Witaj!

Propozycja - Nieudana animagia
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#1
Proponowałbym ogarnąć trochę się z tą nieudaną animagią, droga administracjo.


Ja przepraszam bardzo ale dlaczego nieudana animagia jest bardziej udana niż udana?
Sam mam taką postać - Geko, co prawda ma fajne bonusy ale za to wygląda jak jaszczuroczłek, je muchy, nie trawi żarcia pochodzenia roślinnego, śpi 12-13 i jest bezpłodny.

A tutaj coraz częściej widzimy postaci, które kompletnie nie mają żadnych wad związanych z tym procesem, co najwyżej jakieś śladowe, a tak to postaci:
- super silne
- super szybkie
- super wszystkie zmysły
- cuda wianki
- piękne i nieskazitelne, pomimo Nieudanej podobno animagii

Skoro już mają tę podobno nieudaną animagię powinny być jakieś pokraczne, zmutowane (tak jak Geko wyglądający jak wielka ohydna jaszczurka na dwóch nogach), bo robią się z tego drugie stare haplowe wampiry czyli postacie bez wad z super uber bonusami

Nie ma za bardzo co tutaj rozważać czy być "za" jak to niektórzy lubią pisać, po prostu prosiłbym o większe zważanie na to w przyszłości bo czuję się trochę oszukany kiedy inni mają te same albo i lepsze bonusy za taką postać a nie mają żadnych zmian w wyglądzie czy czegoś takiego
Silexan
Mugol


 
#2
No tak. Bardziej się opłaca zrobić "nieudaną animagię" niż posiadać postać wampira/wilkołaka bo ma się większe profity pod względem siły, umiejętności.
Xaroyu
do końca lipca mam wakacje i mnie nie ma




Posty: 216
Tematy: 9
Sie 2015
Ravenclaw

#3
Popieram, większośc super nieudanych animagów ma więcej zalet niż wad... o ile jakieś wady ma. Robią się po prostu jakie spidermany, super postacie które słyszą wszystko i kto wie jakie jeszcze cuda.
Heban
PatoMinister



Donator

Posty: 98
Tematy: 10
Gru 2014
146
Ravenclaw
#4
Popieram w stu procentach.  Więcej tego:
[Wideo: https://m.youtube.com/watch?v=cZpm_9_PmY...e=youtu.be]
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#5
Wypowiedziałem sie. Kto miał przeczytać ten przeczytał. Powiem jedynie tak... Każdy kij ma dwa końce i jeśli ktoś ma wiedzieć o moich wadach to już dawno je dostrzegł lub ode mnie słyszał.
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#6
@edit: kmwtw

pozdrawiam z małego miasteczka
Silexan
Mugol


 
#7
A tak swoją drogą zwierzęta wbrew pozorą nie są takie OP. Kot czy pies nie mają super ultra słuchu - kto ma takie zwierze na chacie ten wie że da sie do tego podejsć po cichu od tyłu. Wzroku, czy siły też nie mają super.

Dziś usłyszałem jakąś brednie że te nieudane animagie teraz są z zwierząt magicznych. Mianowicie nie da się byc animagiem stworzenia magicznego. Przemiana dotyczy przecie zwykłych zwierząt.

@edit: nigdy nie pokonałem trola w siłowaniu się na ręke xD
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#8
@Up

Ten uczuć gdy szkalujesz innych za super siłe a sam pokonujesz trolla w siłowaniu sie na ręke bo jesteś wilkołakiem XD
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#9
Moim zdaniem to w ogóle takie osoby nie powinny żyć... Czym są wasze postacie? Są to postacie, które posiadają ciało tego zwierzęcia i ludzki mózg? Jak to niby działa? To tak jakbyś miał ludzkie płuca a obok królicze serce. To po prostu nie współgra ze sobą. Jeżeli masz nieudaną animagię to albo możesz mieć niepełną animizacje czyli to co wspomniałem. Ludzkie kończyny + Łapy żaby (Tylko cechy zewnętrzne gdyż inaczej byś umarł). Tak się po prostu nie da prosperować. Można też być cały czas pod postacią animaga czyli tego zwierzęcia, w które się zmieniasz. Problemem tutaj jest to iż nie da się powrócić z tej formy więc nie możesz mówić, nie możesz czarować. Może też być taka sytuacja, że zamieniasz się w tego animaga i tracisz wolę, wszystko tracisz... Jesteś po prostu zwierzęciem tylko, że dłużej żyjesz i tyle.
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#10
@Up

Każdy ma prawo życia
Nieudani animagowie łączmy się
#ZmutowanyProtest



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.