Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#1
Imię i nazwisko: Riccardo Pio Samuele Giacalone

Wiek:30
Miejsce urodzenia:
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe

Posada, na którą aplikujesz: Gajowy
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: Witam wspaniałą dyrekcję. A, więc dlaczego powinienem to ja otrzymać posadę? Myślę, że jestem bardzo odpowiednią osobą do tej pracy. Uwielbiam wszelkie zwierzęta czy to magiczne czy też nie, potrafię się nimi zająć oraz mam podejście do nich. Co prawda jestem samoukiem, ale już parę razy miałem do czynienia z magicznymi stworzeniami, oraz obserwowałem jak najlepiej jest je oswoić. Uważam, że jest to bardzo odpowiedzialna rola w szkole ponieważ to gajowy dba o bezpieczeństwo uczni przed tymi groźniejszymi stworzeniami, a uważam siebie za osobę odpowiedzialną. Pomimo iż będzie to pierwsza moja styczność z takim zawodem to liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.
Oceny z SUMów i OWUTEMów: 

Obrona Przed Czarną Magią – O
Transmutacja –PO
Zaklęcia i Uroki – PO 
Eliksiry – Z



[OOC]
Nick w grze: Pio
Czy masz jeszcze inne konta?:Owszem
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Niestety nie.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): Jestem osobą ogarniętą, a nie widzę innych chętnych na gajowego, więc stwierdziłem, że czemu nie skoro moja postać IC uwielbia stworzenia, zwierzęta i inne to dobrze by się wpasowała.
Nazwa Skype: Potrzebne osoby posiadają.
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
odrzucam
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.