Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
__vertez2003__
Azkaban




Posty: 4
Tematy: 1
Paż 2016

#1
Imię i nazwisko: Samuel  Hall

Miejsce urodzenia: Szpital Św. Munga - Londyn.
 
Status krwi: 100%
 
Cechy charakteru: Samuel jest
przyjazny,ambitny,mądry,rozsądny,sprytny,sprawiedliwy,naiwny,uczciwy,odważny,zdolny,łagodny.Samuel nie lubi jak się ktoś w pobliżu bije i nie cierpi ślizgonów.
 
Wygląd postaci: Samuel ma brązowego koloru włosy i czarne widoczne brwi.Ma 1,50 metra wzrostu i jest szczupły.Nie nosi okularów lecz ma głowę małą owalną.On nosi kolorowe sportowe i czarodziejskie koszulki.Nosi krótkie a nie raz długie spodnie.

Historia postaci: Samuel urodził się 30 kwietnia.Wszyscy w jego rodzinie byli czarodziejami.Kiedy Samuel miał 5 lat pojechał z rodzicami do dziadków.Kiedy już dojechali tam to Samuel już odrazu pobiegł do ogrodu.Tata pobiegł za nim.Kiedy Samuel spojrzał na spadający listek ten zaczął się unosić,lecz kiedy spojrzał na tate liść zaczął opadać.Ojciec jego rzekł "To jest to synku".Kilka lat pózniej....Kiedy Samuel dostał list mówiący że został przyjęty do "szkoły magii i czarodziejstwa : Hogwart" Tata rozkazał mu się pakować.Spakowany pojechał z ojcem na ulicę Pokątną gdzie kupił : Czarną Szatę,Różdżkę,zeszyt,kociołek i sowę.Kiedy wszystko tam kupili pojechali na stację King a Cross.Gdzie poszli z tamtąd na peron 9 i 3/4.Samuel wsiadając do pociągu machał ojcu na pożegnanie i powiedział "To jest mój najlepszy dzień w życiu".

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: znalazłem na Yt.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? (Tak przeczytałem)

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#2
To jaką płeć ma ta twoja postać?
Kod:
Samuel jest
przyjazny,ambitny,mądra,rozsądna,sprytna,sprawiedliwa,naiwna,uczciwa

Zastanów się nad tym

Podanie wstrzymane
(masz 3 dni na poprawę)
__vertez2003__
Azkaban




Posty: 4
Tematy: 1
Paż 2016

#3
Verteo napisał(a): (15.10.2016 13:38)To jaką płeć ma ta twoja postać?
Kod:
Samuel jest
przyjazny,ambitny,mądra,rozsądna,sprytna,sprawiedliwa,naiwna,uczciwa

Zastanów się nad tym

Podanie wstrzymane
(masz 3 dni na poprawę)

@Zmieniłem na ekhem... płeć męską. Smile ==== POPRAWIONE! ========
__vertez2003__
Azkaban




Posty: 4
Tematy: 1
Paż 2016

#4
@Refresh
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#5
Podanie zaakceptowane

Hufflepuff



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.