Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na najlepszego nauczyciela [OPCM]
ReTTy
Banować te Pusię


Donator

Posty: 327
Tematy: 14
Sie 2015
418
Ravenclaw
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Paul Gregory Hussain
Wiek: 21
Miejsce urodzenia: Clacton on Sea
Wykształcenie: Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Obrony Przed Czarną Magią
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*


Szanowny profesorze Procter!
Zwracam się z uprzejmą prośbą o zatrudnienie mnie w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie na posadzie nauczyciela Obrony Przed Czarną Magia. Jest to jeden z najbardziej przydatnych przedmiotów, których uczą się młode pokolenia. To właśnie na tych lekcjach, uczymy się jak działać w przypadku jakiegokolwiek zagrożenia. To właśnie tam uczymy się, jak bronić siebie i swoich bliskich, w świecie który nie zawsze nam sprzyja. Nauczyciel tego przedmiotu, powinien nie tylko posiadać wiedzę z książek, ale także potrafić ją przedstawić w praktyce, oraz być doświadczony w tych sprawach. Jestem osobą, która od dziecka miała dobre oceny z tego przedmiotu, niejednokrotnie udowadniałem to moimi umiejętnościami praktycznymi. W wieku 15 lat zostałem przyjęty do grupy uzdolnionych uczniów, którzy byli szkoleni na przyszłych aurorów, tam właśnie zdobyłem swoje pierwsze bolesne doświadczania, związane z walką i obroną siebie i innych przed różnymi stworzeniami, oraz czarodziejami. W następnych latach zostałem przyjęty do BA i już w wieku 18 lat miałem okazję walczyć przeciwko czarno magicznym organizacjom przestępczym. Brałem udział w wielu akcjach i walkach, a także niejednokrotnie stawałem w obronie szkoły, kiedy ta była atakowana. Uważam, że moja osoba nadawałaby się na tę posadę, gdyż przez doświadczenie jakie zebrałem w mojej karierze nauczyciela, a także aurora, wydaję się być kandydatem, który nie tylko potrafi przekazać wiedzę uczniom, ale także ją poprzeć swoimi własnymi ponadprzeciętnymi umiejętnościami.  Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania.
Z wyrazami szacunku

[Obrazek: vYmnyAG.png]

Oceny z SUMów i OWUTEMów:

SUMY:
OPCM:
PO

OWUTEMY:
 OPCM:
PO

[OOC]

Nick w grze: Pusia
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Jestem od roku szkolnego nauczycielem latania, przez co nabrałem trochę doświadczenia związanego z uczeniem na tym serwerze. W dodatku na forumowej grze w HP byłem przez pełny rok nauczycielem Starożytnych Run. Jeśli chodzi o naukę OPCMu to próbowałem się przyglądać innym nauczycielom tego przedmiotu, nie tylko na Haplu. Wiem też, że prowadzenie lekcji z wikipedii nie jest nie tylko nudne, ale nie pozwala dostatecznie wykorzystać potencjału tego przedmiotu. Jestem tego świadom i dlatego mam zamiar urozmaicać moje lekcje jak najczęściej.
Argumentacja OOC:* Jestem osobą obowiązkową i pracowitą, mam chęć do działania i pomysły na lekcje. Jestem aktywnym graczem i często można mnie złapać na komunikatorach, gdy czegoś potrzeba. Głównym czynnikiem, który sprawił, że chce objąć te posadę, była chęć rozwoju mojej postaci, do której się strasznie przywiązałem. Byłby to w swoim rodzaju awans dla Paula, na czym mi właśnie zależy. Posiadam sporo wolnego czasu, przez co spokojnie mogę robić lekcję w różnych terminach, a także posiadam wiedzę ooc związaną z tym przedmiotem. 
Nazwa Skype: polek1998
modno
Wicedyrektor, Nauczyciel Eliksirów,


Moderator

Posty: 351
Tematy: 45
Gru 2014
447
Ravenclaw
#2
Dopuszczony do Testu i Rozmowy Kwalifikacyjnej
You have nothing to fear,if you have nothing to hide
modno
Wicedyrektor, Nauczyciel Eliksirów,


Moderator

Posty: 351
Tematy: 45
Gru 2014
447
Ravenclaw
#3
Przekierowany do przeprowadzenia lekcji próbnej po ktorej nastepi wybor nauczyciela
You have nothing to fear,if you have nothing to hide
modno
Wicedyrektor, Nauczyciel Eliksirów,


Moderator

Posty: 351
Tematy: 45
Gru 2014
447
Ravenclaw
#4
Przyjęty!
You have nothing to fear,if you have nothing to hideSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2018.