomysłów niestety nie mam



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.