Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Więcej świąt
nitala02
Uczennica Hogwartu

Tematy: 12
Mar 2016
31
Slytherin
Hm jak widać w tytule wątku chciałabym zaproponować dodania więcej świąt na serwerze do obchodzenia ich. Ok w okresie zimy jest Boże Narodzenie i tak dalej. Ale jednak brakuje mi tu paru świąt. Można byłoby dodać:
 - Sylwestra obchodzenie
- Święto Dziękczynienia popularne w Anglii
- Walentynki
- Wielkanoc
I można było by więcej tych wypisać ale te są szczególne. A wy co o tym sądzicie?
BellaLavrence

Tematy: 10
Gru 2014
89
Slytherin
Ale walentynki już saa
[Obrazek: eSW9NEB.gif]
merlin0
Weteran

Moderator

Tematy: 111
Gru 2014
1,306
Gryffindor
1. [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]
2. Polecam siedzenie w sylwestra prawdziwego na haplu lub ustalenie sztucznego z czasem na haplu
3. Święto dziękczynienia to święto amerykańskie a USA a Anglia to różnica
4. Są
5. Jest
"Nie ma lekarstwa na świat, który nas zastał"
[Obrazek: tumblr_ny6wa2Ukhg1uhnwvfo1_500.gif]
nitala02
Uczennica Hogwartu

Mar 2016
31
Slytherin
(21.10.2016 20:54)merlin0 napisał(a): [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]
2. Polecam siedzenie w sylwestra prawdziwego na haplu lub ustalenie sztucznego z czasem na haplu
3. Święto dziękczynienia to święto amerykańskie a USA a Anglia to różnica
4. Są
5. Jest

No dobra są to czemu nie są zbytnio obchodzone na haplu? Była zimia i powinny być np walentynki. I co? Nic nie było.
George
Ja.

Tematy: 4
Cze 2016
26
Slytherin
Nitala skarbie, do czternastego lutego jeszcze troszkę zostało... to znazczy troszkę, listopad, grudzień, styczeń, końcówka września i początek lutego 
Więc wiesz, nie bój się! Będą walentynki! Dostaniesz różyczkę! 
Święta na haplu (nie licząc chyba tylko świąt Bożego Narodzenia) obchodzone są zgodnie z datami OOC, zanim jeszcze był kalendarz tak było, teraz nie wiem. Dobra, tyle powiem na ten temat, pzdr i wgl xd
[Obrazek: yZeXIWg.png]
Martin
Czarodziej

Tematy: 3
Wrz 2016
4
Dżordżu, musisz wiedzieć, że odkąd sięgam pamięcią, święta na haplu były obchodzone według czasu na haplu. Co do walentynek, popieram Nitale bo nie pamiętam już kiedy takowe były. Pzdr i wgl v.2 bo nie mam pomysłu ;v
Pecie
Moderator

Moderator

Tematy: 9
Cze 2015
101
Slytherin
(21.10.2016 23:00)Martin napisał(a): Dżordżu, musisz wiedzieć, że odkąd sięgam pamięcią, święta na haplu były obchodzone według czasu na haplu. Co do walentynek, popieram Nitale bo nie pamiętam już kiedy takowe były. Pzdr i wgl v.2 bo nie mam pomysłu ;v

Walentynki odbędą się w lutym czasu haplowego Smile
(21.10.2016 22:40)George napisał(a): Nitala skarbie, do czternastego lutego jeszcze troszkę zostało... to znazczy troszkę, listopad, grudzień, styczeń, końcówka września i początek lutego 
Więc wiesz, nie bój się! Będą walentynki! Dostaniesz różyczkę! 
Święta na haplu (nie licząc chyba tylko świąt Bożego Narodzenia) obchodzone są zgodnie z datami OOC, zanim jeszcze był kalendarz tak było, teraz nie wiem. Dobra, tyle powiem na ten temat, pzdr i wgl xd

Większość świąt obchodzona jest zgodnie z serwerowym kalendarzem, ale zdarza się, że gracze wraz z administracją obchodzą sylwestra ostatniego dnia roku (tego realnego).

(21.10.2016 21:19)nitala02 napisał(a): No dobra są to czemu nie są zbytnio obchodzone na haplu? Była zimia i powinny być np walentynki. I co? Nic nie było.

Spokojnie, tym razem będą.
[Obrazek: RZnoLti.gif]
Veniqui
Ćmy wyżarły mi wątrobę. A serce mole.

Gru 2015
203
Slytherin
"- Walentynki"
Nitala przeciez twoja postac nie wierzy w milosc i w gole to po co jej walentynki????
[Obrazek: giphy.gif]
nitala02
Uczennica Hogwartu

Mar 2016
31
Slytherin
Ja daje tylko pomysł chodzi mi o to by je obchodzić z kalendarzem handlowym
Leinad
Drzewo

Donator

Tematy: 41
Sie 2015
105
Ravenclaw
Co za problem je obchodzić? Przeglądasz kalendarz, wątek ze świętami i już wiesz, kiedy co jest. Nie musisz mieć odgórnie narzucone, czy przypomniane przed administrację, że tego i tego dnia jest dane święto. Wypadają IC walentynki? To je odgrywaj, nawet, jeżeli nikt inny tego nie robi, a może akurat dzięki temu przypomnisz o tym święcie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2016.