Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Żółty Lis
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Lisim Margus
Miejsce urodzenia: Londyn, Anglia
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Porywczy, zdecydowany, zdeterminowany i bystry. Niestety czasami lekkomyślny. Lojalny i wierny, często stawia dobro innych ponad swoje. Szczery, tolerancyjny. Nieśmiały, zwłaszcza jeśli chodzi o osoby które bardzo szanuje i o dziewczyny.
Wygląd postaci: Średni wzrost, czarne włosy, zielono-niebieskie oczy, niezbyt silny, raczej zwinny. Średniojasna karnacja skóry. Za największą wadę w swoim wyglądzie uważa lekko odstające uszy i pryszcze wokoło nosa.
Historia postaci: Urodziłem się w rodzinie mugoli, przez pierwsze lata życia chodziłem do normalnego przedszkola, a potem szkoły. Coraz częście zdarzało mi się, że w sytuacjach zagrożenia i wtedy gdy bardzo czegoś chciałem udawało mi się sprawić, żeby stało się to co chcę w niezrozumiały sposób. Gdy miałem 8 lat uwzięła się na mnie szkolna banda, która była dużo silniejsza ode mnie, ale jako że byłem od nich silniejszy dawałem radę uniknąć kłopotów. W szkole uczyłem się całkiem dobrze, a ze wszystkich sportów drużynowych najlepszy byłem w piłce ręcznej jako atakujący. Gdy miałem 10 lat zauważyłem, że mogę kontrolować te niezrozumiałe dla mnie moce. Postanowiłem, że będę to ćwiczyć, aż w końcu potrafiłem podnosić małe przedmioty bez dotyku oraz przenosić się pomiędzy dwoma bliskimi miejscami, na przykład "wskoczyć" na zbyt duży, żebym mógł normalnie się na niego dostać obiekt. Po pół roku dostałem list, że jestem czarodziejem i że mam zaproszenie do Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Była tam też lista przedmiotów, które powinienem kupić, oraz adresy miejsc, które powinienem odwiedzić, w tym tajemniczy peron 9¾ na King's Cross.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z jakiegoś czatu internetowego, jedna z osób napisała że czeka aż rozpatrzą jej zgłoszenie na serwerze RP o Harrym Potterze, a ja jako że bardzo lubię serię HP i lubię grać w Minecrafta postanowiłem się zgłosić.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
wrux
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 1
Paż 2016

#2

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z jakiegoś czatu internetowego, jedna z osób napisała że czeka aż rozpatrzą jej zgłoszenie na serwerze RP o Harrym Potterze, a ja jako że bardzo lubię serię HP i lubię grać w Minecrafta postanowiłem się zgłosić.  czy Nie byłem to ja (pod nickiem innym (oliwier1050 )xD) ?
Żółty Lis
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2016
0
#3
wrux napisał(a): (16.10.2016 01:10)
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z jakiegoś czatu internetowego, jedna z osób napisała że czeka aż rozpatrzą jej zgłoszenie na serwerze RP o Harrym Potterze, a ja jako że bardzo lubię serię HP i lubię grać w Minecrafta postanowiłem się zgłosić.  czy Nie byłem to ja (pod nickiem innym (oliwier1050 )xD) ?

Raczej nie, z tego co pamiętam był to jakiś serwer na Discordzie (to taki jakby ts + grupa fb + skype), a nie kojarzę tam osoby o takim nicku. Tongue
wrux
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 1
Paż 2016

#4
Żółty Lis napisał(a): (16.10.2016 03:05)
wrux napisał(a): (16.10.2016 01:10)
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z jakiegoś czatu internetowego, jedna z osób napisała że czeka aż rozpatrzą jej zgłoszenie na serwerze RP o Harrym Potterze, a ja jako że bardzo lubię serię HP i lubię grać w Minecrafta postanowiłem się zgłosić.  czy Nie byłem to ja (pod nickiem innym (oliwier1050 )xD) ?

Raczej nie, z tego co pamiętam był to jakiś serwer na Discordzie (to taki jakby ts + grupa fb + skype), a nie kojarzę tam osoby o takim nicku. Tongue

AAA... Spk Bo u Znajomego Cy... ,,reklamowałem"  i tam był moderator Żółty Lis
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.




Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
182
Slytherin
#5
Wstrzymane, jak ujawniła się moc chłopca?
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."
Żółty Lis
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2016
0
#6
Poprawiłem już swoje podanie.
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.




Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
182
Slytherin
#7
Zaakceptowane, Huffelpuff, wszystko jest dobrze, tylko pamiętaj że chłopiec nie mógł nauczyć się kontrolować tych mocy i unosić przedmiotów kiedy chce.
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.