Witaj!

[Problem]
George
Czarodziej




Posty: 257
Tematy: 14
Cze 2016
110
Gryffindor
#1
Specyfikacja techniczna komputera: Intel Core i5-4210U CPU @ 1.70 GHz 2.40 GHz, 4 GB wbudowanej pamięci RAM, Karty graficzne: NVIDIA GeForce 820M i Intel® HD Graphics Family (Nie znam się jak to działa więc piszę obie xD)
Wersja systemu: x64
Opis problemu: Za każdym razem, gdy wejdę na serwer po krótkiej chwili gra wyłącza się. Niedawno zakończyłem korzystanie z systemu Microsoft Windows 10 i powróciłem do oprogramowania Windows 8.1 (Na prawdę, nie mogłem dłużej korzystać z tamtego cosia), i właśnie od wtedy zaczął występować błąd. Być może spowodowane jest to właśnie tym. Ponowne uruchamiania gry, systemu nic nie zdziałają. Kilkakrotnie również usuwałem folder .minecraft, również nic nie stało się. Sprawdzałem Javę, wersja 64 bitowa, zaktualizowana, więc na prawdę nie mam pojęcia co mogło się stać. Nie znam się więc liczę na waszą pomoc.
Screeny: No skrinszotu nie opłaca się chyba xd
Treść błędu: http://pastebin.com/JDw6RS18

Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu.

Taka notka jeszcze, najmocniej proszę o jak najszybszą pomoc, w końcu na Haplu aktualnie są egzaminy! 
BellaLavrence
Czarodziej




Posty: 304
Tematy: 13
Gru 2014
121
Slytherin
#2
problem z javaaa
albo i niee
ale zawsze się poprawnie instaluje jave jak cos nie graa
Martin
Azkaban




Posty: 34
Tematy: 4
Wrz 2016
Slytherin

#3
Daj ssa z "Edit Profile"
George
Czarodziej




Posty: 257
Tematy: 14
Cze 2016
110
Gryffindor
#4
Problem rozwiązałem, po ponownej, nieco dłuższej analizie co może być nie tak. Proszę o zamknięcie oraz przeniesienie tego wątku kogoś z moderacji. 
Wookie
Kermit




Posty: 189
Tematy: 37
Gru 2014
168
Slytherin
#5
W takim razie zamykam i przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.