Witaj!

Wstrzymane Podanie na Ucznia
BlueCoolNinja
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 4
Paż 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Mike Black
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: [i]Mike jest odważny, rozsądny, mądry, życzliwy, śmiały, przyjacielski. Nie lubi się spóźniać na lekcje, ale mu się zdarza. Nie chętnie patrzy na Ślizgonów.[/i]
Wygląd postaci: Mike [i]ma średniej długości blond włosy, jest dosyć chudy. Jego wzrost wynosi 1,50m. Oczy są niebieskie. Bardzo lubi dresy koloru niebieskiego, nosi bluzę. Buty są koloru czarnego.[/i]
Historia postaci:[b] [/b][i]Mike urodził się 11 lat temu w Londynie. Wiódł szczęśliwe życie w dość bogatej rodzinie. Mike`m większości zajmowała się mama, która znała sekret rodzinny. Był on taki, że ona byłą czarownicą. Podczas wyjazdu poza miasto w poszukiwaniu rzadkich okazów kwiatów objawiła się moc Mike`a. Gdy patrzył na kwiat ten zaczął się unosić. Mike jako 8-letni chłopak myślał, że to normalne, ale jego matka wiedział, że nadchodzi ten czas.[/i]
[i]Parę lat później... Matka zawołał Mike`a mówiąc mu o jego 11 urodzinach i wręczyła mu list z Hogwartu. Wtedy zaczęła go pakować. Po spakowaniu pojechali na ulicę pokątną, gdzie kupili mu różdżkę, kociołek, zeszyt i czarną szatę. Udali się na stację King a Cross na peron 9 3/4. Wsiadł do pociągu i tak zaczęła się jego przygoda...[/i]
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Po prostu szukałem go w internecie Smile

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Oczywiście

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Grandd
Czarodziej




Posty: 348
Tematy: 5
Sie 2015
91
Slytherin
#2
Wstrzymane:
-Zmień status krwi na 50%. 
-Rozbuduj cechy charakteru, nie interesuje mnie co twoja postać lubi a czego nie. 
- Usuń z historii śmierć rodziców. 
Masz trzy szanse na poprawę podania! 
BlueCoolNinja
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 4
Paż 2016
0
#3
Grandd napisał(a): (14.10.2016 18:41)
Wstrzymane:
-Zmień status krwi na 50%. 
-Rozbuduj cechy charakteru, nie interesuje mnie co twoja postać lubi a czego nie. 
- Usuń z historii śmierć rodziców. 
Masz trzy szanse na poprawę podania! 

Poprawiłem podanie

Podanie poprawione
Grandd
Czarodziej




Posty: 348
Tematy: 5
Sie 2015
91
Slytherin
#4
Wstrzymane: Wyjaśnij w historii skąd wzięła się blizna lub po prostu ją usuń. 
Ps. Następnym razem nie spam mi na pw bo czas sprawdzania będzie jeszcze dłuższy. 
BlueCoolNinja
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 4
Paż 2016
0
#5
Grandd napisał(a): (16.10.2016 22:03)
Wstrzymane: Wyjaśnij w historii skąd wzięła się blizna lub po prostu ją usuń. 
Ps. Następnym razem nie spam mi na pw bo czas sprawdzania będzie jeszcze dłuższy. 

Blizny nie ma
Grandd
Czarodziej




Posty: 348
Tematy: 5
Sie 2015
91
Slytherin
#6
Zaakceptowane: 
Hufflepuff. 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.