Witaj!

Zaakceptowane List do Hogwartu
seiner
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2016
3
#1
Imię i nazwisko: Max Damon
Miejsce urodzenia: Francja Paryż rodzice mugol i czarownica
Status krwi:50%
Cechy charakteru:Max jest przyjacielski i nigdy nie przechodzi obok nikogo obojętnie nawet staje w obronie nieznanej osoby.A jak ktoś potrzebuje pieniędzy to mu sypnie groszem.Gdy ma kłopoty to koledzy stają w jego obronie ale nigdy się za nimi nie kryję.
Wygląd postaci: hłopiec ma jasną karnacje
włosy są koloru Ciemnobrązowego tak samo jak jego piękne oczy.Twarz ma głatką i wygląd pszypomina plastkikową lalke jest słabo umiesniony.Jest ubrany w szarawą bluzkę z kapturem a spodnie szare z brązowym płaszcz.
Historia postaci:  większość życia spędziłem w domu marząc o zostaniu czarodziejem ale jeszcze w tedy nie wiedziałem że moja matka jest czarownicą a jak przyleciała sowa z listem z Hogwaru najpierw myślałem że to żart od rodziców ale matka mi powiedziała to od razu poszłem z nią na pokontną u kupiłem  sowę i różdżkę i inne potrzebne rzeczy a później zdziwiłem się gdy poszedłem na dworzec i mama mi kazał wbiec w ścianie gdzie był przyczepiony znak peron 9 no i wbiegłem w ścianę i znalazłem się na peronie 9 i 3/4 i wszedłem do pociągu aby zacząć nową przygodę
Skąd dowiedziałeś się o serwerze: Dowiedziałem
się od kolegi. 
Za wszelkie błędy ortograficzne  przepraszam ale jestem dyslektykiem.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? TAK będę jego przestrzegał.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#2
Wstrzymuję!
Popraw:
*Rozwiń wygląd i daj normalny kolor oczu. Opisz rysy twarzy i budowę chłopca (tylko nie chcę tu pakera)
W razie problemów możesz się do mnie zgłosić, pisząc jedną wiadomość na pw forum! 
Powodzenia!
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

seiner
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2016
3
#3
zappersugar napisał(a): (10.10.2016 21:50)
Wstrzymuję!
Popraw:
*Rozwiń wygląd i daj normalny kolor oczu. Opisz rysy twarzy i budowę chłopca (tylko nie chcę tu pakera)
W razie problemów możesz się do mnie zgłosić, pisząc jedną wiadomość na pw forum! 
Powodzenia!
Gotowe
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#4
Zaakceptowane!
[align=center][font=Serif]Witaj Nowy Puchonie!
[Obrazek: OGMPvHO.png]
Po rangę zgłoś się na /helpop, a w razie jakiś problemów możesz zawsze się do mnie zgłosić po pomoc!
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.